Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USER47
    Co jsem tak před časem koukal na záběry z bety, tak oproti modu došlo ke značnýmu posunu k rychlý CoDlike hratelnosti, což je imho docela chyba:(. Ale on i sám mod šel později dost do hajzlu díky nepovedenejm updatům, různejm průserům v managementu vývoje a nějakejm šílenejm dramatům a vzájemnýmu obviňování mezi vývojářema.

    Tenhle novej tým myslím založil člověk, kterej vyvíjel úplně původní verzi Insurgency modu a od pozdějších podob se distancoval.
  • COD na source enginu... nejsem cilovka, zkousel sem ten mod a kluci fakt udelali hromadu skvely prace jen to tema me absolutne nebere, Uz sem nejak unavenej z policie planety vs nepratele planety v turbanech...
  • A tak to má být - podpora dedikovaných serverů a možnost tvorby vlastního obsahu skrze SDK. Kéž by se tím řídili i jiné tituly (CoD, Bf, MoH). Jinak mi ten gameplay přijde nezáživný a celkem nudný. Na té hře nevidím něco inovativního a kromě možnosti vyklánění (snad není automatická) a míření skrze železná mířidla mi to přijde jako Counter-Strike Global Offensive. Hodnotím skrze video, nehrál jsem a ani jsem o této hře neslyšel tak by mě zajímal názor někoho kdo to hrál a hlavně proč to hrát.
    • Zde je můj subjektivní dojem na hru:
      Hraji nějakou dobu betu, je to vlastně hybrid mezi Red Orchestrou a CS:GO ( myslím jako kompliment, z obouch her si to bere tu dobrou atmosféru a hratelnost). Ovládání je vlastně smícháním ovládání CSka a Red Orchestry ( y- lehnutí , držením Ctrl jste skrčeni, to zatmívání a rychlejší dýchání když kolem vás střílí ,vykukování je stejný jako v RO a penetrace jakbysmet). Atmosférou vám to bude hodně připomínat ( nebo aspoň mě) CS:GO s větší reálností. Mapy co jsme zatím hrál byly rozlohou podobný spíše CSku ( s přístupnými baráky co byly na mapě). Hra je to jak psal autor hodně týmová a je to hodně vidět. Když hrajete v týmu kde si každý dělá co chce proti sehranému týmu tak je to vždycky prohra ( jsou i výjimky, ale těch je hodně málo) . Co se týče zbraní tak snima jsem nadmíru spokojený, sekundárka tam je fakt jen jako záchranný pas a vůbec se nedá používat jak primární ( viz CoD a B3,4). Hru bych doporučil zejména hráčům co mají rádi CS:GO ( nebo source) a Red Orchestru, protože je to fakt taková kombinace těch dvou her a to že si bere z každý hry spíše klady je fakt pro ní velký + .
      Ale abych hru jenom nechválil, tak mě docela štve dlouhé přihlašování na server nebo na novou mapu, nejedná se o moc dlouho dobu, ale pokud to není problém výhradně u mě ( nepřijde mi to jako zásadní problém tak 1-2 minuty čekat na připojení k serveru) tak si myslím že to brzy opraví.


      PS: Snad jsem to nějak srozumitelně popsal a omluvám se za případně chyby nebo překlepy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit