Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Schválně píšu "slepě věřit průměru hodnocení tamních profi recenzentů". Jde o to, najít stránky, nebo spíš recenzenty, kteří jsou na podobné vlně, kteří mě dokážou přesvědčit a měli v minulosti podobný pohled jako já. Nebo, jak správně píše Jack, když jsem na pochybách, tak stáhnout a vyzkoušet.
  • Jack1947
    Svému zdravému usudku a lidem co netrollují a také vyzkoušení verze za pět prstů. *4*
  • Aspoň normální recenze, né jak tenhle ten paskvil, psanej v negativním slova smyslu už od začátku..
  • jo s tim souhlasim, ale zas to reseni tech hadanek je vic pitomejsi nez ovladat Aidena s dvouma analogema
  • Jen to zkus a pak rekni jak ti to sedlo, zas tolik lidi co hralo vsechny tri tituly neni.
  • no srovnavat se to neda toto je vic 3D adventura s pixelhuntigem v 3D prostredi, ja to hral a proste me to nevtahlo jako ty dva jiz zminovany.
  • Tak jsem to hodil na jakýsi blog a jdu si raději dát pauzu :)

    http://honestgamezreviews.blogspot.cz/2014/06/murdered-soul-suspect-recenze.html
  • Jack1947
    Kdo srovnává tohle s klenotem Heavy rain a průmerným/nadprůměrným Beyond:Two souls by měl nejen navštívit očaře ale hlavně ústav , protože to může jen chorý a nesvépravný člověk jinak si to vysvětlit neumím. *7*
  • Jack1947
    Je s podivem že tupec jako N7N7... co hejtuje jednu indiííe hru za druhou. Dostane takové vysoké bodové ohodnocení ehm kdyby napsal něco mourdého ale toto. *7* Zase jen hejt.
  • Black_Hand
    je vam jasne, ze se bavite o necem cemu prinejmensim nemuzete rozumet, protoze nicemu cemu by clovek rikal duch z podstaty nerozumite, pri nejhorsim o nicem, protoze duchove s nejvetsi pravdepodobnosti neexistuji :).
  • a komu potom má věřit, když ne hodnocení samotných hráčů či profi recenzentů? tobě?
  • Mirne pod prumerem tvoreneho cim? Dalsiho preskinovaneho dilu COD, doted nefunkcniho BF, WatchDogs, kde vse co spadne na zem zmizi v casoprostoru?
    Ono je sice hezke rici, ze ciselne je 5 prumer, ale pripadit k tomu hru, u ktere by se vsichni shodli, ze je prumerna, je podstatne tezsi.
  • Kolikrát už jsi viděl ducha? Co jsem já je zatím viděl, nebyli nikdy nahatí.
  • maros.goc
    po prvych 3 hodinach to mozno na 7/10 prislo aj recenzentovi
  • "To cigáro je ze stejné matérie jako duch."

    No a to je ale taky naprostá hovadina...vlastně i ty hadry, co nosí.
  • S tou Castlevanií souhlas, ale na Wolfa nesahej - nejzábavnější FPS posledních let.
  • Jedna z nejhorších recenzí, autor si asi musel výlečit nějakej komplex, ta hra je tak na 7/10..Zatím jsem odehrál asi tak 3 hodiny a jako nuda mi to teda nepřijde...
  • Je ti snad jasné, že je tvůj projev směšný. Ta velká písmena při oslovování se už ani do dopisů nepoužívají nebo snad N7N7 považuješ za někoho tak velkého(např. ministra školství), že mu takhle podlízáš a vyjadřuješ mu neskonalou úctu.
  • Inquisitor
    Tak on jí nevymyslel, ta už je tady nějakej ten pátek.
  • Áa, zase dalsi koko. co se naucil hlasku diky Ano sefe. Boze, sem myslel, ze tihle trapaci uz vymreli:-(((

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit