Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A dota player and a lol player walks into a bar.
    The dota player says: 'lol sucks'.
    The lol player couldn't deny it.
  • A opět je to Dota-dumb-cunt kterej mluvi uplne off topic a trashuje LoL
  • respektive není rus jako rus, jako u všeho jsou nejvíc vidět ti nejhorší, pubertální rusové co zaškrtnou všechny servery aby našli hru co nejdřív a pak spamujou cosi azbukou, což neznamená že neexistujou normálně hrající a komunikující

    zdá se mi že čim víc postupuju žebříčkem nahoru, tim menší jsou ti první problém (v replayich si můžeš vyfiltrovat svoje jméno a uroveň hry - po přechodu z 1 jsem hrál v normal... pak dlouhou dobu v high ... a posledni dobou jsem měl pár very high her v řadě) a nemusí to být jenom tím že by neuměli hrát, ale spíše tím jak duležitá komunikace a teamplay v dotě je
  • nejde o hrdinu, jde o hrace *3* nejdulezitejsi co musi umet hrac supporta, je byt uzitecnej bez itemu a zaroven neumirat (alespon ne zbytecne)
  • kostejnesmrtelny
    Přesně jak říkáš, je support a support. S Dazzlem opravdu těžko feedovat, s takovým Rhastou ale... *2*
  • Dota hýbe světem, lolko nechte dětem :-P
  • Veskoslav
    Strojový překlad? Proč lhát tak okatě:)
  • JohnyTheZik
    Dota 2 ma normalni profesionalni preklad, cituji: nevypoustej kraviny.

    (a nekde counterpicky znamenaji vic nez jinde ^^, ale o tom jinde)
  • JohnyTheZik
    V dote jsem narazil na par typku, co to pouzivali a pokazdy to byla super sranda :D.. Bud to byli dobri trollove (jakoze jsem se opravdu pobavil) a nebo se to snazili vest a to sice jako leader 2 klanu tezce rozdejchavam, ale rozhodne se to hodi :))..
  • JohnyTheZik
    Je support a support, kosteji :).. Posledni dobou to taky pickuju, kdyz zustavam posledni.. Je spatny, kdyz babysitujes nekoho, kdo toho pak nevyuzije, to je fakt, ale dobrej support nefeedi :D..
  • JohnyTheZik
    taky jsem to tak pochopil, ale nedavalo mi to uplne v ty jeho vete smysl 8-) .. ale jinak je vyznam podobnej, moje chyba, uznavam :)
  • Kr.Pa
    Nadavky jsou v kazde moba hra, a u vsechn jsou nadavky i s gram chybami.
    Dota2 ma nejaky strojovy preklad z jednicky, to je fakt super.
    A counterpicky jsou v kazde moba hre, jak muzes vypustit takovou kravinu.
  • Zayl
    Ježiši zase humbuku pro nic. Flame je součástí online her. Vždy bude. Jejich slavný team přijde s nečekaným odhalením že jsou lidi tiší a vokální. A že nikdo nemá rád když ho matchmaking donutí hrát s někým neschopným. Finálním zjištěním bude, že často flamuje ten nejhorší hráč v teamu.

    No ušetřil jsem Riotu platy toho odborného teamu, tak bych prosil aspoň část na můj účet.

    V dotě je mute button. Done and done.
  • Veskoslav
    Projel jsem všechny od Doty až po LoL. Ale LoL mi přijde takové pro masy, aby to mohl hrát každý a taky je to tak uzpůsobené. Navíc se mi zdá, že balancování hrdinů se nějak moc neřeší. Vrátil jsem se zpátky k HoN a momentálně trávím čas v Dotě 2, terý mi oproti LoL přijde mnohem vyváženější, hrdinové pestřejší a graficky se mi to líbí také více. Ale ať si každý najde něco jiného. Někdo Dotu, někdo HoN, někdo LoL a někdo nakonec Blizzard dotu:)

    P.S: Za půl roku v LoL se člověk naučí perfektně nadávat. Samé fuccking nooobs od dětí a lidí se scóre, že bych ostudou lezl kanálama. V tom vidím zásadní rozdíl, když v Dotě udělám triple nebo quadra kill, je to takové děkovné a obdiv, když v LoL jsem zasraný buger, noob, camper, podvodník, který se nezúčastní boje a je jedno, že jsem byl v boji jako první. Jsem noob, kyž zabiju více než 1 a ostatní při tom boji zemřou. Navíc Dota 2 je v češtině (ne všechno), tudíž i pro mnohé začínající to může být rozhodující. Naopak LoL to zase má dobře rozdělené v rámci skupin. Ale jak říkám, LoL je taková odreagovačka, vezmu hrdinu a jdu, nepřemýšlím nad taktikou. U Hon a Doty je to pro mě něco jiného, sakra si vybírám hrdiny podle týmu protivníka, pokud mi je ukáže:)
  • jo lolko a hraci never ending story neni nic jednodusiho nez ho nakonci nahlasit dat do ignore a dat do mute kolik mam hracu asi 50. me je jedno jake mam skore dulezita je nakonec vyhra a kolikrat se stalo ze beznadejne prohrana hra diky spravnemu nasazeni se obratila ve vyhru i kdyz pomer vyher byl spatny a slabsi jedinci davali rezignaci.nadavky neresim zapamatuju nick a jde na hlaseni. hraju pro zabavu a ze prohravame i to ke hre patri
  • o com je potom ta teamova hra ked pomaly kazdy hru dam ignore na 2 clenov teamu co flamuju ako vzdy junglera alebo vsetko co sa da a popravde mna neflamuju ludia nijak ale aj tak mi lezie na nervi ked nadavaju niekomu kto ani chybu nerobi a stale a stale ....
  • Promin, ale nejak tvemu prispevku nerozumim, kde jsem presne tvrdil "jak je fuj nadávat na někoho že je noob"? A kdy jsem pouzil slovo dite jako neco urazliveho? Ze hraje na public serverech spousta prcku co jsou jak utrzeni ze retezu je spis konstatovani faktu a ma zkusenost z mnoha let hrani online a multiplayer her, rozhodne to neznamena ze dite=nadavka. Pak tvrdis ze to je nadavka, pak zase ze neni a vubec se do toho nejak divne zamotavas. Kazdopadne to tvrdis ty, ja nic takoveho nikdy nerekl. A diakritiku nepouzivam, protoze hodne cestuji, jsem zvykly psat si s lidmi ze zahranici a ne kazdy ma ceskou diakritiku nainstalovanou, jestli s tim mas problem, je mi lito.
  • Můžu s tebou zhruba souhlasit v tom co jsi řekl ALE... Když už tu plácáš cosi o gramatice co takhle psát s diakritikou jako Čech. A nechápu jak někdo může někomu kázat o tom, jak je fuj nadávat na někoho že je noob a přitom používat slovo dítě jako něco urážlivého. Nejen že to je "nadávka" která nejčastěji vyjde z huby právě těch dětí, ale v první řadě to není (společně se slovem noob) nadávka a jako nadávku ji podle mě může opravdu jen s prominutím magor bez špetky schopnosti vyjádřit se jako člověk.
  • Bohemund
    Za dobu co LoLko hraju (od začátku té hry), jsem narazil na neskutečné množství agresorů, naprosto zbytečných, hrozně otravných... a dobře, kdyby to byl někdo kdo hraje dobře, jenomže často tu hru i třeba schválně kazí... a to už je pak na mě moc. Takže vítám cokoliv, co by to mohlo změnit.
  • Zerathus
    LoL komunita je opravdu hrozná. Ve hře se chovám jinak než normálně.Snažím se být víc mírný ani na urážení často neodpovídám apod. jenže mně štve když frajer z midu zemře po gangu začne spamovat GG a pak nam do chatu vyblije tunu nadávek.Další zajimavost je že se celkem oblíbila jistá fráze týkající se vaší rodiny a rakoviny. Jen děkuju bohu že LoL nemá voice chat jako CoD apod. protože to bych fakt nerozdejchal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit