Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ako sa môžem oficiálne dostať do DOTY 2? Skúšal som registráciu do bety, ale tam sú otázky na starú DOTU, ktorú som nikdy nehral, takže neviem ako ináč.
    • skúsim, díkes
    • Mno nevim, ale klicu do doty 2 je spousta :D skoro kazdej, kdo jiz je v dote nejakou chvili tak ma na steamu urcite dalsi klice.. ja sam tam mam 4 dalsi. Proto nechapu, ze to rovnou jiz nezpristupnili.
    • 100% přes oficiální blog http://blog.dota2.com/ ... vpravo je registrace, osobně jsem to přes ní nedělal, tak nevim co se vyplňuje (ale známí co dotu 1 nikdy nehrál přes to klíč získal bez pomoci - takže určitě dávají i nováčkům)
      na playdota.com bylo vlákno na fóru kde se každý den losovalo X klíču, tak jsem ho získal i já, ale musel si mít účet určitýho stáří
      dál můžeš skusit http://www.reddit.com/r/sharedota2/ , lidi co je nechtějí tam rozdávají klíče, osobně jsem to nezkoušel, tak nevim jaká je šance ho tam dostat
      možná i by se podělil i někdo na http://www.dota2.cz/ ? kdo ví
      vim taky že Dreamhack winter (turnaj) rozdával tisíc klíčů, velice krásným způsobem - naházeli je do textovýho souboru, pokud si masochista můžeš skusit jestli nějaký je neobsažený *1* http://trance.gg/dota/1000%20dota2%20beta%20keys.txt (je s tim krásná historka kdy moderátoři pro zlepšení nálady řekli at jich lidi pár vezmou a nakopírujou je do stream chatu vedlejšího lol turnaje, chat se musel na nějakou dobu odstavit *1* )
      osobně mam 2 volný dota 2 gifty (valve je teď rozhazuje na všechny strany) - ty si ale šetřim kdyby nějaký známý chtěl skusit
  • Sweet! I've just received my free Riot Points!

    >> FreeRiotPoints.me <<
  • nesnasim nic jinyho nez kdyz ze skore 30:0 chytnes debila co nevi ani kde je shop a neumi nic takovej vymrdanej kokotisko by mel jit hrat tutorial proto tam taky je a ne se cpat mezi hrace co maj snahu si zahrat mely by banovat spis ty dementy co misto tutorialu vlezou rovnou do hry 5v5 neznam zadnej jinej lepsi recept na kokoty co nemaj vubec sajn o tom o cem hra vubec je a co je AP a ad carry atd zabanovat kokoty co kazi ostatnim zazitkem nulovim skillem
    • deti jako ty jsou bohuzel mor vsech "public" her, bohuzel jste o mnoho horsi, nez nejaky noobik co si zapne hru poprve..
      • Můžu s tebou zhruba souhlasit v tom co jsi řekl ALE... Když už tu plácáš cosi o gramatice co takhle psát s diakritikou jako Čech. A nechápu jak někdo může někomu kázat o tom, jak je fuj nadávat na někoho že je noob a přitom používat slovo dítě jako něco urážlivého. Nejen že to je "nadávka" která nejčastěji vyjde z huby právě těch dětí, ale v první řadě to není (společně se slovem noob) nadávka a jako nadávku ji podle mě může opravdu jen s prominutím magor bez špetky schopnosti vyjádřit se jako člověk.
        • Promin, ale nejak tvemu prispevku nerozumim, kde jsem presne tvrdil "jak je fuj nadávat na někoho že je noob"? A kdy jsem pouzil slovo dite jako neco urazliveho? Ze hraje na public serverech spousta prcku co jsou jak utrzeni ze retezu je spis konstatovani faktu a ma zkusenost z mnoha let hrani online a multiplayer her, rozhodne to neznamena ze dite=nadavka. Pak tvrdis ze to je nadavka, pak zase ze neni a vubec se do toho nejak divne zamotavas. Kazdopadne to tvrdis ty, ja nic takoveho nikdy nerekl. A diakritiku nepouzivam, protoze hodne cestuji, jsem zvykly psat si s lidmi ze zahranici a ne kazdy ma ceskou diakritiku nainstalovanou, jestli s tim mas problem, je mi lito.
    • doporucil bych prostudovat pravidla interpunknce a gramatiky, nez zacnes nekomu nadavat do kokotu, zejmena existence neceho jako jsou carky mezi vetami pro tebe bude asi velke prekvapeni :)
  • Zayl
    Ježiši zase humbuku pro nic. Flame je součástí online her. Vždy bude. Jejich slavný team přijde s nečekaným odhalením že jsou lidi tiší a vokální. A že nikdo nemá rád když ho matchmaking donutí hrát s někým neschopným. Finálním zjištěním bude, že často flamuje ten nejhorší hráč v teamu.

    No ušetřil jsem Riotu platy toho odborného teamu, tak bych prosil aspoň část na můj účet.

    V dotě je mute button. Done and done.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit