Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • před deseti minutama jsem dohrál L.A. Noire, no nepotěšili jste mě hoši.... ale věta Pokud se xy hraje, jako když si prohlížíte dětské leporelo, není to xz. Vlastně ani hra. Pak už nepomůže ani xa se hodí na spoustu her co tady mají hodnocení 7-9, MSS jsem nehrál ale podle let's play videí je pro mě tohleto "leporelo" víc hra než gone home a ne není to grafikou, a to je hra za sakra víc jak 2 eura
  • Hram to asi hodinu a musim povedat ze je to celkom pohode. Az na ovladanie menu co je fakt drbnuto spravene. Ak to mam porovnat s hodnoteniami ostatnych hier tak to ma tych 7/10.
  • Nechápu očividnou zaujatost recenzenta vůči této hře. Dohrál jsem ji a přišla mi sice né úplně výborná nebo skvělá, však určitě dobrá, napínavá a příjemná, s dobrým a celkem originálním nápadem.
    L.A. Noire: Ano, je to výtah toho nejlepšího, ale to je snad špatně?
    Silent Hill: Stejně tak napínavé a mysteriózní ..
    Celkový dojem? Až na občasné, grafické kopance to bylo super, tak 85%, hratelnost, srozumitelnost i náročnost :)
    • Jack1947
      Hrál si Heavy rain? Pak by ti tahle hra zhlediska vyšetřování nemohla přijít ani dobrá, výborná a nakonec ani dobrá. Přišla by ti jako blbost a ztráta času a poté to závěrečné odhalení "vraha" Jste to vy? a váš parták, dobře to mně trochu překvapilo já tipoval Baxtera

      Směšné... *15*
      • Spoiler: Ty si taky kus vola.
        • Jack1947
          Tak sis ulevil, můžeš jít zas někam jinam blít. *4*
          • Řekl bych, že tvá odpověd sedí spíš na tebe samotného. Nevnucuj svůj vkus laskavě všem ostatním a hrej si co chceš. nikdo ti to nebere!
  • Naštěstí se neřídím zaujatými recenzemi a hru jsem vyzkoušel a dohrál. Není vůbec špatná, hodně originálních prvků, kvalitní zpracování a dobrý příběh. Naopak nejnudnější hra, jakou jsem kdy hrál - L.A. Noire - tady dostala 9/10, netřeba dodávat více.
    • Přesně tak
    • LA Noire je jedna z nejlepsich her co sem hral. Tohle se na LA nechyta. S hodnocenim souhlasim *4*
  • Nééé, takže mám vypnout stahování toho "dema"?
    • Ježíši ... Nepokradeš !!!!!
      • MickeyMutant
        Hle, Boží důkaz, že stahování není krádež!

        A můžete se taky sami sebe zeptat "co by udělal Ježíš?" (What would Jesus do?) a odpovědět "ani by to nestahoval."
        • Hehe, "thumbs up" :D
      • Myslím, že trochu po tom ukřižování zahořkl...
    • Jack1947
      Záleží na tom jestli tě baví "trefovat" správné obrázky, poslouchat nudné kecy o duchách a likvidovat ze "stealthu" démony ( asi nejslabší část). Nakonec jestli vůbec se ti bude chtít vyšetřovat vlastní vraždu...
      • S vyšetřováním vlastní vraždy mám už své zkušenosti (ten Říman, který mě přitloukl na krucifix se jmenoval Longinus, rád obcoval s ovcemi a nyní už skoro dvě milénia hraje mariáš v pekle).
        No, vypadá to tak, že to nemá cenu ani zkoušet.
        • No nic. Tak ten torrent vypnu.
          A mimochodem Ježíši, ty jsi ale zmetek. Vždyť ten chudák jen plnil rozkazy. Kdyby to neudělal, skončil by hned vedle tebe. A to, že obcoval s ovcí. Byla jiná doba.
          • Ovce jsou fajn.
  • Dohráno a spokojenost. Trochu nechápu zdejší recenzi, dle které je ve hře špatně snad vše. Hra mě bavila, strašila, držela v napětí skoro celou dobu a příběh taky slušnej a originální. Ještě že nedám na intelektuální kydy a raděj sám zkusím, zda mě hra baví či ne. Pokud mě hra baví, tak jsem s ní spokojenej a není mě líto utracených peněz.
  • No a mě to baví *4*
    • Presne taaak
  • BoB.2
    Na Eurogameru 8/10 a tet si vyber, jestli si hru pořídíš.
    • Veskoslav
      No zahraniční weby taky moc nechválí. Rozmezí je kolem 5,5/10 a hráči taky nic moc nadšení.
    • Skutocny Eurogamer 6/10 (ten cesky je zumpa vacsia jak casopis Riki z roku 97), Polygon 7/10, IGN 5.5/10, Hardcore Gamer 5/10. Takze vseobecne priemerna hra.
    • BoB.2
      Výňatek z verdiktu na EG "...zatím nejlepší hra, co jsem na mé PS4 hrál." chudáci majitelé PS4. *7*
      • polygon.com - Murdered: Soul Suspect is the best old-fashioned ghost story I've watched or played in years.
        Na zdejsi pomery to neni dost retro to nikdo hrat nebude.
  • ucho
    škoda
  • PLuto.petr
    Tak jsem si konečně Murdered taky zahrál a se zdejší recenzí se taky moc neztotožňuju. Netvrdím, že jde o nějaké zázračné průlomové dílo, že se nemohl celkový potenciál více využít, ale i tak je to zajímavá adventura. Hráč má možnost jít striktně lineárním příběhem (což ale je u adventur prakticky vždy a jde jen o to, jak moc okatě je to prezentováno) a nebo se zaobírat procházením městečka a pátráním po minulosti své či ostatních postav. Za sebe považuju jednoznačně největší chybu implementování akčních stealth pasáží s duchama a jejich zabíjení pomocí krkolomných klávesovo-myšoidních QTE. Těmito pasážemi u mě hra hodně klesla a vždy, když jsem se do těchto míst dostal, mě i hodně iritovala. Ale celkově musím říct, že těch pár nocí se hrou strávených rozhodně nelituju. Já osobně bych se rozhodoval někde mezi 6 a 7.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit