Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic
    Co je to prosím pěkně "evoluční omyl"?
  • Kdyby to nejelo na androidu tak to možná smysl mít bude. Na mobilu jsem vyzkoušel ios i android (windows mě ještě čeká) a to druhé u mě vede, ale mobil a konzole je přecejenom něco jiného. Mohli na to vymyslet i pořádný software. Nějaké zákazníky si to asi najde možná se s tím někdo dokonce i bude bavit ale budoucnost to mít dlouhou nebude i když kdo ví třeba android verze 29.4.0 konzoli utáhne pořádně :)
  • Tak za tech 100 dolaru mas pomerne solidni hardware a otevrenou platformu, kterou muzes naprosto celou zahodit a nacpat si tam co jen budes chtit, coz neni vubec spatne. Na poradne hrani, to ale asi nebude. I kdyz zase to ma aspon ovladac, coz je u tabletu asi nejvetsi problem. V zasade se na dotykaci daji hrat pohodlne jen tahove a takticke hry, kde to ovladani se da prezit. Ale zase krom par konverzi starsich PC her se o to vyvojari moc nezajimaji.
  • on ale mluví celkově o konzolích ne o téhle :)
  • Ty jsi zas evoluční omyl, tak co už. Člověk si nevybere.
  • zdroj?
  • co se hrani tyce vsechny konzole jsou omyl!
  • toje fakt tahle hracka je fakt hardcore a pritom ma xbox: http://i40.tinypic.com/2yvnpdt.jpg
  • Podle čeho to bereš ? proč by nemohl hardcore hráč být na konzoli ?
  • Veskoslav
    "Já hrám rozumím..." Děkuji za zábavu na dobrou noc:)
  • Jasně kdo si chce DNESKA zahrát tak má Playstation 4 a XBox One. *1* *1* *1*
  • X-Box 360 tam jde píchnout přes kabel a je podporován.
  • Jinak na kickstartru se spousta zajimavejch projektu najit da, ne ze ne. Treba takovej oculus rift muze byt herni revoluce. Kdo nezna, necht si najde videa na youtube
  • Koupit si neco podobnyho muze podle me jen nekdo slaboduchej. Pro causal hrace je lepsi hra na telefonu, pro stredne causal hrace na konzoli a pro hardcore na pc :D Kdo by vyhazoval 2000 kc za vec, co vykonove neni o moc lepsi nez soucasne samartphony a na rozdil od nich se k nicemu jinemu nez hram pouzit neda?
    Ne vazne, mozna jsem divnej, ale smysl tyhle veci nechapu.
  • 15k3
    Kdybych to napsal já tak mám instantně asi -50. *11*
  • Přesně tak , ještě před pár lety byl člověk rád že existují krabičky na kterých si spustí starý snes .... Dneska jej spustí všude , ale zase to dotykové ovládání stojí za vlpdel . Ouya má joypad - emulátory v nabídce jsou povinností ..
  • presne tak! a xbox one a ps 4 to samy!
  • Ja hram rozumim a prijde mi to jako zajimavy napad. Extremne levna konzole s otevrenym os, to muze prinest hry a predevsim aplikacni software, ktere se na konzolich nikdy neobjevi. Zasadni problem tehle konzole budou pirati. A jestli nema, doporucil bych doplnit podporu gamepadu z ps3 a xboxu.
  • Nemám rád "hry" na srabletech, android, Ouyu a všechny tyhle zbytečnosti na tahání peněz. Kdo si chce dneska zahrát, má snad pc, případně PS4 nebo X1 ...
  • Pokud na ní půjde emulátor, který by rozumně hry ze starých konzolí, tak budu v sedmym nebi. Na Ouya hry peču :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit