Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    To by jsi prvně na ně musel mít peníze;)A takovéto věci dělají většinou nevyvinutí a hloupí jedinci.
  • inb4 Veskorage ... 3 2 1 *15*
  • Já se dobře odreaguju když zlomím nějaké to DVDéčko s hrou od bližžardu
  • nebrecim jen mne stve, ze jsem se nechal napalit a ani prodat to nemuzu
  • Kr.Pa
    ARPG urcite, u RPG vubec.
  • Jo, to si moc dobře pamatuji :D . To byla hezká mediální smršť. Ale stejně pokrytci kupují jejich hry dál po milionech. Ale MP přeci obě firmy cpou kde to jde...
  • Veskoslav
    No jo a proto EA vyhrálo titul nejhorší firma v USA, co se týče přístupu a dalšího:)
  • Dnešní EA nebo Ubisoft by měli MP už v základu.
  • tva skryta identita byla odhalena Vaclave
  • Drž už konečně hubu ty teplá p*čo. Celý svět už uznal jaký je D3 fail, nikdo už to pomalu nehraje, ale ty pořád dokola budeš kecat ho*na
  • Další výsměch a plivnutí do ksichtu hráčům :D
  • Nevim ,ale ja si krale ve svem zanru, teda predstavuji naprosto, ale naprosto jinak.
  • davidBray
    tak to nehraj, já to taky nehraju a nebrečím kvůli tomu
  • Stěžovat si že v diablu děláš pořád to samé je prkotina, protože právě tím se celý žánr vyznačuje. PoE, TL, D2,... Všechny tyto hry jsou stavěné tak, aby jsi je hrál vícekrát odzačátku s vyšší obtížností, novým lootem pokud možno dalšími drobnými změnami.

    To ale nic nemění na tom, že diablo 3 je oproti předchůdci, nebo TL2 nedokončená hra, která vypadá úplně jinak, než blizard původně sliboval.
  • Nemusis hrat 1000x to same, aby jsi projel Hell na ktery nemusis pouzit zadnou z aukci, udelal 60lvl, zjistil, ze existuje neco jako nephalem valor atd...nicmene mas pravdu, D3 je porad o prolezani a zabijeni toho sameho furt dokola, stejne tak jako to je v d2.
  • ne nedotah a nedotahnu hrat 1000x to same jen kvuli tomu ze v tabulce drop nekdo dal sanci 0,000001% misto 1% a nebo vysolit € to mne blizshit nedonuti. to fakt neni zabava kor kdyz se ani slibovane rozlicne animace smrti bosu nekonaji to jsem taky zjistil az po zakopeni, ze se nato Blizz vykvak ac to pred vydanim sliboval...
  • vsak kdybych cekal ze tomu bude jinak tak si to nekoupima a uz jen to ze to nekolik let hraji Blizzardu prinasi plno prasuli pac nejsem sam jehos kamosi si to i diky mne poridili
  • tak hrej HC a zadna placena aukce te trapit nemusi, ale vzhledem k tomu co tu pises jsi nedotahl zadnou postavu na 60 lvl, tak radeji nekomentuj neco, co jsi ani poradne nehral.
  • Diablo 3 je kral a kral bude porad se pridavaji nove a nove veci a jak znam blizzard tak se to nezmeni velke veci chcou cas. Od kvetna minuleho roku se toho hodne zmenilo a to je porad jen zacatek. Hateri budou drzkovat porad protoze vlastne ani nic jineho neumi
  • Veskoslav
    A co si čekal, že za týden budeš mít to nejlepší? V D II mi trvalo skoro rok než jsem měl to, co jsem chtěl. A placenou aukci jsem v D III ani jednou nepoužil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit