Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na jednu stranu to chápu, sám dělám na modu už 5 let a několikrát nám moddeři jiných her sprostě ukradli textury atd.
    Na druhou stranu takových kompilací a návodů na MY AWESOME MORROWIND je na netu spousta. Holt asi došlo na uraženou pýchu, že se někdo chlubí svojí kompilací v médiích.
  • Je fakt, že modifikace jsou volně šiřitelné, ale zase na druhou stranu by mě zajímalo, jestli měl dotyčný alespoň tolik slušnosti a nejprve požádal tvůrce oněch modů o souhlas. Myslím, že ne, když ani původně nebyli v titulcích. Taky by se mi nelíbilo, kdyby někdo moji (někdy i několikaměsíční) práci vložil do své kompilace a ani mi o tom neřekl.
  • Ehm.. Legálních akcí..? Co zkusit příště třeba prostě žalob..? Ty překladače.. :)
    • ales.smutny
      Žádné prekladače, když celý den čtete v angličtině, mozek má prostě tendenci vytvářet anglicismy. Nicméně tad je dle mne obsahová podstata zachována. Neznám americký legislativní systém, nevím, zda je jediným možným krokem žaloba.
      • Presne tak - legal actions je širší pojem, nie sú to len žaloby (napr. rôzne súdne zákazy, príkazy a pod.)
        • A co právní akce?
          • nebo pravni ukony?
            • IMHO najlepšie by asi bolo "právne kroky"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit