Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hlavne ze cz nazory su najkvalitnejsie v europe! sa zobud dakujem
  • Mother_of_god
    Nejde mi len do hlavy jedna vec. To ich obvinenie zo "špionáže" je podľa mňa nepodložené. Vojenské objekty sa nachádzajú na CIVILNOM letisku, kde si ich ktokoľvek môže prezrieť, odfotiť alebo náhodne zachytiť kamerou. Jednoducho je to proti zdravému rozumu a celé toto ich držanie je podľa mňa protiprávne a nepodložené aj keby to boli originál vojaci alebo len civilisti.

    Skôr ma napadá že im vadil ten fakt, že armu využíva aj Americká strana.

    Dúfajme že ich pustia čoskoro a vysúdia od nich posledné euro čo im zostalo v ich už takto poloprázdnom trezore... *16*
  • smejki
    dios mio, cuatro tetas, oyoyoyoyoy!
  • Řekové nikoho neživí :)
  • smejki
    jj, je snadné "vniknout" na vojenské letiště, když na něj člověk přiletí jako na civilní *1*
  • Caincz
    Milý slováku. Než se pustíš do řešení české zahraniční politiky, vyřeš prosím záležitosti té vaší, např. Rytmuse, který neustále terorizuje svobodné občany i naší krásné země, neustálý tok cikánů od vás k nám, nebo evidentní nedostatek kvalitních slovenských webů o hrách, který kulminuje v zamořování Games.cz nekvalitními názory tvými a tobě podobných. Děkuji.
  • smejki
    1) věcné kritiky není nikdy dost
    2) opilé korektorky jsou zlo!
  • ucho
    mno zapomněl jsi upozornit na zásadnější věc:
    "Transparenty se pro jistotu vystavovali na odiv i pánu Bohu" ;)
  • Uvědomuju si, že můžu být označen za kverulanta a jsem ochoten přijmout značný počet palců dolů. Píšu to jen proto, že Games je pro mě jediný profesionální český web o hrách, jediné místo, kde je žurnalista pořád ještě žurnalistou a umí spáchat literární útvar zvaný recenze, jinde by mi to za tu námahu nestálo.

    Tak já jen že "Česká Televize" se píše "Česká televize" a podobně píšeme "Český rozhlas". Naopak Řecko píšeme s velkým Ř, jakkoliv nám někteří občané kolébky demokracie dělají ošklivé věci (poslení řádek před fotkou). Samozřejmě -- to beru jen jako překlep.

    Za článek jako takový ovšem dík, každá trocha je dobrá, nesmí to zapadnout.
  • bohužel má pravdu že si s náma každej utřel ...
  • To vniknutí do "vojenského" objektu mělo asi takovou povahu, jakou to mnohdy má ve státech Afriky. Takže jeli po veřejně přístupné silnici, možná cosi nafotili/natočili a najednou jsou z nich špioni. Tohle se stává v Africe ve státech, které stova fungují. Od Řecka bych čekal víc.
  • Možná naivně mysleli, že jedou do civilizované země, která je členem NATO a EU (tedy v podstatě náš spojenec), kde by se k nim měli chovat jinak a ne jako v nějakém rozvojovém státě Afriky. *3*

    Ví se, pro koho ti dva dělali špiony? Že by pro Turky? Naše spojence, členy NATO? *7*
  • Vidim ze tuna je to sama ovca. Oni si fotili vojenske objekty to ze je spion alebo nie je jedno porusili zakon tak nech pykaju nehovoriac ze su to tvorcovia vojenskej simulacie tak podla mna vedeli ze sa to nesmie..Teraz akoze si pojdem fotit vojensku zakladnu a ked ma zoberu poviem ze si doma robim dioramu tak ma nechajte ist lol:D
  • Chomaco
    Ulysses??? tvoj pes je KURIÉR!
  • v clanku je spatny odkaz na primu
  • No alespoň pak nemůžou tvrdit že nic nevěděli když je při natáčení vojenských objektů pro ARMU 4 zatknou v KLDR. Ono platí co vždycky říkám: dvakrát měř a jednou řež a tady kluci očividně šli prvně řezat. Já však věřím že po vyřešní tohoto problému naleznou obě strany vzájemnou úctu a pokoru.
  • Coffin.Corner
    Ale ohledně najímání amatérů to tak opravdu chodí, čímž netvrdím, že tohle je ten případ. Tajná služba, která má zájem na špionáži, osloví civilisty v nějaké zemi spřátelené se státem, který je objektem jejich zájmu a za patřičný bakšiš jim nabídne spolupráci. Je to efektivní, protože v případě odhalení se napojení na podezřelou zemi dokazuje dosti těžko.
    Opakuji, že tohle se těch dvou kluků určitě týkat nebude. Nebylo by totiž logické najímat někoho, kdo je už předem v hledáčku řeků, kvůli hře která u nich vyvolává kontroverze.
    Ale Dan Vávra se mýlí, když argumentuje tím, že v době satelitů a googlu je zpravodajská činnost s foťákem, směšným archaizmem.
  • Proč se Buchta tváří,jak když jde z pohřbu .. *7*
  • remm
    ach nikde som nenapisal, ze prisli ucelom spionaze. ale tvrdit ze som tam siel na dovolenku mi pride pritiahnute za vlasy. navyse na take miesto s ktorym malo BIS problemy a ako pises jadro hry je vpodstate hotove, ale to aby ostrov Limnos v arme3 presiel bolo za potreby vela korekcii. a hlavne greckej strane sa nepacilo ako je ostrov vyzobrazeny. tak sa chytili slamky, ktoru im sami tito 2 ludia ponukli a to fotenie kde bol zakaz fotenia vojenskych urcite nefunkcnych utvarov :)
    moj nazor je, ze si boli osobne obzriet ostrov aby porovnali so svojou hrou (vtom nevidim nic zle,bohuzial grecka strana to vidi inac)
  • Česi majú bližšie k USA ako k EÚ, od ktorej sa "dištancujú".
    http://www.sme.sk/c/6623189/cesi-sa-projektuju-do-izraelskej-pozicie-pise-reuters.html
    Izraelci měli některé agenty školit v České republice, napsal před časem libanonský tisk.
    http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/251159-cia-prisla-v-libanonu-a-v-iranu-o-spiony.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit