Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    YES!!! *14*
  • Jes *14*
  • oktavius66
    Tak to už mám na PS3 aspoň půl roku a mám to 2x dohráno. Skvělý příběh to má ! Vlastním Komplet edici. Najdete tam pouze pár postav jako je: Freddy Krueger, Kratos ( já ho tam mám ), Rain, Scarlet a Kenshi. Taky nějaké ty skiny a 3 nějaké fatality, které jsem nepoužíval *15* .Takže se máte na co těšit. Ale řeknu vám, že na střední obtížnost jsem se potil jako prase ! Klaním se před borci co to projeli na nejvyžší obtížnost *3* ...
  • MKáčko jsem hrával, ale jsem rád za PC verzi. Modlím se za ovládání ala Batman AA a Batman AC. Jdu do toho, s kámošem to bude proti sobě rež.
  • Na Xboxu jsme se toho napařili, nejlepší mlátička od dob starých dobrých Mortalů, Tekkenů a spol. Konečně na pc ! Luxus.
  • ještě by mohlo v té době vyjít Legacy
  • No to mě teda pěkně serou. Kvůli týhle hře jsem si koupil PS3 a samotnou hru a navíc jsem u hry neměl ten pojebanej online pass a to jsem za originálku dal 1200,- a to bez skinu *11* *10* *16*
  • Já jen doufám, že se nikdy nepřestanou prodávat hry v krabicových verzích, protože není nic lepšího než si ji koupit a ohmatat. Ne přes nějakej pos***ej digitální kanál.
    • Big_Pete
      muluju ten pocit, kdyz strhavam folii
  • Jsem velmi šťastný :). Nechápu ale, proč to rovnou nevydají jak digitálně, tak i krabicově :P. Proč takový odstup?
    Každopádně se moc těším :) Ale že jim to trvalo :D.
  • TheGGG
    velká chyba, teď zas bude na torrentech fronta *7*
    • Pete.palis
      Jindra.Veliký má nástupce...akorát u toho jsem se zasmál.... *13*
    • Veskoslav
      Světově nejstahovanější torrent roku 2012 HALO 4 s bezmála 12 milióny stažení do 15.4.2013 včetně(kombinace největších poskytovatelů torrentů). Tudíž zalkni se trole hloupý;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit