Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sweet! I've just received my free Riot Points!

    >> FreeRiotPoints.me <<
  • ja jsem zas vzdy prijemne prekvapenej, kdyz narazim na normalni hrace... a deje se mi to docela casto

    "vezmu hrdinu a jdu, nepremyslim nad taktikou"
    tak proto te matchmaker sparuje se samyma detma co nadavaj
  • myslim ze ten patch jde dobrou cestou, i kdyz je to ted silne nevybalancovany imo
  • skúsim, díkes
  • Mno nevim, ale klicu do doty 2 je spousta :D skoro kazdej, kdo jiz je v dote nejakou chvili tak ma na steamu urcite dalsi klice.. ja sam tam mam 4 dalsi. Proto nechapu, ze to rovnou jiz nezpristupnili.
  • JohnyTheZik
    ja jsem tu survey vyplnil hned na zacatku a mel jsem to do mesice, kdy v dote bylo kolem 4 tisic hracu online, takze jsem to mel relativne brzo, ale ja mluvil jen o tom, jak to ziskat ihned :)..
    A myslim, ze ja daval 9 z 10, coz je pravda :D!
  • 100% přes oficiální blog http://blog.dota2.com/ ... vpravo je registrace, osobně jsem to přes ní nedělal, tak nevim co se vyplňuje (ale známí co dotu 1 nikdy nehrál přes to klíč získal bez pomoci - takže určitě dávají i nováčkům)
    na playdota.com bylo vlákno na fóru kde se každý den losovalo X klíču, tak jsem ho získal i já, ale musel si mít účet určitýho stáří
    dál můžeš skusit http://www.reddit.com/r/sharedota2/ , lidi co je nechtějí tam rozdávají klíče, osobně jsem to nezkoušel, tak nevim jaká je šance ho tam dostat
    možná i by se podělil i někdo na http://www.dota2.cz/ ? kdo ví
    vim taky že Dreamhack winter (turnaj) rozdával tisíc klíčů, velice krásným způsobem - naházeli je do textovýho souboru, pokud si masochista můžeš skusit jestli nějaký je neobsažený *1* http://trance.gg/dota/1000%20dota2%20beta%20keys.txt (je s tim krásná historka kdy moderátoři pro zlepšení nálady řekli at jich lidi pár vezmou a nakopírujou je do stream chatu vedlejšího lol turnaje, chat se musel na nějakou dobu odstavit *1* )
    osobně mam 2 volný dota 2 gifty (valve je teď rozhazuje na všechny strany) - ty si ale šetřim kdyby nějaký známý chtěl skusit
  • Veskoslav
    Já napsal na Steam normálně mail, napsali mi, ať vyplním dotazním a za cca 3 týdny jsem byl pozván do Doty. Ale odpovídal jsem pravdivě, tudíž když se ptali jaká úroveň jsem, tak jsem nepřeháněl a dal jse 6 z 10, vím o nkěterých, co dali 10 z 10 a podobně a doteď nemají přístup.
  • JohnyTheZik
    Hlavne ten jejich starter kit je hrozne drahej (mam pocit, ze k tomu clovek dostane i kuryra).. Bezne klic koupis za par dolaru od lidi..
  • ako sa môžem oficiálne dostať do DOTY 2? Skúšal som registráciu do bety, ale tam sú otázky na starú DOTU, ktorú som nikdy nehral, takže neviem ako ináč.
  • mne nový HUD vyhovuje....lepšie sa mi s tým hrá a ani neviem prečo :)
  • kostejnesmrtelny
    Čímž se dostáváme zpátky k mýmu původnímu tvrzení, že s rusákama, který jsou v 90% případech týmovýho hraní fyzicky neschopný si nemá smysl pickovat hrdinu, kterej je určenej k podpoře týmu. *3*
  • Veskoslav
    No jo hrr myslím hned:) A to si opravdu koupí jenom opravdový nedočkavec.
  • a tým tvoří hráči, když hráč nedokáže hrát pro tým, někdo bude umírat (a nepřítel to nejspíš nebude) *3*
  • tim hrrr rozumim hned ten den... se snahou tam jsi do týdne
  • kostejnesmrtelny
    Nejde o hráče, jde o tým.
  • Veskoslav
    Když chceš a nažíš se, klíč získáš zadarmo. Dota 2 je zadarmo, ale kdo chce hrrr do bety, platí.
  • dota 2 je zadarmo, v closed betě a valve rozhazuje klíče všude kolem, spousta způsobů jak ho získat, stačí se jenom trošku snažit
  • Tak potomhle patchy - nová sezona- těžce přemýšlíme s kámoši zda to hrát, a pomalu jsme si stáhli Honko. Kéžby byla Dota 2 zadarmo.... *9*
  • me dneska kurvapica konecne vyprsel ban za afk. "trash talking" jak to tak ti vocasi "odborne" nazyvaj si taky obcas neodpustim. zvlast po celodenim hrani clovek ztrati kontakt se svou moralkou ale kam se hrabu na jine hrace. chtelo by to zprisnit tresty. to je vse. na me to funguje dobre. ale co by pak zase delali ti vystudovani psychoodbornici

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit