Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to mas stesti ja jsem neocekaval ze Blizzard splodi takovy zmetek a tak jsem si to nedal na zvlastni ucet, ale priradil to k SC2 takze to prodat nemuzu. :( Demence tahle hra kde vam z hlavnich bosu pada smeti stejne jak z te nejvobicejnejsi truhly a to vsechno jen proto aby fungoval system placene aukce *10*
  • Shania
    To je právě ten problém, každý chce od hry něco jiného, mě třeba D2 nebavilo, D3 byl krok správným směrem co se týká skillu, grafiky, souboju, ale kdyby se od D2 oprostili ještě víc (grind, nahodne generovane predmety), tak hra mohla byt vyrazne lepsi. Podle me to byla prave přílišná snaha zalibit se fanouskum D2 co z D3 udělalo pouze dobrou hru.
  • Opravdu jsem rad, ze tuhle 3,14čovinu dokazal prodat 3 tydny po vydani (v dobe nejvetsiho hype), dnes jiz skoro bezcenne. Tesim se na vydani Grim Dawn, konecne poradna diablovka paradoxne.
  • genki.sudo
    Tak tak.. Menej ušomrancov v D3 komunite, tým lepšie.. A mimochodom, nezabudni tu potom zreklamovať ten hlúpy paskvil zvaný PoE :-D
  • Veskoslav
    A jestli si taky pamatuješ, jaký "fail" byl Diablo II v době vydání a jak na něj hráči nadávali. Já ano, Diablo v té podobě v jaké ho ty máš rád a máš v něm stovky hodin, tak přinesl až datadisk:)
  • Veskoslav
    Jinak ke Sc HoW: Pakliže máte dojetou kampaň vícekrát (možností jako Tosh vs Nova či doktorka vs Selandis), pak při spuštění nové kampaně v datadisku získáte možnost výběru, akou cestou se výdáte, tudíž dobrá zpráva pro ty, co nechtějí jet znovu:)
  • Veskoslav
    No nevím, ale co takový Sc II a přidávání nových map atd.? Tam žádná aukce není a přesto máme po celé dva roky nový obsah:)
  • myslím, vzhledem k tomu, jak dlouhou dobu hru vyvíjeli, jaký hype a humbuk byl okolo a co z ní vylezlo, má BO$$ naprostou pravdu, ta hra si nezaslouží jiné označení než fail roku... ve dvojce mám nahráno stovky hodin... tenhle paskvil mě snad poprvé za život donutil litovat investovaných peněz
  • Ale nevsiml jsem si, ze by blizz vydaval patche rozsirujici hru o content jen tem kdo pouzivaj aukci ...
  • Keyz
    Tak EA a Ubisoft nemají příjem z aukcí,tak za přídavky chtějí platbu.
  • Shania
    Nebylo to v základě proto, že chtěli mít hlubší pvp systém který by měl nějaký účel (areny), vzhledem k tomu, že to (zatím) nedopadlo, tak se rozhodli aspoň povolit duely. A ano, máš pravdu, mohlo to být ve hře od vydání.
  • Team Deathmatch v D3 bude, jen asi v jine podobne nez jsme meli moznost videt na Blizzconu atd. Takze ta prvni veta je pomerne zavadejici.
  • hergot kdyz vidim ten screenshot tak sem dostal chut si to zas zahrat. Pak si ale vzpomenu jaka je to nuda a na dvd se praší dál. Kdyby aspon byl už ten path of exile.. *3*
  • Veskoslav
    Pravda, EA nebo Ubisoft by za to chtěli 10,99:)
  • to si zomna robi blizzard srandu preco to nebolo v zaklade ? som cakal nieco ine toto je fail roku
  • Po půlroce od vydání přijít s něčím tak směšně ubohým? Tak to je teda síla!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit