Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Co se na tomhle dalo zkazit?
  • Tak jsem to hodil na jakýsi blog a jdu si raději dát pauzu :)

    http://honestgamezreviews.blogspot.cz/2014/06/murdered-soul-suspect-recenze.html
    • Aspoň normální recenze, né jak tenhle ten paskvil, psanej v negativním slova smyslu už od začátku..
  • Krescz
    ne! to neprijmu....tesim se na to tak dlouho...at to udelaji znova a poradne *16* *16* *16*
  • Miserius
    http://nooooooooooooooo.com/
    Já tomu tak věřil *13*
    • Jack1947
      Bohužel no, po Watch dogs přichází další zklamání , jo s očekávanými hrami to jde v dnešní době strmě z kopce. *9*
      • Ataker
        Já jsem s Watch Dogs spokojený *4* a to je asi tím, že jsem neočekával příliš mnoho.
        • Jack1947
          To samé tadle hra... neočekávat vůbec nic a ono nic nepříjde. *4*
  • Zdravim Lidi
    Ja uz mam tu cest tuhle hru hrat den a reknu vam:-) my vsichni kdi jsme mely radi sillent hill a dalsi povedene ducharsko psychlogycko detekvni zanry tak vam srdce zaplesa stejne jako me.Od sameho zacatku mne uchvatila videa a jejich plynule prechody do hry a naopak :)))) pak jsou tu ruzne postrani skladacky pribehu a s tim spojene cteni myslenek jinych osob.
    Ja bych dal 8/10
  • Generalmagor
    Páni. Dohrál jsem a měl jsem strašně divný pocit z toho všeho. Cejtim jsem celou pařbičku na průměr, ALE zpětně jsem si vlastně uvědomil, že celou dobu jsem byl napjatý, chtěl jsem jít dál a dál a na té hře je spousta věcí velmi originální a svou originalitou ničí chyby a podobně. Velmi osobitá hlavní postava (Ronan) a celkově - hudba, hlas hlavní postavy, vedlejších postav, Joye, prostředí, atmosféra, myšlenka vskutku brilantní! 8/10. S touto recenzí nesouhlasím stejně jako s recenzí od IGN a Metacritic a podobně, protože to asi zcela nepochopili a duchařina je vskutku téma, nad kterým bychom se mohli bavit roky, takže nemá smysl urážet a podobně, protože tato hra je natolik originální, že je skoro samozdřejmé, že má velmi rozporuplné názory. U mě BRAVO.

    P.S (Konec byl luxusní)
  • XXDarthVaderXX
    K*RVA DRÁT! a já se na to celkem těšil, to je den *13*
    • ale vzdyt to "recenzoval" polaček *4* to se tak nebere. zasmali jsme se a jdeme čeknout nejakou seriozni recenzi na jiny web *3*
      • Tak ono to po svete konciva kolem petky (z deseti, nebo ekvivalent), a to vcetne serioznich medii... ale uprimne, ta hra me nebrala ani predtim, takze se ctenim detailu pro srovnani mezi recenzemi jsem neztracel cas a tu cest prenecham nekomu jinymu.
      • Jack1947
        Na kerým , jestli nevadí že se ptám? *7*
        • kennyB
          Na českém Eurogameru to dostalo 8/10.
        • No temer vsude jinde to ma 6-8.
          • MickeyMutant
            Téměř*4*:
            EDGE - 4/10
            IGN - 5,5/10
            Destructoid - 4,5/10
            The Escapist - 2,5/5
    • Jack1947
      Nejhorší je že člověk naivně (podobně jako u WD) si nalhává - Vždyt ono to není tak špatné nemůže , bum je to ještě horší. Zase si řeknu hrál jsem určitě i horší hry a tohle není tak hrozné. *15*
  • Tak jsem se opět přesvědčil,že recenze zde píšou zamindrákovaný a ubohý tragédi a dobrý hodnocení dávaj fakt jen sračkám s minimální hratelností *16*
  • kdo doparil beyond a heavy rain tak tomuhle da max 4 body !!!
    • Jack1947
      Kdo srovnává tohle s klenotem Heavy rain a průmerným/nadprůměrným Beyond:Two souls by měl nejen navštívit očaře ale hlavně ústav , protože to může jen chorý a nesvépravný člověk jinak si to vysvětlit neumím. *7*
      • no srovnavat se to neda toto je vic 3D adventura s pixelhuntigem v 3D prostredi, ja to hral a proste me to nevtahlo jako ty dva jiz zminovany.
    • Ani nie, tu aspon nieco robis pri tych druhych hras len prides a kukas film.
      • jo s tim souhlasim, ale zas to reseni tech hadanek je vic pitomejsi nez ovladat Aidena s dvouma analogema
    • Miserius
      Me Heavy Rain znicil i Beyond protoze jsem cekal dalsi podobnou pecku a na tohle jsem se taky tesil, pro dobro mojich nervů to raději nebudu zkoušet
      • Jen to zkus a pak rekni jak ti to sedlo, zas tolik lidi co hralo vsechny tri tituly neni.
    • kennyB
      Pravda, Beyond bylo o mnoho lepší.
  • Lotr
    Já to fakt nechápu. Průměrné hry obdrží 7/10
    Dobré hry 8/10
    A výborné příběhové hry 4/10

    Dobře budu soudný. Tu hru jsem nehrál. Hraje jí přítelkyně. Viděl jsem dejme tomu hodinu dvě tak nějak.
    skvělý dabing - skvělé dialogy a podle všeho i dobrá zápletka. Grafika mi přišla také dobrá. To že nemůže postava procházet vším je prý také vysvětleno.
    Dobře uznávám že pokud jsem jí nehrál nemohu soudit. OK
    Ale tak budeme věřit hodnocení hráčů - 7.6

    Hmm to opravdu není zlé.
    • MickeyMutant
      Když jsi to nehrál, tak nesuď a nepiš "výborné příběhové hry". A věřit hodnocení hráčů na Metacritic je stejně naivní jako slepě věřit průměru hodnocení tamních profi recenzentů.
      • a komu potom má věřit, když ne hodnocení samotných hráčů či profi recenzentů? tobě?
        • MickeyMutant
          Schválně píšu "slepě věřit průměru hodnocení tamních profi recenzentů". Jde o to, najít stránky, nebo spíš recenzenty, kteří jsou na podobné vlně, kteří mě dokážou přesvědčit a měli v minulosti podobný pohled jako já. Nebo, jak správně píše Jack, když jsem na pochybách, tak stáhnout a vyzkoušet.
        • Jack1947
          Svému zdravému usudku a lidem co netrollují a také vyzkoušení verze za pět prstů. *4*
    • Ale tak budeme věřit hodnocení hráčů - 7.6.

      A díval jsi se vůbec na komentáře od hodnotitelů s 10? Vypadá to, jak kdyby je psal jeden a ten samý človek s vícero účty.

      Kdy už si konečně vytáhneš hlavu z pr...?
      • Áa, zase dalsi koko. co se naucil hlasku diky Ano sefe. Boze, sem myslel, ze tihle trapaci uz vymreli:-(((
        • Inquisitor
          Tak on jí nevymyslel, ta už je tady nějakej ten pátek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit