Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Tak mě napadá, že by celkově nebylo asi špatný zveřejňovat víc článků týkajících se HW. Nemyslím nějaký podrobný recenze, testy atd., ale obecný články o novinkách, o vývoji, o výrobě atd. Ač se tady jedná jednoznačně o PR článek, tak mi to i tak přišlo celkem zajímavý. HW je nedílnou součástí herního průmyslu a určitě by to sem patřilo.
    • NO pokud si vzpomínám tak by měli mít games a pctuning nejakou spolupráci, a na pct se sem tam něco objeví, nevím proč víc nespolupracují, ty periferie jsou fakt dobré téma.
  • zbytečnost, pokud nehrajete pvp ve wowku kde je treba milion keybindings, navíc logitechy maji mizernou ergonometrii dlouho mi trvalo nez jsem si zvykl.
    • Hanzales
      Ergonomii ;o) Proto je tolik výrobců a tolik tvarů, každý má pracku i preference jiné.
      Tlačítka? Na myši jich mám 7 (střelba, skok, míření, nabíjení, hod granátem, inventář a baterku). Ještě by se tam dalo nacpat funkcí a to mluvíme o FPS střílečkách ;o)
      • Není lepší to namapovat na klávesnici? 3 tlačítka ještě pochopím...
        • Hanzales
          Tož čím více si ty keys rozdělím na obě ruce, tím se mi to zdá jednak pohodlnější a jednak toho jde více zmáčknout najednou, aniž bych si polámal prsty. I při hraní s G13 se těch 7 tlačítek na myši hojně využije....
          • Ok :-) asi železná košile na mé straně...
    • Ergonometry plz
  • Koupil jsem si Razer Naga molten a ten křáp mi chcíp za 2 měsíce. Pak jsem si koupil nějakou malou Genius myš a jede i přes to že jsem do ní několikrát kopl přejel křeslem a nesčetněkrát ji schodil na zem *1* tyhle natuněné myše mají krátkou dobu životnosti
  • davidBray
    k laptopu používám bezdrát klávesnici K360 a bezdrát myšku M705. Hlavně z důvodu úspory USB slotů, kdy přes Unyfying můžu mít víc periferií najednou. Slouží výborně a výdrž baterií je neuvěřitelná :)
  • Tak pro mě byl Logitech vždy jediná volba co se týče myší k PC, u klávesnic jsem už několik let věrný Microsoftu a nemůžu si stěžovat.
  • filias
    Škoda, že se Logitech zaměřuje především na hráče a když už udělá nějaký kvalitní kancelářský kousek, tak po něm často neudělá náhradu. Např. jsem si dost oblíbil jejich Ultra X Premium Keyboard. Která mi ale po pokusu o umytí v tekoucí vodě umřela a už se neprodává a Logitech žádnou náhradu neudělal :/
    • Pokud si ji měl rád, nechápu jak si jí mohl nechat utopit *8*
    • Proto se z klávesnice vyndávají klávesy (ty se dají umýt v tekoucí vodě) a zbytek se myje hadříkem nebo houbičkou.
  • Pěkný článek. Ještě před pár lety jsem tvrdil, že Logitech nemá dobré produkty z oblasti myší či klávesnic, ale doba popošla. :) Každopádně s myší zůstanu u své SteelSeries Sensei MLG. Každopádně Logitech je další zajímavá firma pro herní periferie. :)
    • Každopádně je to na každej pád supr, protože máme z čeho vybírat. :D A slovo každopádně už raději přestanu využívat v tak hojné míře, protože to se to každopádně nehodí. :D
  • Mne po roku a pol zacala blbnut G400, s ktorou som bol inac nadmieru spokojny, nakolko to je vylepsena MX518. Chyba bola v kabliku, ktory je oproti MX518 tensi. Setri sa na nespravnom mieste kua, ale hlavne ze ked si clovek pozre obrazok na krabici, tak tam je kablik hruby. Nastastie mam v zalohe staru MX518, 4-5 rocnu.
    • Inac paci sa mi aj ten ich Gaming software, kde sa daju robit profili, pridelovat cudlikom klavesy (super pri dnesnych konzolovych portoch, kde vyvojarom nejde stale do palice ze mys moze mat viacej ako tri cudliky) aj makra atd. A oproti starsiemu SetPointu ktory s radostou blbol, som zatial nenarazil na ziadny problem.
  • Využiji tohoto fora, abych Vás upozornil na Roccat. Ono v porovnání cena / kvalita vychází mezi nejlepší. Ale jak se sluchátky, tak s myší jsem měl problémy. SW k myši mě zlobil tak, že jsem musel firmware roccatu nejen odinstalovávat, ale čistit registry. Ono totiž pokaždé, když jsem pustil Counter - strike, tak se načetla jiná citlivost, často mi zaměřovací kříž lagoval (musel jsem restartovat hru). Po vyčištění registrů a opětovné instalaci na chvilku zas OK... ale za ty prachy by člověk takový věci řešit neměl.

    Co se týče sluchátek od Roccatu, sice perfektní zvuk, skvělý nastavení ... ale zase Roccat šetřil na materiálu, takže pryž se začala kroutit tak, že po chvilce ani nemělo smysl ji narovnávat. Skončilo to tím, že pryž sama popraskala a tlakem rozervala kontakty....takže sluchátka za dva litry vydržely necelé tři roky.

    Roccat NE
    • Nenávidím tento svět. Takové články a informace vždycky přijdou pár dní po tom, co si danou věc koupím *15*
      No mám ted Roccat Kone Pure, tak uvidím, prej se Pure zas tak nekazí oproti (hlavně nové) Kone+. Kdyžtak reklamace hmm -.- Ale tak záleží zase podle kusu/používání někdy, třeba budu mít štěstí *1*
  • Takovy mysi si nemuzu dovolit vlastnit ...... mam ten neprijemnej sklon je rozmetat na hadry totez klavesnice ty spotrebuju tak 4 - 5 na rok ...... ale od Logitechu bych ocenil nejakej volant na Xbox nebo proste nejakej novej vychytanej volant ..... Mam G27 a nemam jedinou stiznost
    • Pethulla
      tak takové sklony jsem míval taky, ale právě koupí kvalitnějšího hardwaru se to dost změnilo. To je jako nějaké červené světýlko, které do tebe hučí něco ve stylu: ty vole, jestli mě rozmlátíš, tak zas budeš používat něco za stovku? A ten přechod z kvalitní myši k té obyčejné je teda sakra bolestivý.
      No a abych doplnil informační okénko, tak já už nějaký ten pátek používám Razer Naga. Sice má víc čudlíků jak telefon, ale nedám na ni dopustit.
      • walltar
        Jo tak tady musím souhlasit ... když sem používal geniusky za pár korun a noname žloutnoucí klávesnice tak byla celkem zajímavá spotřeba ... potom sem si koupil MX1000 a ani škrábaneček ... dokonce ty drahé myši a klávesnice 2-3x měsíčně čistím. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit