Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vonTossis
    Nahrano 350 hodin a porad je hodne co delat ... je to i tim, s kym clovek hraje. Kdybych hral bez komunity .. no tak bych vlastne nehral :)
    • Tak sem napiš, co tam děláš, protože tolik hodin hrát GW2 a mít tam pořád co dělat, to mi mozek nebere. Kolik máš postav? Co hraješ? Počítám, že se zaměřuješ na nedotažené WWW a spvp. Bez toho by člověk po pár desítkách hodin (na jeden alt) fakt neměl mít co dělat.
      • vonTossis
        Mno momentálně guildovně doděláváme dungy kvůli achievementům, snažíme se ve WwW pomáhat našemu serveru, tradičně trénujeme PvP, protože to je fakt zábava a skoro každý den drtíme enemáky v eternalech na skákačce :). Já osobně se snažím posbírat všechny barvy, dodělat mapu na 100% a pokud energie a čas dá, tak legendary weapon :) Jo a samozřejmě snažím se poskládat si nějaký pěkný set. Já jsem naprosto spokojený, ale jak říkám - mám skvělou komunitu kolem sebe, takže už hraju s lidma i kvůli lidem a baví mě to stále stejně.
        • Bohemund
          Jaká guilda a jaký server? :)
      • Ono je to hodně o tom, jestli Tě ta hra baví, či nikoli. Pokud ne, zjistíš, že není co dělat mnohem dřív, než dosáhneš max levelu. Pokud ano, je co dělat skoro pořád. Já mám osmdesátku za sebou víc jak měsíc a i teď, po víc než dvou a půl měsících hraní, co dělat mám - a to hraju téměř výhradně PvE. Hra mě stále baví a co je nejdůležitější, stále je co objevovat! Záleží zkrátka na tom, co si v té hře každý jeden hráč najde a máš to stejný jako s kteroukoli jinou hrou, filmem, knížkou, zážitkem a vším ostatním, co život přináší :) Když nic jiného, GW2 můžeš hrát zdarma a máš tedy jako hráč absolutní svobodu, kdy, jak moc a jestli vůbec budeš hrát - už to samo o sobě je luxus. Za sebe můžu říct, že přestože GW2 zdaleka není DOKONALÁ HRA (ono ale, co je dokonalé, že?), nelituji ani jediné koruny, kterou jsem za ní dal a časem rád vývojáře podpořím nákupem gemů - a bude to moje svobodná volba. Tak asi tak.
        • Tak projít si obsah hry je určitě celkem zábavné a stojí to za ten čas. Problém je, že vím, že je na konci levelování faktický konec hraní. Bez progressu cítím jako zbytečnost se věnovat dungům - stačí projít párkrát a konec. Pvp mě nezaujalo vůbec - kdyby byly arény 1v1, věnoval bych se pvp skoro výhradně. Jenže současná podoba pvp je výhradně o tom, jestli se hráči drží u sebe. Téměř vždy vyhraje skupina s větším počtem hráčů.
          • S Tvými názory a nápady stran PvP jednoznačně souhlasím - v tuhle chvíli jedu převážně PvE, takže mě to tolik netrápí. Nicméně hra je venku cca 3 měsíce a Arenanet teď řešil hlavně porodní bolesti. Pokud můžu soudit podle GW1, i dvojku v budoucnu čeká řada vylepšení - v jedničce šlo mnohdy o naprosto zásadní změny/doplňky a předpokládám, že dvojka bude v tomto ohledu podobná. Už proto vývojáře rád podpořím, protože mám zájem, aby hru a její svět nadále rozšiřovali. A když nastane hlušší období, není nic jednoduššího, než přerušit hraní a po čase se zas vrátit. Za sebe můžu jen zopakovat, že v Tyrii mám zatím ještě hodně co dělat a vracím se do ní, když čas dovolí, rád :)
  • Veskoslav
    Ksakru. A já pořád nedodělal max. level:)Asi jsem si chtěl hru pořádně užít a neletět bleskem a rychle udělat max. level:)
    • Na ten ostrov co sem čet bude moci každý, nezáleží na levelu, aspoň tak sem to pochopil tak o nic nepříjdeš pokud je to tak. Jinak mam už nahraných 450 hodin, nehraju už to sice tak intezivně ale pořád mě to baví. GW 1 byla hra kterou sem si vždy nainstaloval jako první hned po přeinstalaci winu a GW 2 bude to samé, pro mě.
    • Však proč to rychle levlit na max lvl, když tam na něm není co dělat.
  • Vegen
    Mě původní GW nebralo, ale asi u toho měli zůstat. Tohle je na půl kočka na půl pes :)
  • a mě GW2 pořád baví.. :))
    • wtf noob lol
      • Ježišmarja cody je zase v "mad cody" módu. Tímhle tempem opět dostane temporary ban a bude od něj na pár hodin klid.

        A gwčko je furt super. Prostě člověk musí hrát s komunitou a ne solo ala Skyrim. Bohužel tohle není hra pro elitisty s GEAREM co jsou lepší než ostatní (a bohudík za to).
      • to bylo slabší...
  • ja prestal hrat gw2 kvuli podle me špatnemu dizajnu pve a taky kolik tam bylo exploitu. Chtelo by to aby bossove meli víc abilit místo aby meli neskutečne mnoho života a davali one shot.
    • ja přestal kvůli enginu ve WvW, který nedokáže včas vykreslit ostatní hráče. Člověk zbytečně umírá kvůli tomu, že se engine neráčí vykreslit polovinu nepřátel a tak dostáváte zranění od někoho koho ani nevidíte
      • není to nedostatečným výkonem? já nic nezaregistroval
      • jo tohle je velká prasárna a organizované grupy toho s radostí využívají
  • u hrani 2 si uvedomuju dokonalost prvniho dilu (vcetne datadisku). Podle me udelali chybu s absenci monka... PvP degradovali na obycejne, stejne tak vypustili dokonalost skladani buildu, sanci, ze hrac prijde s necim novym a efektivnim...nuance pres traits je nedostacujici. Ziskavani skillu vcetne elite je nuda... radost ze ziskani kyzeneho skillu je pryc atd. atd. Zklamani a update to nespravi.
    • Proč ti dávaj mínus? Vždyť máš pravdu - aspoň pokud jde o ty skilly a dělání buildu přes traity. Možností je dost málo a skilly jsou nudné, nedotažené a elitní skilly jsou sotva elitní.

      Pvp není o ničem jiném než o držení se skupiny hráčů. Solo tam člověk neudělá prakticky nic. Pokud jde o www, tam to platí dvojnásob. Solo či v menší skupině tam není žádná šance cokoli dokázat a i ve větší skupině je to nuda. WWW bych nazval jasně: PvD - tj. players vs doors, páč přesně takové je WWW.
      • asi cekali az jim to potvrdis ty :)
  • Vegen
    Už jsem plánoval GW2 smazat, ale asi dostane ještě šanci :)
  • Bohemund
    Tohle přišlo za pět dvanáct!!! Protože co vím, tak momentální endgame už docela nudil.
    • Tohle vase cekani na endgame obsah ktery delaji vyvojari jako na bezicim pase vas asi tezko bude bavit donekonecna ... Ja GW2 hraju ale ze bych si delal iluze ze budu litat kolem jako 80 a mit x hodin denne co delat si teda nedelam a hlavne nechci. Doufam ze nepujdou cestou WoW a mackat dopredu vybavu co tri mesice, pokud ano tak to smazu a velmi rychle.

      Pokud vam neustale masirovani novych dungeonu a grindovani noveho equipu vyhovuje nechapu proc nehrajete WoW, ti delaji presne to co tu hledate.
      • Vrook
        Jasné.. všichni si tu stěžujem že to neni jak WoW.. v každý větě skoro.. wake up. *6*
        Mě je uplně jedno jestli je to jako WoW nebo jako chleba s máslem, kdyby mě to zabavilo ALESPOŇ na půlhodinku denně. Ale bohužel kdykoliv jsem za poslední měsíc zapnul GW2, tak jsem ho okamžitě zase vypnul, protože sem prostě zjistil, že tam neni žádná aktivita která by mě bavila. A tohle je problém většiny lidí, který přestalo GW2 bavit.
        Ale chápu, podle tebe jsou všichni, kdo jsou nespokojený s GW2, jenom zdegenerovaný WoWkaři, který čekaj identickou kopii wowka. *7*
        • O par postu vyse brecis ze jdes hrat radsi SWTOR, ehm. Proste hledas WoWko, je na case si to priznat. 80% lidi co tu neco napise mam dojem ze vadi ze to neni kopie wow - ano treba ty, a par lidi ze PvP neni propracovane coz je vec co si opravdu podle me zaslouzi pozornost.

          Pokud bych chtel hrat nekonecne PvE tak bych opravdu hral radsi WoW. A doufam ze GW2 se touhle cestou nevyda.
          • Vrook
            Sorry, ale ty si fakt totální pacient.. Já píšu, že jdu hrát swtor kvůli příběhu, takže jdu vlastně hrát takový KotOR 3 singleplayer. A na GW2 mě sere vlastně právě to, že jediný co tam můžu dělat je do nekonečna farmit stejný dungy jako ve WoW (tam to bylo alespoň zábavnější to je fakt). Takže si přeber tu diskuzi znovu, protože máš očividně problém s chápáním cizích názorů a stanovisek.

            Ale chápu.. jsem blbej WoWkař a v každý větě podtextově tvrdim, že WoWko je nejlepší a nikdy nebylo nic lepšího. Mentále...
            • Ja je cetl asi narozdil od tebe, jedina informace ktrera se tam vyskytuje je ze SWTOR je lepsi WOW je lepsi. A ze aby jsi si to zahral potrebujes novy PvE obsah. Sakra proste napsal jsi tu deset prispevku o tom jak jsou jine hry lepsi, tak ja ti nevim proc to pises vubec sem :D

              U her se da najit obsah jineho druhu nez ty v nich hledas ..
    • Vrook
      Za pět dvanáct? Pro mě to třeba přišlo tak ve 4 odpoledne, protože sem GW2 už minimálně měsíc nezapnul. Počítám že s timhle updatem to zapnu sice jenom na chvíli, ale jo.. aspoň něco. *7*
      • story pujde hrat uplne zadarmo ale problem vidim v tom ze i kdyz jsem taky puvodne planoval ze pojedu vsechny class tak jsem to vzdal u 3 protoze se questy opakuji jedine co se meni je ten pribeh no mozna zase casem stale tu mam predplacene karty na 4 mesice toho ted trosku lituji nicmene po prvni postave jsem byl dost nadsenej i presto ze mi hra na mem slabsim pc uz nejela tak abych si hru mohl dovolit hrat na full kde hra podle me vypada celkem pekne :)
      • Já to s tímhle updatem už ani zapínat nebudu, kromě nové oblasti, kde stejně budou opět ti samí nepřátelé a ty stejné eventy, tak vlastně žádné pořádné novinky. A nějaký třídenní event už to opravdu nezachrání. Jako singleplayer na desítky hodin slušná zábava až do max. levelu. Jako MMO jen další šedá myš v řadě. Škoda, myslel jsem, že tvůrci mířili výše.
      • Bohemund
        No jo, já to začal hrát trošku později...ale rozumím ti!
        • Vrook
          Ale zítra vlastně začíná f2p SWTOR ne? Možná GW2 už odinstaluju úplně a projdu si radši všechny class story v SWTOR. Co se týče levlování, story a atmosféry, tak tam bylo SWTOR jednoznačně lepší. Endgame stojí za prd u obou.
          • A kolik jsi z toho end game hrál? SWTOR už dávno má hodně co nabídnout. Ale chápu, že jednou se došíst, že není co hrát a pak to jen papouškovat dá o poznání méně námahy než si aktualizovat fakta.
            • Viktor_H
              Přibylo něco flashpointů a operací, ale to má člověk relativně rychle hotový. Jestli nejsi z těch, co baví farmit novej gear, tak pro tebe přibylo jen něco málo obsahu na pár hodinek.

              Já po dohrání Jedi Knighta a Imperial Agenta taky skončím. Nejsem MMO hráč a nebaví mě ani třískat se s ostatníma ani několikrát procházet ty samé operace/flashpointy. Dobré je, že ty operace jsou příběhové, takže až vyjde nová, jednou si ji zahraju a zas to nechám být. Každopádně teď hraju class story Jedi Knighta, pak se vrhnu na IA a už to samo o sobě mi zabere tak dva měsíce (nemám přes den moc času).
            • Vrook
              SWTOR jsem hrál od bety asi 3-4 měsíce. Takže očividně ne.. nechápeš. Mluvim ze zkušeností. Leveling a story dobrý, po doexpení to prostě byla nuda. Jak je to teď je mi fuk.
          • Keyz
            Ten model hraní zdarma je ve SW dost omezený.
            http://www.swtor.com/free/features

            Co jsem pochopil tak Cartel Coints jsou za reálné prachy.

            I když jsem hru nehrál tak nevím jaký to má dopad v praxi.Možná menší než se zdá.
            • Viktor_H
              Vrook: Ano, class story jsou bez omezení, to bylo potvrzeno. Platí se za warzony, flashpointy a operace.
            • Vrook
              Aha.. no nějaký cartel coins bych měl mít díky tomu, že sem si tu hru už koupil a možná i nějaký navíc, že jsem jí měl subscribnutou a zaplacenou na pár měsíců.
              Tak snad alespoň ty class story si budu moct projít bez nějakejch výrazně nasírajících omezení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit