Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Lokalizace:texty opravdu platí?
  • tomocz
    jasně, že tě někdo zabije, protože tě oslnilo slunce. To je právě věc na kterou já třeba spoléhám při hraní War Thunder, útočit ze slunce protože mě neuvidí, že. Ostatně jako by sis ve skutečnosti při běhání se špuntovkou a hraní si na kovboje a indány to slunce mohl vypnout, aby tě náhodou netrefil šíp:) Většina těhle efektů je tu pro pocit realističnosti, stejně jako větší částicové efekty, lepší kouř, odlesky na skle a mokrém povrchu, oslepení flashbangem nebo světlicí, dokonce i když ti někam hodí smoke, tak bych řekl, že toho moc neuvidíš, nehledě na to že to rozmazání vidění po smoku by se dalo brát jakože ti z toho třeba slzí oči (nevím, soudím dle úvahy, smokem do xichtu jsem ještě ve skutečnosti nedostal).

    Jasan, že lens flare typu Star Trek bývá místy dost přehnané, ale já sám jsem ještě nenarazil na hru, kde by mi to vyloženě vadilo.

    A co se týče mých smrtí, tak to že mám zaplé efekty rozhodně není z 99% důvod, proč umírám :D
  • Jack1947
    To si delas legraci, snad... zaplej motion blur tyvle tohle se mi zda jako nejvetsi nesmysl. Me se z techle picovina leda dela spatne, neni to ani realne... hele jakto tedy mas je to o tom ze si chces zahrat? nebo ti je fuk ze budes umirat (nepis ze ne) protoze te zrovna "oslnila" nejaka graficka sragora. Ja treba Motion blur ve hrach bud vypinam a nebo davam na minimum ... a

    Warface a motion blure je fakt neco hnusneho. Tak spatne dokazu pochopit ze nekdo rad tyhle efekty. Hlavne nemam rad ruzne neprijemne treba po dymovnici taky WF se rozmazne obraz... pak taky u her se mi moc nelibi leskle a jine znevyhodnujici hrace i ten povestny Lens flare neni nic orechoveho. Nevim nojestli budu 2x odvarenej kdyz me zabije sniper protoze me oslnilo slunce... jak pisi chapu nekdo tyhle Efekty rad. jo jasny ale stin a zablesk optiky jeste neznamena ze jsou to nejake velke efekty... efekty jsou vsechno otravneho a u MP netolerovatelneho. Tim hur kdyz se nedaj potlacit.
  • Jack1947
    Ja to zkusim, jenze nazor to nezmenim... proste "Chceme vase prachy, vy nam je stejnak date nakej Legacy of kain? dnesni deti tyhle hry neznaj". F2P Ever. Be F2p.
  • tomocz
    Což to je taky pravda, ale tohle já prakticky vůbec neřeším, páč to hraju pro zábavu a zážitek a ne pro to, abych byl vždy nejvíc nejlepší. Samozřejmě někdo to hraje kvůli přesnému opaku, to pak ano. Ale podle mě, pokud člověk nehraje fakt nějaký turnaj nebo něco jak ten Quake nebo tak, tak je přeci jen lepší nechat si hezčí grafiku, protože zrovna třeba ten BF je dost o tom pocitu z hraní a zážitku a wow efektu.

    Ale na druhou stranu, ne vždy jsou ty efekty na škodu. Vzpomínám, že když jsme hráli CoD2, tak já jsem to hrál na noťasu a měl jsem to na min detaily a dx7, kdežto kolega si to dával na dx9 se zaplými stíny a záblesky od zbraní, tkaže pak měl tu výhodu, že třeba pomocí stínu odhalil, že je nepřítel za rohem a nebo pomocí záblesku při střelbě dokázal lépe určit pozici střelce.
  • Efekty snižují přehled o situaci. Miliony světýlek a kouřů jenom roptylují a někdy přímo zamezují ve výhledu :-).
  • Kolega měl na mysli profesionálnější hraní ještě s UT, Quackem III atd. Vaše bloorované BF 3/4 si můžete strčit někam...
  • tomocz
    BF4 jedu na plno bez čehokoli vyplého, War Thunder to samé. Warface, když jsem chvíli hrál, tak jsem si taky nechal rozmazání zaplé. Podle mě to v ničem nepřekáží (pokud samozřejmě nehraješ na něčem, co to nezvládá)
  • Radsi bych singl hru ze sveta nosgothu.
    Legacy of Kain byla nejlepsi upirska hra.(aspon pro me)
    Pribeh,boj,cutsceny,reseni logickych puzzlu,vse me bavilo.
  • Keyz
    To je prvně co vidím někoho kro hraje MP hry a má zapnuté efekty jako rozmazání během otáčení a efekty výbuchů apod.

    MP je přece na body a většina to vypíná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit