Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blue.Shark
    Normální člověk by tohle nenapsal. Jistě jsi retardovaný. Podívej se, prasátko! -> *12*
  • jen tak by je nezavreli jiste jsou to teroristi *16*
  • Coffin.Corner
    Logicky pravděpodobnější varianta, že se prostě chtěli podívat na místa, která virtuálně tvořili několik let. Drahé fotovybavení má dnes kde kdo, jeden je svobodný, manželka druhého v pozdním stádiu těhotenství, takže výlet kolegů a kamarádů, není nic nenormálního.
    A nepleť si hru ARMA s jejich vojenským simulátorem VBS, je mezi nimi velký rozdíl.
  • Pravda je, že Gréci si ich tam nechajú na nejaký čas. Myslíte, že nie? Žial skúsenosti moje mi hovoria opak. Už ste videli niekedy napr. obyčajných turistov zavretých namiesto dovolenky v chládku? Ja áno. Stalo sa to na dovolenke pred 10 rokmi. Vošli do vojenského areálu napriek upozorneniam. Gréci to berú veľmi vážne. Dotyčný neodišli z Grécka v deň keď mali odísť.
  • ucho
    pravděpodobnost používá v poslední části, větami v úvodu říká, že všichni lžou. co je na tom tak těžkýho k pochopení? snad jsem to napsal jasně a číst tady lidi snad umí...
    pokud má někdo pochybnosti, fajn. pokud někomu někdo nevěří, fajn. ale nadrzo svými názory říkat, že všichni zainteresovaní lžou? to prostě není slušný, pokud o tom nevím víc...
    je rozdíl si vytvořit teorii z dostupných informací a je rozdíl si utvořit teorii na tom, že všichni lžou a prohlašovat to za svou pravdu. pokud se totiž takový člověk plete, těm zainteresovaným dost křivdí, ale tak ono je to jedno. v těch diskuzích se toho nakecá...
  • On tam používá nějaké zvláštní slovo. Pravděpodobnost. To je jakože říká "tak to je a jinak to není"? :) Samozřejmě myslím to vlákno, kam píšeš ty. Vlákno pod tím je na trochu horší úrovni...
  • ucho
    jestli je to narážka na mě, uvědom si ten rozdíl. Gorgeus svým příspěvkem píše, že BIS lže. Gorgeus svým příspěvkem píše, že lže manželka jednoho zavřeného. Gorgeus svým příspěvkem napsal, že lžou oba zavření.
    já nikde nepsal, že se ti dva nemuseli něčeho dopustit, ale rozhodně si bez důkazů netroufnu svými příspěvky říct, že všichni zainteresovaní lžou... to mi nepřijde vůči nim tak trochu slušné. a prostor k pochybnostem jsem ve svém příspěvku snad nechal, lidi nemusí všem věřit, ale tvrdit pak tím, co píšou, že tito lidé lžou, už je trochu něco jiného, než mít jen nějakou teorii... takže gratuluji, že zastáváš obviňování někoho ze lži *5*
  • Na jednu stranu obahujete tu vaší pravdu, že je vysvětlená a uvěřitelná, ale na druhou stranu to co píše Gorgeus je taky naprosto totožně vysvětlitelné a uvěřitelné, podložené fakty jako ta vaše pravda... *5*
  • Hmm jako mediální masáž je to dobrá... To by se člověk až divil. Nehledě na to jak je zaspamovaný FB těmahle zprávama, každý co byl na demostraci se hned označuje na fotkách a lajkuje jak divej, až mám pocit jestli tam nebyli zviditelnit spíš sebe, než problém těch zavřených kluků... Navíc podle posledních zpráv ta demostrace Řeckou stranu naopak pobouřila a případ se tak protáhne nejméně o další 3 měsíce...

    Martina znám a na 100% to není špion proboha. Ale kam vás zaměstnavatel pošle tam jedete... Co už.

    Přeju jim at se brzy dostanou domů. A taky si přeju už o tom každý den všude nevidět zmínku - už je to vlezlé. Ale zas chápu příbuzné a taky další přicmrdávače, kteří se honí za zviditelněním.
  • Z hlediska civilizované a spravedlivé společnosti je třeba se ptát přesně opačně: "A co když to není pravda?"
  • ucho
    Všechny tyhle věci byly poměrně uvěřitelně vysvětleny. Zbývá jen tomu věřit nebo nevěřit, každopádně to vysvětlili poměrně uvěřitelně a je to hlavně krásně prokazatelné. Kdežto všechno to, co píšeš, je spekulace. Ale bojuješ tady za to jako za pravdu. *11*
  • Hele a nenapráskal jsi je ty? Bylo by ti to podobný když sleduju ty tvý nemocný výlevy tady na forech.
  • Jedou zrovna náhodou na Limnos = Limnos je ve hře Arma 3=Armu3 vyrábí pro BI oba pánové=mají drahé fotovybavení=jedou bez rodin. Připadá vám to jako soukromá iniciativa? Krajně nepravděpodobné.Druhá možnost je, že to byla normální služebka pro BI, která vyrábí vojenské simulátory. Zřejmě měli pořidít nějaké fotodetaily pro datadisk? Nevím, to už je samozejmě spekulace, ale vysoce pravděpodobná.
  • Fascinuje mě jak jsou někteři lidé přesvědčeni o svojí pravdě, co budou dělat az se ukáže že neměly pravdu, zalezou do nory a budou dělat že se nic nestalo nebo příjdou a řeknou udělal jsem chybu?
  • jestli se za blbost plati vsude, tak ty musis byt uz dlouho na mizine
  • "jinými slovy pracuješ s dost překroucenou informací..."
    Což jsem ostatně čekal ^_^. Přišlo mi to divné, že v tom vláknu prý dělali náznaky, jak jedou do Řecka fotit pro hru.

    Díky moc za vysvětlení této dezinformace.
  • Veskoslav
    Já psal něco o dovolené ty blbe?
  • ucho
    v tom fóru nic takového nebylo, nějaké varování tam padlo, ale nebylo to v důsledku toho, že by tam někdo tvrdil, že jde mapovat ostrov... jinými slovy pracuješ s dost překroucenou informací...
  • CITACE: "příště už si SLávek Pavlíček a Marek Španěl rozmyslí posílat někoho někam za pár korun dělat práci špiónů a budou mít respekt z armády cizích zemí, určitě už si z nich nebudou dělat pr*el." KONEC

    Můžu poprosit o víc informací? Tohle totiž vypadá zajímavě. Už tu byl jeden, který tvrdil že má stoprocentní info o tom, že dva nyní zadržení vývojáři najisto jeli natáčet a fotit (prý z nějakého vlákna, na fóru, kde je před takovým úmyslem varoval nějaký Řek). Nicméně, dotyčný mi neodpověděl, vlákno je prý vymazané a sám za sebe jsem našel jenom neplatnou Google cache adresu.

    Prosím pokud můžete, podělte se. Opravdu ty dva někdo poslal tak řákajíc "na misi"? Kdo, proč a jak to probíhalo, pokud takové info není tajné? Díky předem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit