Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    tak co přijal odpovědnost je frajer
    • Frajer by byl, kdyby tahle prohlášení nevydával v podstatě po každé svojí hře od dob Black and White. Mně už to přijde trpané.
  • Piše sa rok 2050 - Molyneux: „Fable 20 byla moje chyba, 21 vás dostane“ ... *1*
  • NonSuch
    co je na tom fascinujici je fakt, ze tyhle ty sebemrskacske reci miva az po vydani na vsech platformach, pricemz na pc to jeste nevyslo ;)
  • Black and White byl pecka, ale s tim nám chlapec skončil :-)
    • Fable II, bly taky pecka III uz ale byla solidne slabsi... a ani ne po technicke strance, ale spis po herni (podle me tam nemelo co delat 50% veci typu svatyne - neprehledny clovek musel behat x minut sem tam atd.) s tim ze ten pribeh byl taky divnej ... polovinu hry clovek neco kutil dalsi polovinu jen rozhodoval... (za krale) a nasledne si dal trapnou zaverecnou bitku...
  • smejki
    Přestaňte už dávat Molyneuxovi neoprávněný legendární status
    • Ten status si opravdu zaslouží, ovšem ne za to co tvoří nyní, ale za to co stvořil a pomohl svými nápady stvořit před více než deseti lety. To že se mu už tak nedaří není nic vyjímečného, děje se tak ve všech odvětvích - lidé stárnou a technologie roste, nejde držet krok i nápady neustále na stejné úrovni. Ale třeba nás ještě opravdu něčím překvapí.
    • I kdyby měl na kontě jen Syndicate, Populous, Magic Carpet, Powermonger a Theme hry, tak je to podle mého legenda, to jsou zkrátka legendární kvalitní hry a to nepočítám DK, který jsem ale nehrál, proto nemůžu moc soudit.
    • ale no tak syndicate, populous a hlavne magic carpet a BW byly skvele a legendarni, no bohuzel od ty doby si to kazi tim nedodrzovanim slibu a vydavanim prumernych fable her
    • Populous, Syndicate, Dungeon keeper a série Theme her (hospital, park...) byly v té době opravdu vyjímečné...
      Jaké hry by se na ně dneska hrabaly? Nebo snad považujete za legendární 54. díl série Call of duty apod?
      • smejki
        kolik to je let, kdy měl naposled designérsky vypiplanou hru namísto huby plné keců? 10? Jsou i mnohem lepší designéři, kteří podávají dodnes a vytrvale dobré výkony a nejsou to figurky co měly dvě tři světlé chvilky před patnácti lety. A není o nich slyšet.
        • Jména?
          • Malleth
            David Cage
            • smejki
              Chris Avellone
          • smejki
            hmmm... beru zpět.
      • Legendou byl kdysi, ale teď je pro mě jen "ten chlápek, kterému nesmím věřit". Něco jako herní M. Night Shyamalan.
  • Deja vu ako vysite... Tolko nedodrzanych slubov este nikto iny v hernom priemysle nemal :-) Ale za B&W ma Moulynex u mna dozivotne +.
  • Malleth
    Jestli je herní celebrita kterou opravdu nemusim, tak je to Peter Molyneaux. Hyper nad hypery
    Nechapu jak mu ty kecy muzou lidi jeste zrat.
  • To už sem párkrát slyšel *4*
    • Malleth
      Ani se ti nedivim, to rika uz od vydani jednicky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit