Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nevím, ale já si představuju teda ztroskotance jinak..
  • ano ano, nebezpecny terorista , nejvetsi nepritel bojim bojim, dam si hamburger na uklidneni
  • walltar
    Zajímavý protest .... akorát nechápu čeho chtěl dosáhnout.
  • Píše člověk, který sám dělá hrubky.
  • ucho
    co, že neumíš česky a vymlouváš se na "disgrafika" s poruchou učení?

    edit: raději jsem dal do uvozovek, snad to pochopí i ti méně inteligentní :)
  • BoB.2
    A co když je to pravda?
  • Ať už je zavřou do konce života na doživotí a vy dáte s těma otravnýma zprávama pokoj, stejně jako s tím ztroskotancem Danem "nejsou tu záchodky" Vávrou.
  • Tím holdem si to opravdu zabil :-)
  • Magister_Peditum
    Ten hold mu skládat pořád nemusíš, vážně ne. *3*
  • Evidentne si vubec nepochpopil, co sem tim chtel rict. Hold typickej cech ;) Vybere si jen to, co se mu hodi.
  • Dělali co neměli tak ať si to odseděj nwm co řešit. *7*
  • post tits!
  • No právě já venku byl a v té vazbě taky. Takže vím,jaký je to ojeb. Kdyby o mě psali na games.cz tak bych byl jen rád *2* Spíš ty nechápeš současný svět,Predátorku,právě mobilizací "internetového národa" se dá změnit hodně.
  • Amylee.Anderson
    Kucí, bylizté v televizí!
  • nepřející typický pseudointelektuál čech, kterému je osud všech v okolí ukradený a nuceně jde proti proudu za každé situace, se také nezapře...
  • mam pocit ze to tak spouta lidi bohuzel ma pripadne je reknou maximalne u piva nebo u televize x) nicmene nemam to tem lidem za zle je to jen smutne
  • Thorleif_cz
    To, že svým názorem nezměníš svět, přece ještě neznamená, že budeš držet hubu, ne?
  • Stado se hold nezapre :)
  • Jedině, pokud bude někdo z tajemníků projevovat zájem o post děkana Karlovy Univerzity *15* ...
  • Som čitateľ a tieto články ma neotravujú.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit