Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Pod stromecek ti akorat tak jezisek nasere ;-)
  • i could not care less *1* *1*
  • fakt se moc těšim na jakékoliv změny, hlavně to zní jako že chtějí konečně zamezit camp camp camp rush win jako kempit 20 minut a jenom makrovat a pak jeden velký fight a konec not fun ale pořád lepší než posrané moby
  • a tebe nemam fakt rád
  • Tak to asi utřeš. Asi urcite *15*
  • spíš si mimo ty ale to poznáš až vylezeš ze školy a začneš vydelavat
  • Paulcz
    Větší variabilita hry hráče nelimituje. Dobrej hráč bude dobrej pořád.
  • Blue.Shark
    Pomoc, pomoc, zlý Blizzard organizuje už poosmé svou vlastní akci o hrách a podplacení recenzenti z celého světa už poosmé zásobují své servery o hrách zprávami z ní. Zlý Blizzard, zlí recenzenti, zlé všechno.
  • ja si budu na vanoce prát aby tahle firma krachla a to mi bude uplne stačit pod stromeček
  • Presne tak. Oni vlastne vyhoveli placu pro hracov ktori sa stazovali ze hra neumoznuje vacsie rozdieli medzi profikmi a amatermi ktori nemaju take kvality hrania. Je to teda tu a pre nas ostatnych je hra uplne jednoducha: pozres si APM (akcie za minutu) a ak ma protivnik viac ako ty mozes rovno odist. LOV bude cisto o tom kolko akcii za minutu dokazes urobit. Totalne micro kazdej jednotky v boji. Cize problem nie je v tom ze musim expandovat, problem je ze ak nastupi proti mne hrac s vacsim APM nemam ziadnu sancu na vitaztvo, co doteraz neplatilo. Ci je to dobre to ukaze velkost komunity ktore zostane hrat pol roka po vydani hry. Pre mna osobne absolutne uplne zly krok...
  • tak když je blizzcon ... tak co čekáš . brzy se to vrátí do normálu
  • co jsem koukal tak se mi ty změny docela líbí .. je jasné že hlavním cílem je přilákat vetší množství diváků = větší turnamenty . Ačkoliv nové terran jednotky jsou otřesné. HERC vypadá jako vystřižený z bioshoku doufám že si to blizzard ještě rozmyslí .. warhound byla chyba a cyclone to dost připomíná ..
  • kdyz chces mit seriozni souteze v MP, tak nemuzes mit mechaniky hry, ktere sazeji na takovy druh nahody
  • Blizzard si snad už tuhle redakci koupil celou. Blizzard kam se podíváš.
  • kostejnesmrtelny
    Mám podobnej problém *1* . Já ten mulťák nemůžu hrát, z nějakýho důvodu mi to strašně stresuje. Po dvou-třech partiích obvykle bejvám úplně odrovnanej.
  • Zas někdy je to na vyhození kompu z okna, když nemáš prostě štěstí a ten tvůj dementní tank netrefí na 3 pokusy z metru 2 vojáky :D
  • Dojemné. A úplně mimo.
  • Rejsek
    Posli tenhle smutny pribeh do blizzu. Jiste jim ukapne slza a ze soucitu zaslou nakou poskrabanou origosku zdarma;-)
  • Ilusiveman
    "Lempl" jako ty, změny stejně "nepostřehne" ve své hře.
  • stoupeek
    Čím víc článků, tím více místa pro reklamy. Když už jim nikdo nereaguje na ten žlutý pruh dole, kde vysloveně žebrají.

    A otázečka k tomu pruhu: reklama - jediný zdroj příjmů a v druhý větě mluví o předplatitelském programu - to není zdroj příjmů?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit