Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • První Call of Duty co si koupím kvůli multiplayeru a hned.. :)
  • Miserius
    Až se zase dostaneme na konec cyklu a začne éra druhý světový tak bouchnu šampáňo
  • Vždycky rád vidím ten hate na "pitomou" hru a jak to vždycky hne žlučí naším "ultraswaghardcore hráčům".

    Tohle COD vypadá, že by mě mohlo od dvojky zase bavit, takže určitě kupuju.
  • Unreal Tournament + Quake 3 Arena v novém kabátě :-)
  • Svět je naruby. CoD poráží Battlfield.... WTF??!!
  • Magister_Peditum
    CoD1 a 2, to byly ještě mulťáky bez všech těch blbin, jako perky atd.
    • Jo no, tam to bylo ještě o skillu. Ostatní díly pak už byly jen o náhodě.
  • Muhahaha to je hovadina :D
    a taky za to chtějí peníze jako posledně? nene...
  • tonnymontana
    Fiha myslel jsem ze cod MP bejt horsi nemuze ale koukam a ve videjku zcela normalne rentgenuje pres tdi nepratele, ridi "vrtulnik" ktery nekde z mraku sundava nebohe hrace. Je zalezlej v kulometnem hnizde, vypousti rakety schovanej pod destnikem a nebo skace jako opice ze strechy na strechu s brokadou:D takze zase nic pro me bohuzel. asi bych to pomalu prejmenoval na Call of Perks ci CaC (Call all Cids)
    • Když příjmeš fakt, že to je typ multiplayeru jako Quake 3: Arena tak nevidím problém. (Tím myslím, skákání a celková rychlost hry)
    • a co takhle CocK? Call of cockhungry Kids? *5*
  • No věděl jsem že to bude sračka, ale tohle je ještě horší než jsem si myslel :D Tu reload animaci pamatuju ještě z COD 4ky :DD
  • Za mě obří palec nahoru, už to nevypadá jako recyklace. Jsem mile překvapen. Budoucnost mi také moc nesedí, chtělo by to něco z WWII, ale myslím že to nevypadá nakonec tak špatně a rozhodně to vypadá lépe než Battlefield Hardline.
    • odporúčam dať dole rúžové hipster okuliare a nasadiť nejaké kvalitné dioptrické.
    • Jack1947
      No hlavně že každá hra je o něčem uplně jiném jinak dobrý. *7*
      • Obě to jsou FPS hry a bavíme se o multiplayeru, obě hry jsou uplně o tom stejném. A navíc Battlefield Hardline je konkurenční hra, takže je normální to s tím srovnat.
        • Jack1947
          Hmm, BF je taky futuristické a jsou tam exoskeletony atp... zbytečné se vybavovat vlastně FPS jako FPS - vejci, vejci.
          • Však s Titanfall to srovnávej taky, ale ty kecy o úplně jiné hře si nech do singleplayer sekce. Srovnávám fps arkády a je jedno v jaké časové době je zasazená.
            • Jack1947
              O jiném ty hry jsou - Aha ale máš pravdu vždyt je to jedno sat už policie nebo zloději nebo terror vs armáda ... takže defakto máš pravdu v dnešní době na to sere stará bába.
          • To nic nemění na tom že se to dá srovnávat, nejedná se o dvě odlišné hry, co se týče hratelnosti jsou to obě arkády a FPS, takže jedná se tam o tom stejné, ale to je asi moc složité na omezence jako ty.
            • Jack1947
              Oemezence? proč bych se měl dál vybavovat s někým kdo mně bude urážet, myslím že z dementy jsem už skončil. Pokud jsem omezenec nestojím ti za reakci.

              Já jen myslím že si to zas tolik srovnání nezaslouží naopak s Titanfall mnohem více alepokud jsme u nulové hodnoty aby nevyhrál ten BF. ( fakt jsem unavený, vybavovat se s primitivy).
              • Reakce na příspěvek:

                Z dementy? Kdo je tady pak primitiv...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit