Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele! Specifická japonská hra kterou se zdá spousta lidí miluje! Tak to ji hned musím začít nenávidět, aniž bych si ji vůbec někdy zkusil zahrát a pochopit! *7*

    Kritika je hezká a důležitá věc, ale v posledních letech se mi zdá, že čeští hráči nemají lepší zábavu než plivat po věcech které buď nejsou pro ně, nemají je na čem hrát a nebo je "vůbec nezajímají". Člověk nemůže sdílet nadšení ze hry která ho baví, aniž by se objevilo dvacet debilů, co ho začnou poučovat jaká je to sračka, jak je hnusná, jak nechápe jak něco takového může kohokoli bavit atd.

    Proč hrajete hry, když je zjevně nenávidíte? :/
  • luxusní hra 10/10...
    • souhlas. GOTY 2018 s SoTC. Japonci vládnou.. Loni dominace, letos zatím taky. 92 a 91% na první AAA hry a samozřejmě konzole rulez...
      • a při troše štěstí se Japoncům konečně podaří překonat Poláky v GOTY. Zelda to už skoro dala...
    • luxusnejsia, 11/10
      • je pravda, že to japončíci neskutečně válcují, ono se stačí podívat na GOTY, to jsou samí japončíci, Sterling např. dal GOTY Nieru, letos zase neskutečná kanodádá. Západ úplně vyřízený.
        • Goty 2017? Ci celkovo? https://gotypicks.blogspot.sk/ ja tam teda za 15 rokov vidim japoncov 2x. kanadania 2x, USA 10x, poliaci 1x
          • Celkově samozřejmě ne. On má jen vánoce z toho, že to zase jednou japoncům vyšlo. Doporučuju tyhle weeb záchvaty ignorovat.
            • Celkove samozřejmě ano
        • je to tak *3*
  • tak trošku PCMR nezvládá, ne? Ostuda tahle komunita a redakce nic..
    • Femto/Alucard pod multinickama s náklikem nezvladá. Redakce by to už měla podchytit. Chlapec má dynamickou IP a myslí si, že je pán světa. Udělal si tady z toho svojí alternativní realitu, ve které je králem pravdy. Smutný případ...
      • Hned sem ti dal dva nákliky. :D Oh... teď sem se prozradil...
  • repcak.petr
    Parádní hra,plná humoru a monster.Opravdu jsem rád za koupi *14* .
  • Odulin
    Po pár sezeních to vypadá, že útraty vůbec nelituju. Síň slávy asi nee, ale ta hratelnost je celkem příjemná a nijak extra nedrhne, soubojový systém se povedl a myšlenka je dobrá. Na PSP mi to nic moc neřeklo, ale v tomhle podání už je to pro mě stravitelný. Základ je ale nečekat přiběhový hody.
  • smutné na recenzi je že hru autor ani nedohrál, ale dostal se tak do 1/3 hry. Pokud dobře chápu skončil u vyššich ranků, tí pádem ani neviděl další lokaci hry :(
    • Kdybys jenom věděl, kolik recenzentů hry nedohrává......
  • Jsem rád, že je tu recenze když se tu na games na hru po celou dobu naprosto kálelo. Ale čekal jsem to že se toho chytnete protože tahle hra měla úspěch jistej.
  • Už dávno se ví, že 90% zdejších diskutujících jsou zapšklí PC master race jedinci, kteří mají výhrady ke všemu co vychází na něco tak podřadného jako jsou konzole. Na podzim tohoto roku se objeví i PC verze této hry, takže bude dost prostoru si hru osahat a poté můžete vynášet závěry. Přece se nebudete shazovat na úroveň jisté osoby, která určitě bez ochutnávky, tuto hru označí svým oblíbeným "japan bullsh!t".
    • Už dávno se ví... jistě Sherlocku...
  • Rad bych to zkusil presvedcuji me recenze i gameplaye - pro me zasadni otazka: co se tyce obtiznosti je to neco ve stylu Dark Souls nebo si to zahraje i bezny hrac co nema nervy ze zeleza a volny tyden? :)
    • MH je obecně těžká série, ale zrovna pro MHW to neplatí.
    • Ja znam jen mh freedom 2, a to je tezsi nez ds, pres tigrexe jsem se nikdy nedostal :-).
      • To buď rád, tigrex bylo jen zahřívací kolo. Elder dragoni to pak poslali na úplně jinej level :) Kdo dával solo Akantora ten ví..
    • jindra.veliky
      ja rpg moc nehraju a docela mi to jde, musis se naucit hlavne utocny komba, pozorovat chovani monster, na jaky mista jsou citlivy a tak a jde to, mam chycenych asi 10 monster a chcipl jsem 2x
    • Ahoj, první část příběhu (cca 30h) je navržená, aby to dohrál skoro každý, kdo tomu věnuje čas. Poté se otevře druhá část hry, která už vyžaduje snahu a budeš potkávat monstra úplně jiného kalibru, která ti nic zadarmo nedarují.
    • není to jak DS. Má to sice trošku komplexnější soubojový systém (komba a tak). Takže s jedním talčítkem jak ve Witcherovi 3 nevystačíš. Ale není to psotavené na tom, že by jsi měl chcípat na každém kroku.
      • s kombama nemam problem (odehral jsem snad vsechny DMC) ale mel jsem obavy jak pises z frustrace neustaleho loadingu..Diky Vam vsem! zkusim to
        • To úplně ne, ale sem tam zažiješ pocit "nasrání". Když mlátíš monstrum 20 minut máš poslední život a už víš, že mu stačí málo a je po něm. Ale ejhle ono se nasere a prostě tě zabije a konec :)
          • :) tohle jsem 1-2x schopen prekousnout
    • Tak jestli ti prijde ds tezka u mh by jsi take nemel na ruzich ustlano. Coop sice muze plno veci ulehcit ale i tak se mh spis da hodnotit jako hra obtiznejsi, obvzlast v pozdejsich fazich hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit