Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spíš nějakou MMO :3
  • Bral bych i menší hru Space hulk nevíte jestli pokračuje ten remake ?
  • Já bych spíš ocenil pokračování Space Marina..
  • pravda.....ale kdyby tam přidal adepta mechanika jako samostatnou rasu/kapitulu,pařil bych za ně hned :3
  • to je fakt.....většina lodí v imperial navy jsou větší jak 3Km :D
  • jj, marinaci jsou geneticky upraveni lide. co se tyka obycejnych gardistu, tech si v imperiu moc nevazi, imperium ma tisice planet a lide jsou jeho nejdostupnejsi a nejlevnejsi komodita, takze plati ze vybava imperialniho gardisty ma zpravidla vetsi cenu nez zivot cloveka ktery ji nese, na nejake upravy a vylepsovani je treba byt vys v hierarchii
  • Hmm niekde som cital ze su to genetickly upravovany ludia. Co by som k tomu ovedal dalej je to tze imperium tvoria nielen marinaci ale aj bezny ludia a ty sa mnozia a ich synom zrejme povolavaju do armady a po vycviku su upravovany a zdokonalovany. je mdalej mozne ze imv priebehu vycviku odoberu spermie a potom si takto mozu vtorit dalsich a dalsich atd. Tot moj nazor :)
  • Jo to mas pravdu, treba jako kdyz v DoW 1 udelali z Eldar Dark Repers Tier 1 jednotku co sla spamovat po desitkach. Libil se mi mod ve kterem byl limit jednotek nastaven podle force organization chartu ze stolni hry, tedy 6 troop, 3 elity atd, jenze pri tomhle systemu sel zase do haje herni balanc, jelikoz treba Templari nebo BA si muzou brat Land Raidery jako dedicated transporty (nepocitaji se do limitu) tak jsi tam pak jezdil s 9 Land Raidery, ne ze by to nebyla sranda, ale tak proti AI, multiplayer bych proti tomu hrat nechtel *1*
  • TheGGG
    Hlavně ať konečně trochu zapracují na vzhledech jednotlivých kapitul. Protože white scars nejsou jen mariňáci obarvení na bílo stejně jako space wolfs nejsou jen mariňáci obarvení na šedo atd.
  • Veskoslav
    No jo, ale polovina lodí Imperial Navy je stejně veliká jako Exekutor od Darth Vadera, mnohdy i větší:-D
  • Výborná diskuze, s chutí jsem to tu pročítal. *4* Klobouk dolu před všema, kdo se jí účastnili.
  • No neříkám, že jsem nebyla taky zaskočená tím nenadálým koncem. Měla jsem pocit, že tak zařízl řadu nedořešených záležitostí (snad tvůrčí krize anebo si Black Library neobjednali další pokračování), ale bylo mi sympatičtější sledovat, jak z X tisícové legie každým útokem (no dobře, byli to trestanci a měli sloužit převážně jenom jako kanonfutr) umírá její valná část. Toto je dle mého svět W40k ve své pravé surové podstatě. Ne že bych byla militantní fanatička (dokonce jsem zarytá pacifistka), ale v nácti letech, kdy jsme tu deskovku u nás hrávali, měly ty knížky zvláštní kouzlo *5*.
  • Proč ne, já bych si to představoval jako v Empire At War. To by bylo fakt něco *14*
  • To se rozumí, trochu herní přístup je potřeba, já mám spíš namysli když podle libosti dělali z obyčejné pěchoty elitu nebo měnili zcela fungování některých jednotek, i když to nebylo nutné z hlediska balance stran. To mě na tom docela mrzelo.
  • tak vem si třeba engine supreme commander......obrovské množství jednotek při hře....a na grafice mi zase tolik nezáleží :)
  • Veskoslav
    Jako určitě, ale mě to vždycky přijde:" Pane, mají přesilu, nevadí naše katedrálové lodě to vydrží, zahajte palbu, nepřítel na ústupu, výsadek může začít.":-D Ale občas jsou ty bitvy fakt dobře zpracované, ale jak říkám, museli by na tom hodně máknout:)
  • nebo :) ....k warhammeru vesmírný bitky podle mě patří taky ;)
  • Veskoslav
    No mě byla 13. Trestanecká šíleně nepříjemná a tím, jak to zakončil autor mě doslova nasral. Přitom první dva díly super a pak to tak sprasí.....
  • Veskoslav
    No tak vesmírné bitvy by moc nešly velikostně udělat, to by někdo musel hodně zamakat na tom:) Ale třeba by se mi líbilo navést výsadkové křižníky a pak by se to přeplo do "klasického" RTS pohledu, když by jsi prorval nepřátelský plášť.
  • chtělo by to jak pozemní,tak i vesmírný bitky a pokud možno co nejvíc jednotek z GW :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit