Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    Hned jsem si vzpomněl na ty hodiny strávený u ujetýho Edgar Torronteras' Extreme Biker, co jsem na základce za svoje mrzký kapesný koupil v Penny Marketu, to byla jízda! *14*
    https://www.youtube.com/watch?v=s_9gGOObNKk
  • Ondřej Švára:Hoď tam prosímtě do té recenze nějaky gameplay kde je jízdní model nastavený na Pro a zapnuta váha motorky,to co tam je tedka vypadá fakt dem3ntě spoustu lidí by to mohlo odradit *4*
  • Cosi
    Tak to pak očekávej dopis, nebo e-mail od Milestone nebo policie.
  • PS:
    Nejlepší na ta tom všem je že multiplayer jede i na craknute verzi..... *14* *14* *14* *14*
  • To je ale hovadina
  • mtocross madness od microsoftu byla ve sve dobe taky super.
  • udělat jízdní model u motokrosové motorky musí byt fejst těžké ,ale tehle hře se to povedlo dokonale nevím jak by to šlo udělat dokonaleji než je to v MXGP
  • jízní model a váha motorky jdou nastavit je to BASIC MEDIUM a PRO
  • Povedená hra škoda je tam nejsou 2 taktní mašiny jinak jízdní model je uplně luxus když si to nastavite na Pro,nečekal sem že to bude až tak dobré po netu je to zábava na dlouhé hodiny ,doporučuju moc *2* *2*
  • hned jsem si vzpomněl na úžasně hravou MTX:mototrax, podle mě asi nepřekonatelný mtx na pc
  • N7N7
    Pustil jsem si gameplay video a ten motokrosař na mě působí, jako by byl z papíru. Hlavně při dopadu po vysokém skoku, nejde z toho cítit žádná váha motorky. Škoda, něco takového bych si rád zahrál, ale ne v takovém provedení.
  • *1* *1* Takhle na tom sedet s prdeli prilepenou k sedlu, tak ho ta motorka shodi drive nez rekne Hatatitla.
  • nekromant33
    Jedině Elasto Mania.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit