Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomocz
    Pro lempla, jako jsem já, je ta hra dost rychlá i bez těhle změn :D
    • kostejnesmrtelny
      Mám podobnej problém *1* . Já ten mulťák nemůžu hrát, z nějakýho důvodu mi to strašně stresuje. Po dvou-třech partiích obvykle bejvám úplně odrovnanej.
    • Ilusiveman
      "Lempl" jako ty, změny stejně "nepostřehne" ve své hře.
    • Leeeeerooooyyyyyyy Jenkins... yeah?
  • Já nevím co na tom ještě chtějí zrychlit. Když se podívám na nějaký e-sport zápas, tak od 10 minut se tam toho děje tolik že nevím co sledovat dřív. Spíš si myslím že z toho bude ještě větší chaos, ale co já vím, SC II nehraju, takže mu ani zas tolik nerozumím, jen mi přijde že už to Blizz začíná trochu přehánět...
  • Myslím, že Starcraft 2 není hra pro každého a pro stávacící hráče jsou tyto změny moc obrovské. Podle mě by přidání jedné jednotky a třeba přidáním pár vlastností těm starým by úplně stačilo!
  • Nechápu jak přišli na to, že nutnost rychlejšího expadnovaní pomůže akčnosti hry. Když budu pořád muset expandovat, tak určitě budu mít spoustu času na mikrování těch super novejch jednotek *7*.
    • Presne tak. Oni vlastne vyhoveli placu pro hracov ktori sa stazovali ze hra neumoznuje vacsie rozdieli medzi profikmi a amatermi ktori nemaju take kvality hrania. Je to teda tu a pre nas ostatnych je hra uplne jednoducha: pozres si APM (akcie za minutu) a ak ma protivnik viac ako ty mozes rovno odist. LOV bude cisto o tom kolko akcii za minutu dokazes urobit. Totalne micro kazdej jednotky v boji. Cize problem nie je v tom ze musim expandovat, problem je ze ak nastupi proti mne hrac s vacsim APM nemam ziadnu sancu na vitaztvo, co doteraz neplatilo. Ci je to dobre to ukaze velkost komunity ktore zostane hrat pol roka po vydani hry. Pre mna osobne absolutne uplne zly krok...
  • morokura
    Koukám, že Adam Blizzlike Homola už kompletně převzal novinařinu na Games *1*
    • Mato1987
      Ak sem bude denne pridávať takéto kvalitné novinky o starcrafte, tak môže kľudne pokračovať :D
  • Občas se kouknu na nějaký zápas, to mě naláká to zase zkusit a posléze zjistit, že je to extrémně složité na koordinaci všech pohybu po mapě, ekonomiky a boje, myši a klávesnice, spousta klávesových zkratek. :)
    • Mato1987
      Presne toto odradzuje veľa potenciálnych hráčov, zvládnutie všetkých herných trikov, klávesových skratiek, mikro a makromanažmentu chce obrovské množstvo času a odhodlania, preto si sem tam dám partičku s kamošom len tak pre zábavu a niekedy keď je čas si zahrajem aj nejaký ladder match v bronzovej lige :D
  • Proc to pisete uz poctvrty?
    • Asharak
      Proč ne, když se jim v neděli chce, alespoň tu je pro některé co číst přes víkend *6*
      • Diky za skvelou odpoved bez jakekoliv informacni hodnoty. Bohuzel je uplne k nicemu.
        • Asharak
          Protože se *mu chce a třeba taky aby si víc vydělal. Clanky ale informační hodnotu mají na rozdíl od naších komentářů :) Vzhledem ke tvému ten můj hodnotu má říkej si co chceš *2*
          • A mas to cim dokazat? Bez toho je tvoje tvrzeni bezcenny. Oh wait, nemas to cim dokazat. Chapu. Proto jen hloupe kecas.
        • stejně jako tvoje otázka
          • Ano tuto trapnou narazku jsem opravdu necekal. Zkus to podlozit nejakym argumentem.
  • co jsem koukal tak se mi ty změny docela líbí .. je jasné že hlavním cílem je přilákat vetší množství diváků = větší turnamenty . Ačkoliv nové terran jednotky jsou otřesné. HERC vypadá jako vystřižený z bioshoku doufám že si to blizzard ještě rozmyslí .. warhound byla chyba a cyclone to dost připomíná ..
  • ja si budu na vanoce prát aby tahle firma krachla a to mi bude uplne stačit pod stromeček
    • Rejsek
      Pod stromecek ti akorat tak jezisek nasere ;-)
    • a tebe nemam fakt rád
      • i could not care less *1* *1*
    • Tak to asi utřeš. Asi urcite *15*
  • to proto aby prilakali divaky na e-sport, aby byli hry zajimavejší = vic penez pro blizznu. o hráče a balanc jde až v poslednim rade
    • Spokojenej hráč = nejvíc peněz *7* Proto ma blizzard tolik penez.
    • Asharak
      balanc = gp = hráči = divácí <=> $$$ *7* just sayin'...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit