Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    když to vezmu z pravděpodobnostního hlediska, je větší pravděpodobnost, že jen BoB.2 ve škole nedával pozor, než že jsou kluci turečtí špioni. pokud on pochybuje v tomhle, já si raději vsadím na to druhé...
    a je to mimochodem stejně zákeřné, jako to, co předvádí on a většina zde diskutujících. pro méně chápavé: snažil jsem se k jeho problému přistupovat naprosto stejně, aby viděl, jaké to je.
  • Menttor
    Dlabu na tebe, ty hadronová kebule!
  • Koukám, vy jste u toho byl? Pokud ne, tak laskavě podobné soudy nechtě na Řecké justici.
  • Tak třeba naše soudy řeší případy i několik let.Politik příjme úplatek 40mega a dostane od soudu pokutu 5.A co třeba takový Pitr, ale ne jen on ? Těch příkladů je celá řada.
    To ta justice, kterou si přeješ v Řecku ? Nemyslím si že jsme na tom lépe :)
  • Oh...here we go again
  • No snad to klukům pomůže.
  • Žádná nevinná dovolená, ale finančně motivovaný záměr udělat co nejvíce fotek a videa vojenského prostředí za účelem výroby hry ,kterou mají navíc smluvně prodanou americkému zákazníkovi. Jeli tam tedy s plným vědomím a s ÚMYSLEM porušovat zákony dané země. A to netrpí nikde na světe. Mohou byt rádi, že nejeli do nějaké arabské země. Všechny ty tanečky a mediálni emoce kolem nich jsou o ničem. Opakuji, věděli moc dobře, proč a co tam jedou dělat a tak plným právem ponesou důsledky.Nedělejme z nich hrdiny a nebo nevinné mučedníky. Není mi jich lito ani maličko ! Za blbost se platí všude.
  • Izrael má právo na obranu.
  • Tím editem už to neokecáš ty negramote :)
  • Amylee.Anderson
    http://www.favonius.com/furzefield/birds/tits.jpg
  • Obrázok je z googlu ale mám presne takého. volá sa Riki ale vždy ho volám všelijako a momentálne je to Dudko Bubik , Bubowitz, Bubowitz (Bubovič). Tiež mám korelu čo sa volá Ulysses ale momentálne ho volám Quailo. *1* *1* *15* *15* *2*
  • Blue.Shark
    Pokud jsi inteligentní alespoň jako moucha, která se dokáže rozhodnout, na které lejno usedne, pak věřím, že je ve tvé moci neklikat na články o demonstraci a pokračovat ve čtení recenzí.
  • to je tvuj pejsek? Jeeeee ten je zlatoulinkej.
  • Neni to spis uz politicka kauza, kde o tyhlety kluky ani nejde? Nemuze to byt nejaka msta atd? Kdo se vyzna v recko- ceske politice. Co by v tom mohlo byt?__
  • Neni to spis uz politicka kauza, kde o tyhlety kluky ani nejde? Nemuze to byt nejaka msta atd? Kdo se vyzna v recko- ceske politice. Co by v tom mohlo byt?
  • jsi peknej zakernej ZMRdecek- takhle mu to vycist. A vim o co tenkrat v te diskusi slo. I kdyby jsi mel stokrat pravdu ty *12*
  • mel by sis taky zmenit jmeno
  • Hip Hip HURA *4* *4* *4*
  • Od někoho s takovým nickem bych skoro očekával kvalitnější příspěvky.
  • proc? Chteli touhle domonstraci na sebe upozornit ne? Tak at na to reaguje treba turkmenystanec. Neobouvej se do národů, zas takovy eso nejsi, aby sis to mohl dovolit. My jsme prumyslovy velice sikovny narod a podivej woe k cemu nam to - jako narodu je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší