Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zayl
    Větší armády! Víc jednotek! Větší mapy!

    A hlavně pořádnou kampaň. Hooo už aby to bylo.
  • Dont fail THE EMPEROR! He sees everything.
    • bjsman
      Do it now! Heresy grows from idleness!
      • Burn the heretic! Kill the mutant! Purge the unclean!
        • My armor is contempt !!!
          My shield is disgust !!!
          My sword is hatred !!!
          In the Emperor's name let none survive !!!
          • houby, Chaos is the only True Answer *1*
            • Magister_Peditum
              Burn the heretic!
            • What is your Duty? To serve Emperor's Will.
              What is Emperor's Will? That we fight and die.
              What is Death? It is our duty.
              What is your Duty? ...
            • death to the Corpse Emperor!
            • I shall not counsel you against fear of the daemon: the Emperor knows you have none. But even psycannon and daemonhammer cannot carry the day against such a foe, for what use is the bolter shell against disease, terror and madness? No, it is faith! Faith is our impenetrable shield and when faced with such belief the daemon becomes weak. Faith is our fiery sword and with it we burn out the diabolic cancer of Chaos wherever it is found. -Lord Inquisitor Hephaestos Grudd
  • Magister_Peditum
    Raději ve stylu jedničky. S budováním vlastní základny atd., ale bral bych větší množství jednotek na mapě. Alespoň oproti prvním dvěma dílům.
    • A jednotky Adeptus Titanicus! Na ten nesmí zapomenout. I implementace Battlefleet Gothic, by mě potěšila *4*.
      • Magister_Peditum
        Aby to ale nedopadlo jako ve Starcraftu, kde byla kosmická loď velká, jako hlavní budova.
        • No to je pravda. To měřítko mě strašně iritovalo. Super-ultra hvězdný křižník velikosti jak větší dodávka :/.
        • uprimne, stacilo by kdyby vzali system z Homeworld, trochu to vylestili a pridali tam 40k lode misto tech starych a hraci by hykali blahem :)
      • Veskoslav
        No tak tu velikost na mapě pak nechci vidět:)
      • to jsem si vzdycky rikal, ze by Relic, takovi machri na vesmirne souboje, ty Battlefleet gothic bitvy mohli udelat :)
    • jo jo. Taky mi víc sedla jednička. Měla atmosféru. Víc se tam umíralo, víc anonymní, přesně ve stylu W40K. A aspoň minimální základna je třeba. Z dvojky by se dalo vyzobat možná pár drobných vylepšení, ale jinak souhlas, že jednička byla víc Warhammerovská.
      • Veskoslav
        Jednička jak v čem je více Warhammerovská. Pokud bereš styl Ultramarines a jedeš kampaň právě za ně, tak je více v rámci universa Warhammeru právě DoW II, kdy tato elita císařských vojsk byla v malých skupinkách, většinou z centrální základnou zcela mimo bojiště. Naopak DoW I byla u Imperial Guard více v předloze Warhammeru 40k. Chtělo by to spíše kombinaci, kdy by Ultramarine nestavěly základnu a měli systém jako v DoW II a třeba Chaos či Imperiální garda jako v jedničce.
        • Magister_Peditum
          Jo, bylo by fajn mít rozdílné hratelnosti. Za mariňáky menší, ale o to silnější jednotky, a garda by zase měla velké počty vojáků, které by zase chcípaly, jako na běžícím pásu.
          • Veskoslav
            No ono by i záleželo, jaké imperiální gardy by jsi měl na starost. Protože není Legie gardy jako Legie gardy:-D Takoví Tanithští První a Jediní jsou spíše infiltrátoři, navíc jejich velitel komisař plukovník Gaunt (jeden z mála, co jsem vůbec našel v tom universu jako politická i vojenská fuknce:)) je naprosto nenechává zabíjet, jak to dělá spousta kapitul.
            • Veskoslav
              Tak Cardiani jsou prostě Nás mnogo:-D To myslím je i v Nekropoli, jak jsou tam vesele masakrování po stovkáchběhem minut. Asi největší masakr v rámci bitvy o jednu stavbu. V tomto případě Úl:)
            • Magister_Peditum
              Tak oni jsou spíš taková výjimka, no. Takový Death corps nebo Cadiani už jsou rozdávačnější, v tomhle směru. *1*
    • spíš bych bral hru za jednu kompanii, víc jako rpg
  • Výborná diskuze, s chutí jsem to tu pročítal. *4* Klobouk dolu před všema, kdo se jí účastnili.
  • TheGGG
    Hlavně ať konečně trochu zapracují na vzhledech jednotlivých kapitul. Protože white scars nejsou jen mariňáci obarvení na bílo stejně jako space wolfs nejsou jen mariňáci obarvení na šedo atd.
    • pravda.....ale kdyby tam přidal adepta mechanika jako samostatnou rasu/kapitulu,pařil bych za ně hned :3
  • DoW 3 ano! Ale ne ve stylu dvojky :-(
  • Cypri
    jako multiplayer mě bavili oba díly, ale asi bych radši styl dvojky. Přecejen, bylo to taktičtější. Asi mě to bavilo víc no.
  • Bral bych spíš návrat k jedničce, respektive k dark crusade, ale tentokrát víc podle předlohy, aby ty jednotky a výbava odpovídaly desktopové hře.
    Dvojka byla sice dobrá, ale ze všeho nejvíc mi připomínala warcraft3, hlavně boj s bossama byl akorát o tom co nejrychleji zakouzlit předměty a ability. To bych viděl nerad. Ale vývoj velitele a sbírání předmětů by byl fajn.
    • s tou aktualnosti jednotek a vybavy to mas tezke, kdyz vychazi cca nejake 3 kodexy za rok, ktere ty rasy muzou uplne prekopat, nez tu hru vubec dodelaji tak muze byt vsecko jinak, mohli by tam tu vybavu pridat az uplne na konec, ale to by se pak asi zas blbe testovalo
      • To se rozumí, trochu herní přístup je potřeba, já mám spíš namysli když podle libosti dělali z obyčejné pěchoty elitu nebo měnili zcela fungování některých jednotek, i když to nebylo nutné z hlediska balance stran. To mě na tom docela mrzelo.
        • Jo to mas pravdu, treba jako kdyz v DoW 1 udelali z Eldar Dark Repers Tier 1 jednotku co sla spamovat po desitkach. Libil se mi mod ve kterem byl limit jednotek nastaven podle force organization chartu ze stolni hry, tedy 6 troop, 3 elity atd, jenze pri tomhle systemu sel zase do haje herni balanc, jelikoz treba Templari nebo BA si muzou brat Land Raidery jako dedicated transporty (nepocitaji se do limitu) tak jsi tam pak jezdil s 9 Land Raidery, ne ze by to nebyla sranda, ale tak proti AI, multiplayer bych proti tomu hrat nechtel *1*
  • Dalsi DoW by to chtelo, ale tentokrat radeji bliz k formatu Apocalypse nez Combat Patrol ze dvojky :)
  • Mne by se libila tahovka ve stylu Warhammer 40000: Squad Command

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit