Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalsi COD? To uz je zas pondeli?
    • Ćím víc kvalitních CoD, tím líp. Alespoň bude co hrát.
      • Ještě si to zahrej na konzolovém ovladači :D Nic horšího už snad ani neexistuje
      • "kvalitních CoD" ...hezkej oxymoron *3*
    • Jack1947
      Ano, proč?
  • Spades
    Jako toto po Black Ops 2 vypadá na další solidní CoD... a že jich bylo dokupy asi 5
    (CoD1, CoD2, MW1, MW2, BO2)

    Zkoušel sem jen tak zprdele ghost free weekend, a nehorázně se to sekalo... Doufám, že toto do AW opraví.
  • Z diskuzí na games mi přijde, že stádo ovcí jsou ti hateři a hráči CoD jsou ti rozumní, kašlou na ně a kupujou si hry co je baví a ještě tím že to sem napíšou trollujou to stádo. Call of Duty nehraju, ale ty komenty tady na to, to je něco strašnýho. A nejhorší je logika - hraješ Call od Duty = jsi kret*n *7*
    • Dal jsem ti palec za tu poslední větu :D
    • Spades
      Ber to jak, že CoD je prostě subhra. Lidem přímo nevadí, ale vadí jim lidi, co říkají jak je to super, a jak může někdo hrát něco jiného... prostě takoví ti dudebro rádobyhráčí co hrajou jen CoD/BF a Fifa/NHL/PES a myslí si jak jsou to největší hráči.

      Já si sám CoD i BF semtam zahraju, protože to nejsou vyloženě špatné hry, ale každý rok to kupovat je podle mě blbost. Dobrý díl vyjde jen sem tam. A solidní MP mají ještě méně. Krom MW2 a BO2 mě žádný MP nebavil, a to si u každého zkusím free weekend před koupí.

      A hlavně stejnak si většina z těch co tu nadává CoD stáhne a projede si minimálně singl.
      • Upřímně, mně nevadí hráči, kteří říkají že CoD a noví BF jsou supr. Jsou to prostě blockbuster mainstreamová záležitosti. McDonald a KFC mezi hrami. Nadávat na ně je v podstatě zbytečné, neboť dodávají, co slíbili (v uvozovkách). Něco jednoduchého, nad čím se nemusí moc přemýšlet a na pár hodin zabaví a nasytí. Já vidím spíš problém v tom, jak se spousta jiných herních vydavatelství snaží namastit kapsu, tím jak je zbytečně napodobují. Koridor s předpřipravenými "vau" efekty, zbytečné DLC, dvoudimenzionální postavy, tak trochu rasistický a homofobní podtex (oproti všem těm Rusům a teroristům z Blízkého východu, či Jihoamerickým vojenským diktátorům jsou Nacákové zlatí), a tak můžu pokračovat do áleluja. Největší průšvih ale je, že vydělávají těžký prachy. A to vede k tomu nekonečnému střetu akcionářů vs. vývojáři, neboť akcionáři chtějí na prvním místě prachy, snižuje se variabilita her a td. Vždyť to je stará ohraná písnička. Všichni to vědí. Nakonec můžu jen napsat, že CoD a BF nejsou nákaza, natož pak rakovinou herního průmyslu. Jsou to jenom syndromy dnešní uspěchané doby. Představují to, co chce anonymní většina, nebo-li ten dav co má tu smůlu, že jsou z něho vidět a slyšet ti největší blbci. *5*
      • Tak to je pravda, že těchto komentů je hodně, to jsem si při psaní původního příspěvku neuvědomil.

        Jinak Battlefield 4 jsem si tak koupil a dokonce mě baví. Ale s tím, že jsem před tím hrál jen 1942. Tady mi vadí, že kdybych napsal jen že hraju Battlefield 4, tak už jsem považován za něco strašnýho na tomhle světě.

        Jo, každej kdo na tu hru nadává, tak jí zná, takže je asi hrál všechny :-)
        • Spades
          To máš to samé jak konzolové války. PS vs XBox vs PC, jak kdyby někdo nemohl mít více naráz :)
          • Přesně tak. A jde to i když nejsou peníze. Kamarád z práce půjčil jinýmu svůj (herní) PC na pár týdnů a ten mu za to půjčil PS3 s exkluzivkama :)) zní to složitě, ale není a oba si zahráli všechno.
  • Mato1987
    ale prečo nie, 4 ročné deti budú mať zase na rok "novú" hračku :D
    • TheGGG
      hustý HC master, kruťas s nadhledem a držitel titulu hráče co ví co je správné, vylezl z retro hrobu, poreferovat o tom, co se má hrát a co ne.
      • Mato1987
        stará mať vravela, že trafená hus zagága, ale páči sa mi tvoj ľúbozvučný slang, určite pozeráš každý deň primu kúl.
      • ale má pravdu *1*
    • Si vymýšlel sám nebo ti s tím pomohl Jack a max?
      • Mato1987
        koľko?
  • TheGGG
    maso, tak na tudle gamesu se v našem klanu těšíme už dlouho. O singl, jsem se nebál a teď mi ukázali že i mulťas bude cool, předobjednáno.
    • To ještě vážně lidi v téhle hře zakládají klany? No jo je třeba si nějak najít kamarády.
    • Ve vašem Beliebers klanu to bude mít úspěch, o tom nepochybuju.
    • Zelenina
    • Ale má pravdu. *1*
  • Nasel inspiraci ....haha eufemismus pro vykrad? to me bavi...
  • Proč musí být dnešní střílečky vždy v nedaleké budoucnosti? Proč máme furt za zadkem nějakého kamarádského černocha? Proč musíme mít furt nějaké spešl obleky? Otázka pokroku není v tom, že budeme dělat to, co dělají ostatní, ale je v tom, dělat hry své a jiné od ostatních her a zároveň je dělat jiné ve srovnání s minulými díly. Tyhle změny mohou připadat jako pokrok v sérii, ale je otázkou, jestli to není jen další plutí v davu. Někdo by mohl říct, že to nemusí být špatné, ale tohle já neřeknu. I kdyby byl Advanced Warfare sebe lepší, tak mě stejně nezaujme. Už jsem se totiž tohoto přejedl...
    • TheGGG
      jistě, kolik znáš military-sci-fi arkádových FPS, kde nejsou ufouni?
      • Spades
        MechWarrior
        Interstellar Marines (prozatím... v coopu asi budou)
        Wolfenstein: New Order... prakticky sci-fi
        BioShock/SystemShock
        Deus Ex

        A ty na druhé straně sufounama jsou právě ty horší.
        • TheGGG
          DE je cyberpunk, ne military sci-fi
          Wolf NO beru, ale taky je to spíš taková parodie
          Bioshock není military sci-fi vůbec a SS je moc starej a krpatej
          IM neznám a obávám se že to bude nějaká nudná indie hra. Takže nic moc, zůstanu u CoD.
        • System Shock a Deux Ex arkádová FPS? To je na mě už moc přátelé...
          • Spades
            Jo System Shock sem se trošku sekl. Ale Deus EX HR určitě.
          • Nashledanou...
    • Veskoslav
      No když vycházel CoD 2 a spol., tak pro změnu všichni měli plné zuby II. světové;)
  • Krescz
    proc me to neprekvapuje? *8*
  • kupujem. konecne nieco nove. a kombinacia crysis a titanfall je super:)..a to ze nieco vykradaju? mam v prdeli. budem sa bavit aj tak.
    • Nekomu zrejme staci k zabaveni se pomerne malo. Kazdy rok to same a nekteri se toho nemuzou dockat...tohle asi nepochopim. *1*
      Ale tak proc ne nakonec. *3*
      • ja nehladam ziadnu HC fpsku. chcem jednoduchu rychlu zabavu. na hodinku, dve, si zahram a to mi staci. ked ma to prestane bavit tak si zapnem armu alebo red orchestru. a kazdy rok to same. nepamatam si ze v ghost by boli jetpacky alebo exoskelet a podobne.
        • Jack1947
          Byl tam vesmír, tedy (viděn jen z okna ale fakt byl vidět!!).
      • Přesně tak, proč nakonec ne. Ale protože mám mozek, tak třeba já to taky nekupuju kvůli multiplayeru. To je za mě jen nepotřebná šaškárna nekompromisně a naprosto otevřeně se předhánějící s ještě větším nesmyslem Bf, kdo má větší lejno. Mě stačí kampaň a pohoda pane jahoda...
        • Heh, no tak to už snáze pochopim hráče, kteří si to kupují primárně kvůli MP. Pokud tohle někdo kupuje za plnou cenu kvuli parhodinové generické přeskriptované kampani, tak to už chápu trochu méně.
          Je sice pravda, že u tohoto dílu to vypadá, že by ta kampaň konečně mohla být i trochu zajímavá (mám na mysli především zápletku) na rozdíl od několika posledních dilů, ale i tak.....vždyt je na trhu mnoho her s kvalitnejším SP zažitkem, než právě CoD.
          CoD je především o MP, i když je to pořád plus mínus stejné. Tady alespoň přidali nějaké gameplay prvky, které tu hru dělají trochu dynamičtější, než u předchozích dílů.
          Ale jak říkam, proč ne. Každého baví něco jiného. *3*
        • Jack1947
          Ty to fakt kupuješ? Nebo jen (provokuješ pc feggy /COD atp).

          Jestli jo a jen kvůli kampani tak to klobouk dolů ( mohl by sis to půjčit a pak zase vrátit). *4*
          • Předem upozorňuju, že nebudu nýst odpovědnot za infarkty a jiné s flekama udělané nehody, ale opravdu skutečně vážně fakt kupuju si CoD jen kvůli singleplayeru. A na PC... ale hraju s gamepadem... no, prostě kupuju to, no.
            • CoD, Singleplayer a ještě na ovladači. Ty jsi herní kacíř. Na hranici s ním *1*
            • Dík. Co bych taky neudělal pro komunitu a herní průmysl, že jo...
            • Jack1947
              Ty jo jestli to je to fakt pravda, a (ty jako jeden z mála si věrohodný člověk) tak to si machr klobouk dolů a respkt ted si to tem pccfeggům fakt nandal. Největší uznání.

              Kor jestli vyplázneš těch x eur/koláčů jen abys je nasr*l tak o to větší. *5*
      • Veskoslav
        Nechci ti brát nějaké iluze, ale tento typ MP se možná podobá Titanfall, ale rozhodně ne předchozím dílům CoD.
        • Tak to sem asi koukal na jiné video. Gameplay mě přijde pořád ala klasické CoD, pouze tam přidali hráčům variaci na nano-suit a s tím schopnosti jako neviditelnost, skákaní apod.
          Je pravda, že gameplay díky těmto prvkům působí dynamičtějí a dostává trochu vertikality, ale jinak je to v jádru pořád ten starý CoD.
          Ale tak lepší nějaké změny a novinky, než žádné, jako tomu bylo u předešlých dílů. *3*
      • Jack1947
        Před lety snad ani nikdo nečekal že se z toho stane dneska KULT - vyznavači CODU budou vždycky takový ti podivíni stejně tak BF-3,5... atp...
        • Spades
          Hrál sem BF3, a toto je oproti starším CoD větší pokrok jak BF4 třeba. Dokonce to vypadá líp jak titanfall... Na to, jak to vypadalo dobře je to hratelnostně furt to stejné.
        • Ty Tu neco mel o podivinech, Jacku :D
  • Jack1947
    Takže jdeme vykrádat co? nápady došli a konkurence má taky nápady. Co si nevypujčit od ní... vymýšlet vlastní je tak bolestivé a tahle hra je táák moc vyhejtovaná že už to fakt víc nejde.
    • Takže když někdo vymyslí míč, se kterým se lépe (v některých případech hůře) kope, tak je vlastně zloděj, protože nějaký jiný míč už existuje?
      • To je zas prirovnani. Na mici krom toho ze je kulaty toho moc nevymyslis, zatimco hra ma tech veci pomerne vice a tohle vypada jak titanfall/crysis pres kopirak.
    • Tohle jsi nemohl napsat ty, dává to smysl a není tam 30 chyb na 2 slova. Kde jsi to okopíroval, přiznej se.
      • Jack1947
        Sám, proč bych nemohl kratčí utvary mi nedělají problém jen u těch delších to je těžší...
        • A tenhle je dlouhý nebo krátký? Nejsem zrovna profesor gramatiky ale vidím tam 2 chyby.:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit