Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lukeeeen

    moc hezky napsane, mam to stejne :)

  • patrik-hajda

    Ty jo tak to se přiznám, že u deskovek se mi to asi ještě nestalo. Jako jo, ten Arnak s Indianou dává rozhodně smysl, ale možná deskovky vnímám až moc mechanicky a nezarývají se mi pod kůži svým prostředím. Ale třeba to jednou přijde, že si budu vykračovat pražskými uličkami a dostanu chuť na Golema. Je supr, že jste k těm hrám pak skutečně zasedli 🙂.

  • patrik-hajda

    Skoro abych se začal bát usedat za volant 😀. Nebo prostě změním značku auta 😀. Díky za příspěvek, hodně zaujal, překvapil a znervózněl 😀.

  • Zrovna AC: Odyssey má několik archeologických nalezišť "oživených" téměř 1:1. Hra jako taková je celkem průměrná, ale zpracování antického světa není nikde lepší. Nebýt toho světa, tak bych to asi nevydržel hrát tak dlouho a dohrát, ale když jsem na většině nalezišť byl, tak to prostě člověk vnímá úplně jinak než nějaké generické antické město. Ostrovy jsou díky měřítku trochu divné, ale třeba Delfy, Olympie, Akropole, Mykény, Epidauros, Knosos - to je vše téměř dokonale zrekonstrované podle nalezišť. Třeba i takový detail jako přenášení lodí přes Korintskou šíji tam je také.

  • rohlos

    Ano, i já jsem značně postižen. Mně jako historyfilovi byly nejblíže série AC 3, Origin a Odyssey. Vím o značných neakurátnostech, ale ta atmosféra a ten pocit, že jste tam... A obzvláště, když jsem navštívil ony místa na žíváka a zjistil, že v mnoha detailech jsou ty hry až neočekávaně přesné... Takovej zážitek vám moc dokumentů (byť vysoce kvalitních) nenabídne...

    Jako nejúchylnější jsem si ale připadal x let zpátky, kdy po odehranejch vyšších stovkách hodin Il-2 Sturmovika online jsem jedouce v autě použil rozmáznutou mouchu na čelním skle jako reflexni zaměřovač a sestřeloval jsem předemnoujedoucí škodárny jedna báseň.Svěřil jsem se s tím leteckým spolubojovníkům a hle.. nebyl jsem v tom sám.

    Nemyslím si, že přímo nebezpečně, ale jsem hrama DOST ovlivněnej a postiženej. Ahoj, jsem Rohlík a jsem gejmoholik...😀

  • Patriku, mám to stejně. Často stačí jen nějaká hezká procházka lesem a už mě napadá "úplně jako v Zaklínači, měl bych ho znova nainstalovat." Po návštěvě hradu "Musím si koupit knížku o středověku a zahrát si konečně ten Pentiment. A co zkusit ty Crusader Kings?"

    Hraní AC: Odyssey mě naopak probouzí touhu Řecko navštívit, chci si ty Delfy projít i reálně. A vím, že při nich budu myslet na AC:-). Dává to smysl, protože prostě v ubisoftím Řecku jsem strávil mnohem více času než v tom reálném.

    A myslím furt i na ty deskovky. První krásně teplou jarní sobotu jsme s přítelkyní vyrazili do rozkvetlé aleje a doma pak hráli Na křídlech. Až příště vyrazíme šlapat na rozhlednu, po návratu si určitě dáme Parky. A před premiérou nového Indiana Jonese zase Arnak :-).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit