Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Něco, co má v názvu "OFFICIAL VIDEOGAME" a není to pr*ser? Tak to je snad první případ.
    Vzkaz redakci: prů*er a zakázaný slovo? To si snad děláte legraci.
  • "Donedávna proto motocyklová zábava de facto začínala a končila s akrobatickou sérií Trials" - ani si nemyslím.
    Buďto jsem to přehlédl, nebo nikde není zmínka např. o MX vs ATV Reflex, který je sice přes 4 roky starý, ale pořád s výbornou hratelností/ovladatelností a úrovní realismu (výborná deformace terénu a krom motorky ovládáte taky i těžiště jezdce v obou osách, navíc krom AMA tratí jsou tam režimy FMX a Freeride, multiplayer) nebo o MXsimulator, který je dokonce pro všechny platformy a má poměrně bohatou fanouškovskou základnu co se tvorby tratí týče.
  • Proboha co za ucence to recenzovalo? Novou technologii ze by se zbavili chyb? Ta vetsinou spoustu novych chyb prinese. Pravdepodobne to nebyl nijak vysokorozpoctovy projekt, takze predelavat veskerou herni logiku do noveho enginu by mohlo znamenat ze to treba ani nevyjde.
  • kubi-wan
    Hned jsem si vzpomněl na ty hodiny strávený u ujetýho Edgar Torronteras' Extreme Biker, co jsem na základce za svoje mrzký kapesný koupil v Penny Marketu, to byla jízda! *14*
    https://www.youtube.com/watch?v=s_9gGOObNKk
  • Ondřej Švára:Hoď tam prosímtě do té recenze nějaky gameplay kde je jízdní model nastavený na Pro a zapnuta váha motorky,to co tam je tedka vypadá fakt dem3ntě spoustu lidí by to mohlo odradit *4*
  • PS:
    Nejlepší na ta tom všem je že multiplayer jede i na craknute verzi..... *14* *14* *14* *14*
    • Jsi bud hodne mlady, hodne blby nebo oboje. Jestli je to troling pak ten mene povedeny.
      Kazdopadne pokud to myslis vazne tak je mi te fakt lito.
    • Cosi
      Tak to pak očekávej dopis, nebo e-mail od Milestone nebo policie.
  • To je ale hovadina
  • mtocross madness od microsoftu byla ve sve dobe taky super.
    • ja pamatuju, ze kdyz se clovek vysplhal po skalach na okraj mapy, tak ho to vystrelilo do vzduchu pres pul mapy zpatky :-D
  • Povedená hra škoda je tam nejsou 2 taktní mašiny jinak jízdní model je uplně luxus když si to nastavite na Pro,nečekal sem že to bude až tak dobré po netu je to zábava na dlouhé hodiny ,doporučuju moc *2* *2*
    • udělat jízdní model u motokrosové motorky musí byt fejst těžké ,ale tehle hře se to povedlo dokonale nevím jak by to šlo udělat dokonaleji než je to v MXGP
  • hned jsem si vzpomněl na úžasně hravou MTX:mototrax, podle mě asi nepřekonatelný mtx na pc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit