Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bral bych i menší hru Space hulk nevíte jestli pokračuje ten remake ?
  • Já bych spíš ocenil pokračování Space Marina..
    • spíš nějakou MMO :3
  • TheGGG
    Hlavně ať konečně trochu zapracují na vzhledech jednotlivých kapitul. Protože white scars nejsou jen mariňáci obarvení na bílo stejně jako space wolfs nejsou jen mariňáci obarvení na šedo atd.
    • pravda.....ale kdyby tam přidal adepta mechanika jako samostatnou rasu/kapitulu,pařil bych za ně hned :3
  • Výborná diskuze, s chutí jsem to tu pročítal. *4* Klobouk dolu před všema, kdo se jí účastnili.
  • chtělo by to jak pozemní,tak i vesmírný bitky a pokud možno co nejvíc jednotek z GW :)
    • Veskoslav
      No tak vesmírné bitvy by moc nešly velikostně udělat, to by někdo musel hodně zamakat na tom:) Ale třeba by se mi líbilo navést výsadkové křižníky a pak by se to přeplo do "klasického" RTS pohledu, když by jsi prorval nepřátelský plášť.
      • Proč ne, já bych si to představoval jako v Empire At War. To by bylo fakt něco *14*
        • Veskoslav
          No jo, ale polovina lodí Imperial Navy je stejně veliká jako Exekutor od Darth Vadera, mnohdy i větší:-D
          • to je fakt.....většina lodí v imperial navy jsou větší jak 3Km :D
      • nebo :) ....k warhammeru vesmírný bitky podle mě patří taky ;)
        • Veskoslav
          Jako určitě, ale mě to vždycky přijde:" Pane, mají přesilu, nevadí naše katedrálové lodě to vydrží, zahajte palbu, nepřítel na ústupu, výsadek může začít.":-D Ale občas jsou ty bitvy fakt dobře zpracované, ale jak říkám, museli by na tom hodně máknout:)
          • tak vem si třeba engine supreme commander......obrovské množství jednotek při hře....a na grafice mi zase tolik nezáleží :)
  • Cypri
    jako multiplayer mě bavili oba díly, ale asi bych radši styl dvojky. Přecejen, bylo to taktičtější. Asi mě to bavilo víc no.
  • Bral bych spíš návrat k jedničce, respektive k dark crusade, ale tentokrát víc podle předlohy, aby ty jednotky a výbava odpovídaly desktopové hře.
    Dvojka byla sice dobrá, ale ze všeho nejvíc mi připomínala warcraft3, hlavně boj s bossama byl akorát o tom co nejrychleji zakouzlit předměty a ability. To bych viděl nerad. Ale vývoj velitele a sbírání předmětů by byl fajn.
    • s tou aktualnosti jednotek a vybavy to mas tezke, kdyz vychazi cca nejake 3 kodexy za rok, ktere ty rasy muzou uplne prekopat, nez tu hru vubec dodelaji tak muze byt vsecko jinak, mohli by tam tu vybavu pridat az uplne na konec, ale to by se pak asi zas blbe testovalo
      • To se rozumí, trochu herní přístup je potřeba, já mám spíš namysli když podle libosti dělali z obyčejné pěchoty elitu nebo měnili zcela fungování některých jednotek, i když to nebylo nutné z hlediska balance stran. To mě na tom docela mrzelo.
        • Jo to mas pravdu, treba jako kdyz v DoW 1 udelali z Eldar Dark Repers Tier 1 jednotku co sla spamovat po desitkach. Libil se mi mod ve kterem byl limit jednotek nastaven podle force organization chartu ze stolni hry, tedy 6 troop, 3 elity atd, jenze pri tomhle systemu sel zase do haje herni balanc, jelikoz treba Templari nebo BA si muzou brat Land Raidery jako dedicated transporty (nepocitaji se do limitu) tak jsi tam pak jezdil s 9 Land Raidery, ne ze by to nebyla sranda, ale tak proti AI, multiplayer bych proti tomu hrat nechtel *1*
  • Kež by SEGA s Relicem koupili i licence na HW, to by mě potěšilo mnohem víc, takto se trochu bojím co Gearbox s HW udělá. Ale i tak doufám, že nakonec se GW pro Relic rozhodne.
  • regant
    btw: slyšel jsem, že orci se rozmnožujou stejně jako houby...
    ale zas na druhou stranu http://www.tritex-games.co.uk/js/tinymce/plugins/imagemanager/files/products_shadowforge/SFOrcCheer.jpg
    • Jak je to s orky a warpem? Co vím, tak mají nějaké své (snad) dva bohy. Ti jejich weirdboyz (psykeři) užívají síly z warpu. Tak mě zajímá: mohou posednout démoni z warpu orky a jaký je jejich vztah s chaosem?
      • Tushan
        orkové jsou v podstatě na chaos imuní a weirdboyz ani tak nevyužívají warp jako spíše psychickou sílu ostatních orků čím ví orků kolem sebe mají tím lepe.
        BTW: marinaci se nerozmnožují z jednoho prosteho duvodu jsou to něco jako mnichové. a proč by to také dělali jsou to vylepšení lidé... necháme množit lidstvo a z nich si pak vybereme kandidáty kteří podstoupí operace a výcvik
        • to jo, ale pak se z tebe najednou stane Emperors Children renegát, chceš plenit a znásilňovat za Slaaneshe a zjistíš že už dole nemáš čím *1*
      • jo, maji dva bohy Gorka a Morka, jeden je cunning and brutal (prasti te po hlave kdyz se nedivas) a druhy je brutal and cunning (prasti te jeste silneji kdyz se divas), reflektuji ve warpu neznicitelnou podstatu orku, takze jsou to neporazitelni bitkari co vyzyvaji ostatni warp entity na souboje. orkove nemuzou byt posedli chaosem, maji psykery (weird boyz) ale ti jsou totalne neovladatelni chaoticti, jednou vypari pulku svoji armady, jindy zacnou srset blesky na soupere, ale sami nad tim nemaji moc kontrolu, ostatni orkove se od nich drzi dal a pridelavaji na ne zvonecky , aby vedeli kdyz se blizi cas mit se na pozoru :)
      • Veskoslav
        No myslím, že v sérii Gauntovi duchové se v posledním díle rozebírají posedlí orkové. Taky v sérii Hvězdny vlk jsou chaosem posedlí orkové. Ale není to ve smyslu jako třeba Temní andělé či padlé legie Imperiální gardy. Ono je to tam nějak i vyzvětleno, ale četl jsem to docela dávno, tak si nepamatuji, bohužel:( Jinak jejich vztaj je stejně takový, že co nemůžeš sežrat, ojet či rozebrat na součástky, tak zabij.
    • Veskoslav
      http://wargaming.cz/obsah/fluff-warhammeru-40000-orkove

      Jo jo jako houby:)
    • jak se množí Orci víme, ale jak se množí mariňáci, resp zda mají čím, nebo jim to to při předělání dole ufiknou, aby je to nepokoušelo, o tom GW zatím mlčí *1*
      • Hmm niekde som cital ze su to genetickly upravovany ludia. Co by som k tomu ovedal dalej je to tze imperium tvoria nielen marinaci ale aj bezny ludia a ty sa mnozia a ich synom zrejme povolavaju do armady a po vycviku su upravovany a zdokonalovany. je mdalej mozne ze imv priebehu vycviku odoberu spermie a potom si takto mozu vtorit dalsich a dalsich atd. Tot moj nazor :)
        • jj, marinaci jsou geneticky upraveni lide. co se tyka obycejnych gardistu, tech si v imperiu moc nevazi, imperium ma tisice planet a lide jsou jeho nejdostupnejsi a nejlevnejsi komodita, takze plati ze vybava imperialniho gardisty ma zpravidla vetsi cenu nez zivot cloveka ktery ji nese, na nejake upravy a vylepsovani je treba byt vys v hierarchii
      • Veskoslav
        No jelikoz vetsina Mariňáků žije celá staletí a polovina kapitul ani nesundává své zbroje, tak je myslím tvá otázka zbytečná, co se týče rozmnožování:-D
        • Magister_Peditum
          Tak oni jsou nesmrtelní, ale prostě dřív nebo později na ně v bitvě dojde řada. *4*
          • Však bylo již mnohokrát vysvětleno, jakým způsobem jednotlivé kapituly rekrutují nové Astartes *4*
          • Veskoslav
            Nesmrtelní nejsou:) To nikdo, to by ti Inkvizice rychle spočítala. Nejstarší jsou 10 000 let staří a to se většinou stejně jedná o spíce Dreadnought.
            • Veskoslav
              No oni sice říkají, že jsou nesmrtelní, ale jenom teoreticky. Prakticky i pár případů úmrtí na staří je v knížkách. Myslím, že přímo v Synové Fenrisu.
            • Magister_Peditum
              V Horově kacířství jasně říkají, že nesmrtelní jsou. I když ono je to stejně jedno, jestli se dožívají 5000 let nebo 100 000 let, protože jak říkám, dřív nebo později je stejně někdo zabije. *4*
            • Ale co "13th Great Company" z legie Space Wolves? *4* Ačkoliv počkat. Ti budou asi taky mít něco kolem 10 000 let.
      • Magister_Peditum
        Spíš jim pochcípají všechny spermie. *15*
    • Ano je to tak, žádné orčice na to nepotřebují a tak se mohou v klidu věnovat jenom válce *1*

      Ten obrázek je bezpochyby fake *15*
      • obrázek jsou roztleskávačky z Blood Bowlu, ale tam je to trošku jinak *1*
  • regant
    Waaagh mathafakas!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit