Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ataker
    Smekám před ním... vypadá to pěkně ;)
  • No nevypada to zle.
    Ja morrowind tenkrat vynechal, oblivion dohral az ted nedavno (na treti pokus - nebej dlouhodobe nemocnej tak se na to asi znova v pulce vykaslu)
    Tak ze bych to safra zkusil? Graficky to nevypada zle, animace snad i lepsi ("ne tak hrozny") jako v oblivionu, pribeh a vsechno prej super, ...
    Jsou dialogy komplet namluveny? Chybejici dabing mi dokaze kompletne zabit celou atmosferu.. :-/
    • Jsou dialogy komplet namluveny?

      Nejsou.
      • Mmmm.. Skoda.
        I kdyz jestli neco dokaze potopit atmosferu vic nez chybejici dabing, tak je to ZPRASENEJ dabing, coz bych od Bethesdy cekal asi spis...
        • díky chybějícímu dabingu nejsou texty ve hře očesány na kost. Radši to než ty kastráty z Oblivionu
  • Nevím, co je na tom tak super. Ty obří stromy jsou otřesné a vybrané textury docela nicmoc.
    Divné nasvícení.

    Takovou modifikaci si člověk za chvilku udělal už před lety pomocí MGE (dělal lepší vodu a LOD, takže člověk dohlédl až na konec mapy) a nějakého balíku textur.

    Ale nechci zas soudit, když jsem to nezkusil. :)
    • Takovy chytroliny, kteri nic nedokazali a vsechno kritizujou mam fakt nejradsi... Radeji se nad sebou zamysli.
      • V zásadě má pravdu - jsou to balíky textur a MGE.
        • to druhe mesto ... Balmora nebo jak to bylo .. to prece bylo ve skalach , ne ? co tam dela prales ? :) jako klobouk dolu pred borcem ale taky mi to tam nejak nesedi
  • Vypada to docela hezky, pokud by to melo nejakou pochopitelnou a jasnou instalaci jak to zprovoznit (coz casto v TES nebyva), trebas bych to i vyzkousel. Ma s tim nekdo zkusenost?
    • Aha, tak jsem kouknul na navod - klasika. Na to bohuzel nemam cas.
      • Presne, rok se s tim se*ou, a pak nemaji hodinu na zprovozneni samoinstalace.
        • Jde o to, ze s takovymito mody (v postate souhrnem ruznych pluginu) at uz do Morru nebo Oblivionu to bylo vzdycky vsechno problematicky az slozity a s nejistym vysledkem za vsechnu tu namahu a praci kolem sladeni, zprovozneni a dalsi. A po zkusenostech co jsem mel s fcomem do O. u jsem se zarekl, ze mi tohle za muj cas a namahu nestoji..Ale jinak vsechna cest, vypada to (mod) pekne.
          • Tak to mi mluvis z duse. Taky tohle nechapu, pro koho jsou takoveto modifikace ve vysledku prinosem? Pro tech par aitaku, programatoru a jim podobnym pro ktere je tes serie srdova a ktery maji dostatek casu a schopnosti to rozchodit tak aby to fungovalo? Dokud mody nezacnou byt celkove (a hlavne do zmineny tes serie) co do zprovozneni user friendly skrze treba nejaky jednoduchy program ktery si to vsechno automaticky sladi a nebo primo zmineny instalator, ktery si to VSE usporada tak jak hra potrebuje tak tohle vsechno neni pro normalniho bezneho hrace k vyuziti, vim o cem mluvim, x krat jsem v tom ztratil spoustu casu a po vetsinou neuspesne (bud se to projevilo jen castecne, nebo to bugovalo, neco tomu vadilo ci chybelo, pripadne pak hra nesla vubec spustit) a kdyz jsem se na toto napr. zeptal na ceske fan strance k tes serii, tak jsem dostaval takove odpovedi, ze jsem se v tom ztracel jeste vic (jako nainstaluj si Wryblash /nebo tak podobne/, Boss, Pythony, editor sem editor tam a buvico jeste a to skutecne nejsem zadny zacatecnik s praci na PC). Zkratka abych to shrnul, je to sice vsechno hrozne pekny s modama co to hre prida nebo vylepsi, ale chtelo by to prijit s necim, co to udela vice "user friendly" nez co to bylo vse doposud ohledne jejich spravneho zprovozneni.
            • Jeste bych dodal - hodne jsem zvedavej s cim v tomto ohledu prijde novy Skyrim, jestli na tomto zapracuji a vydaji nejaky usnadnujici nastroj (program) pro bezproblemovou implementaci pluginu a nebo to bude stale tahle "hruza" (esm sem esp tam, a dalsi s prominutim 3 p*dele programu na jejich sladeni a korektni chod). A kdyz uz nic, at alespon Skyrim nema levelscaling, pak mody do nej klidne (a mile rad) ozelim.
  • Morrowind byl dvakrat lepsi jak oblivion a po tomhle videu jsem dostal ohromnou chut si ho znova zahrat :)
    • Morrowind A Gothic 1 jsou pro mě zlatý fond RPG žánru. Video ve mě vyvolalo nostalgickou vzpomínku na ten čas strávený v nádherném světě Morrowindu. Oblivion už byl jen slábý odvar. škoda, že tak kvalitní hru jakou byl Morrowind už v dnešní době nikdo neudělá.
    • moje slova, uz to stahuju, doma origos morrowindu a de se parit :)
  • Proc zrovna kdyz je zkouskove musi vyjit takovej mod....u Morrowindu jsem zabil neuveritelne casu a mam ted chut si to zopakovat :)
    • Zákony schválnosti, naštěstí hlavní nápor začne až únor/březen :-)
  • On ten člověk jen dal ty mody a úpravy dohromady a napsal návod jak to instalovat, většinu práce dělá tuna beauty packů a hlavně Morrowind Graphics Extender.
  • Úžasná hra, ale tahle modifikace mi přijde poněkud zvláštní. Interiér vypadá až děsivě a vše jak nasvíceno halogenovými zářivkami. Morrowind hraju teď znovu, ale přestože se autorovi modifikace musí uznat, že si dal velkou práci a seyda neen jsem málem ani nepoznal, zdá se mi, že už kvůli interieru se vyplatí modifikaci vynechat.
    • Je dost mozny, ze pouziva HDR a bloom shader. Oboje se da vypnout v MGE.
    • sleepless
      Ono je to mozna castecne dano nevalnou kvalitou videa, ktere natocil (Morrowind a FRAPS si obecne moc nerozumi).
      • Pravda, na to jsem nepomyslel. Balmora v noci vypadá díky světlům pěkně, i když ta textura na zemi z listů zas takový zázrak není. Ale bez vyzkoušení to asi nemá cenu hodnotit. Ale ty stromy v Balmoře před traderama na "náměstí" jak je vidět na konci videa jim neodpustim :)
  • naprostá špica mezi hrama.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit