Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2 walltar
    mas pravdu slider to vyreší to mne nenapadlo
  • taky zkuste mod Gekokujo z feudalniho Japonska - prakticky tak budete hrát Shogun TW z vlastního pohledu.
  • Tilwaen
    Právě hraju Warband s modem A Clash of Kings a na Bannerlords se tak těším dvojnásob *4* Zatím to vypadá fantasticky.
  • Llour
    Hlavně pořádné nástroje pro modery *4*
  • Pro mně nejočekávanější hra. Snad ani nebudu hrát žádnou jinou abych téhle nezahejbal než vyjde :)
  • vážne myslíte že konzole utáhnou bitvy 300 vojáku v takove grafice? nutne se bude orezavat, bud grafika nebo rozsah bitev
    • walltar
      Nebo prostě dají slider tak jako tam byl vždycky ... s možností rozšíření pomocí modu od vývojářů.

      Pokud hra výjde na konzole tak tam velikost bitev nastaví napevno a na PC si každý nastaví množství jako u prvního dílu.

      Nevidím nutnost nic ořezávat.
    • Vždyť ta grafika není aaa. Vypadá to, že je tak akorát aby hra utáhla AI velkého počtu postav.
    • Kallessin183
      Ono to vyjde i na konzole?
    • PreidaQ
      Na tom vůbec nezáleží, protože tuhle hru nikdo kvůli grafice hrát nebude.

      (-> bude ji hrát kvůli hratelnosti)
  • Hezky se to čte :)
  • Kallessin183
    Původně jsem doufal v lepší grafiku Warbandu a možná pár novinek, ale tohle mi vyrazilo dech...
  • Zrzzek
    Ve Warbadnu jsem strávil spoustu času, i když jsem tam viděl spoustu chyb. A podle toho, jak to bude při vydání zabugované koupím buď hned anebo později (při slevě).
  • Magister_Peditum
    Doufám, že zachovají hlasy vojáků. *15* Jinak všechno super, ale snad trochu zapracovali i na AI. Přece jen v M&B byla dost přímočará.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit