Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • megaboom
    its best
  • megaboom
    Hi!
  • Hardcore hráči se na hraní dávno vysr*li.
  • fanatický konzolista znovu útočí ? *1*
  • Ve chvili kdy rekli ze to pobezi na Androidu tak bylo jasno... :D
  • Nevím jak je to s Netflixem, ale HW na přehrávání videa má OUYA dostatečný při použití dobrého androidího přehrávače by neměl být problém. To samé platí pro emulátory. Měl jsem emulátor PSX na telefonu, bylo to příšerně pomalé (velmi slabý HW telefonu), ale jinak vše fungovalo. S Tegrou 3 by měla být dostatečná výkonová rezerva.

    Jistě, můžou zabít výkon softwarem, ale to by museli být opravdu umělci... Navíc, pokud to má otevřený booatloader, neměl by být problém nahrát tam jinou ROM. A jsem si téměř jist, že alternativní a odladěné ROM se objeví. Právě díky rozšířenosti tohoto HW.

    Prostě na emulátory a přehrávání multimédií z domácího NASu mi to zatím přijde jako nejlepší možnost.
  • Emulátor na SNES šlape naprosto bez problémů.
  • Rhulad
    Tak to jsi mě zklamal já čekal něco erudovaného. No nic snad příště u nějaké tvé další diagnozy.
  • Trhni si nohou.
  • Rhulad
    Tak ono není důvod mít nějakou hrdost k naší zemi. Jako národ jsme ostudný. Pokud si myslíš, že máme něco co jinde nemají tak se hluboce pleteš. PS. Moje sebevědomí je zdravé čili tvoje dedukce je poněkud zcestná.
  • Takže už zase jedeme tu nutnou pozitivitu? No, některý věci se nikdy nezmění. *3*

    PS: Doporučuju se podívat na hodnocení emulátorů a přehrávání videí na OUYě. Emulátory jsou zabugovaný a i obyčejnej Netflix se trhá a nezvládá HD. Ale realita je někdy krutá, krabička už je doma, 100 dolarů spláchnutých a tak je lepší si opakovat lživý mantry jako "emulatory a video se zlepší" a "OUYA je rozšířená".

    Sorry, že jsem tak jedovatej, ale preferuju pravdu před sebe-iluzí.
  • To je mi jedno.
  • Čeháčkovství je leda to, když různý kašpaři neustále plivou na vlastní triko a všechno české jim smrdí jenom proto, že si potřebujou zvýšir svoje chatrné sebevědomí. A vlezprdelismus je také cesta, i když směšná.
  • MrSanta
    Co je, podle tebe, hardcore hra? Pro upřesnění - neptám se po názvu hry, ale po definici "hardcore hry".
  • no ono je sportem v Cechach odsuzovat uplne všechno .A je jednodusi rict o cemkoliv co zacina ze to shori a pak se tahat za trika s "ja to vedel" . Otazka je jestli to je usudek nebo cechackovstvi
  • Sni dál.
  • Ne, z úsudku. *4*
  • smejki
    Zkus si o tom nejdřív něco nastudovat...
  • Nechápu tu nenávist tady. Tahle hračka je naprosto skvělá volba pro různé emulátory a jako multimediální centrum. Jasně, že herní PC nebo současné konzole to nenahradí, ale to ani nebylo cílem.

    Další výhoda plyne z toho, že Ouya má potenciál relativně velkého rozšíření aa tím pádem i velké podpory ze strany komunity (homebrew), což přinese s největší pravděpodobností vylepšené emulátory a zajímavá neherní rozšíření.
  • Já mám na S3 emulátor na PS1 a SNES a šlape to krásně.Teda až na to dotykový ovládaní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit