Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morrowind jsem ve své době dost žral, ale nyní je to ztráta času, pořád i přes ty různe mody to vypadá hodně zastarale, si běžte radši zahrát Two Worlds II, to je grafika!
  • Preji Ti at se ti podari rozchodit, nicmene nedivil bych se, kdyby i po zkompatibilneni nebo zkratka zprovozneni one potrebne verze nastroje MGEGui vyvstal stejne problem jiny, a nebo se to zkratka ve hre neprojevilo jak ma a nebo s chybami...Modifikace do TES, to byl vzdycky jen opruz. Snad krom OOO do Oblivionu, ktery nakonec vysel ve forme normalniho instalatoru (a pak ze to nejde, kdyz se chce) jsem s tim mel takrka VZDY jen spatny zkusenosti...Zkratka ztrata casu, nervu a mizerny vysledek. Bohuzel.
    • Pro Ashmena.
  • Jeden člověk a dokáže z bethesďácký grafiky udělat umělecké dílo... smekám.
  • Tak jsem to zkusil a zatim neúspěšně... narazil jsem na docela zásadní problémy a to nejspíš z důvodu, že mám Win 7. MGEgui, ten co je přiložen, nejde pod sedmičkama vůbec spustit. Musel jsem tedy stáhnout jinou verzi u které, ale zase nešlo nastavit rozlišení, ale to je celkem jedno, chtěl jsem to zkusit. Po X minutách nastavování dle návodu se mi to nepodařilo. Nejspíš za to může obecně jiná verze MGEgui než doporučuje autor. Každopádně složitost zprovoznění je dost velká, chtělo by to opravdu nějaký kompletní instalátor, co to nastaví sám.

    Kdyby jste náhodou někdo tušil, jak rozeběhnout přiložený MGEgui pod Win 7, tak dejte vědět. Díky.
    • Uz jsem na tohle tema psal na predchozi strance, jak prozretelne :)
      • Jasně ta složitost je do očí bijící... Mě jde o to, aby mi alespoň nějak fungoval ten MGEgui, protože bez něho to nelze udělat ani náhodou. Ono by nebylo složité takový instalátor naprogramovat, ale je potřeba vědět, co všechno se v morrowindu mění. Každopádně mě tenhle článek dost navnadil si morrowind opět zahrát. Holt asi bez téhle modifikace, alespoň musim vyřešit widescreen, protože 4:3 monitor dávno nepoužívám :)
  • Potlesk. Jestli bude čas a nezapomenu, snad znovu nainstaluji! Morrowind je RPG, které na mě kdy asi udělalo největší dojem.
  • Jen bych upřesnil, že celý balík má jen něco málo přes 1GB. Kde jste přišli na 4GB netuším, a ještě to dáte do nadpisu...
    • Zabalené to má opravdu jen 1GB, ale rozbalené už to má 4GB. Počítám, že to nikdo z games.tiscali nestahoval a jen šli po informacích.
  • Morrowind - nadherna hra ktoru neznicil ani stupidbox ani gaystation...
    • btw. morrowind vycházel souběžně na PC a xbox
    • naprosty souhlas
    • uh! Morrowind byl taky mulťák.
  • Jak někoho taková kravina může bavit....
    • Jak může napsat někdo tak debilní komentář...zkus piškvorky...to bude dostatečně pochopitelné pro tkové lidi jako ty ;)
    • Jdi si zahrát Pong, to by mělo být pro tebe dostatečně inteligentní hra, ale pozor, možná její princip bude na tebe přece jen příliš složitý...
    • Tobě je určitě maximálně 12let. Děti ve třídě tě šikanují a to hovno, co jsi tady napsal, byla pro tebe řekl bych pomsta celému světu.
  • Black_Hand
    to vypada jako gothic 4 :)
  • Na videu to vypadá hezky, ale taky by se slušelo poznamenat, že v podobný grafický porobě se Morrowind stává mnohem náročnější na hw než celej slavnej Oblivion :) A taky není vzdálená krajina v MGE úplně nekonfliktní. Dřív se mi stávalo, že mizely některý objekty, jak jsem se k nim přibližoval, a po vzdálení se zase naskočily. Ale ano, Morrowind může (vyjma animací postav) vypadat i na dnešní dobu k světu a výborná hra je to pořád, o tom žádná. Lepší textury, HDR a především modifikace s animovanou trávou udělá svoje. A podstatná je ještě úprava vody, kde Morrowind pracoval s PS 2 a v modifikacích už s PS 3.

    Jen tak ještě na doplnění. To video je nějaký nechutně kontrastní a barvy moc zářivý. Je to nastavením monitoru. Většinu těch modifikací jsem měl čest zkoušet a vypadalo to naprosto přirozeně a normálně ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit