Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    A koho to zajímá, že to nějací rádoby odborníci kritizují? (nic proti článku!!) Každý by si měl udělat názor sám, mně se taky líbí některé seriály či pořady, které mají například na csfd.cz hodnocení někdy i kolem 40 %.
  • XorxoxTalarius
    Jo Dave Chapelle je super ... nejradeji mam skec "N-i-g-g-e-r Family" ... u toho se muzu vzdycky umlatit :D
    Doporucuju najit na YT :)
  • já nečekal že to někdy řeknu, ale dal jsem ti plus :D
  • TheGGG
    WTF, asiati milují cosplay a každý druhý cosplay je sexy holka ve školní uniformě. Snad v každém anime co jsem vyděl (a to nepočítám hentai) byly super sexy holky ve školních uniformách (no dobře možná nebyly všechny ve školních uniformách, ale vždy to byly nějaké krátké sukýnky a sexy šatičky). To je jako kdyby řekli že je rasistické když budou všichni černoši v nějakým seriálu nosit reperský hadry a zlatý řetězy. Nebo když řeknu že všichni angláni jsou přihřátí elegáni s šálkem čaje. Jistě jsou to nechutná klišé, ale určitě to není rasizmus.
    PS: Myslím že ten seriál by 95% asiatů nevadil, ale super rádoby korektní novináři (kdo taky jiný že) musí hledat problém. Ať radši ludry jedny na záchodě kontrolují stolici a ne*erou se do něčeho o čem ví prd.
  • Lucky Louie byl jeden z nejvtipnějších seriálů co jsem viděl.. geniální hlášky a všechno.. A oni to úplně nesmyslně i přes velkou sledovanost zruší údajně kvůli vulgaritě.. vždyť takovej South Park je ve vulgaritě, fekálnosti, rasismu apod. v podstatě nepřekonatelnej a běží mu už nevim kolikátá řada a všechno je OK.. Fakt nechápu :(
  • Odkdy je vtip o malých čínských penisech proboha rasismus? Zachvilku bude rasismus, když řeknu, že asiati mají šikmé oči *7*
  • Vrook
    http://www.youtube.com/watch?v=GeVJYF843fk
  • Kdyby takový seriál vznikal ve Spojeném Království, tak by ho za ten "rasismus" ještě chválili.
  • Vrook
    To je zavádějící, slovo rasismus by se v comedy vůbec neměl používat a mělo by to být vnímáno s nadhledem. Ta komediální sféra, která si bere do spárů národní a rasový stereotypy, je náhodou jedna z nejvtipnějších. A pokud je někdo tak stupidní, že nedokáže odlišit, co je pro účel comedy a co pro vyvolání nějakýho konfliktu, ať už ze strany odpůrců rasismu, nebo praktikujících rasistů, který se toho chytěj, protože maj v hlavě na*ráno, tak ať se de bodnout. Bohužel takovejch je spousta a proto vyžaduje comedy jako profese nadmíru obezřetnosti a opatrnosti (nebo aby comedy jako entertainment obor v celym národě chyběla nebo byla zatuchlá viz. ČR).. doporučuju si najít nějaký stand-up shows od člověka jménem Dave Chapelle. Jeden z nejlepších imo.. co se týče racial stereotypes humoru určitě.
  • Dokud si tam nějaký běloch u černého číšníka neobjedná bílou kávu, tak rasová válka stejně nehrozí.
  • Ono taky kdyby ten seriál byl dobrý, tak by ho Fox zrušil :D
  • Horst_Fuchs
    Američtí novináři, tak tím se to vysvětluje. *3*
  • posila
    Moc bych si od toho nesliboval. V Americe te zacnou kamenovat za rasismus, kdyz reknes, ze Asiati jsou dobri v matematice.
  • http://www.youtube.com/watch?v=J2j2lCUMBqw
  • rasistickej seriál? konecne něco pro me
  • Ronox
    Lucky Louie byl geniální. Skutečný odraz většiny průměrných rodin. Ono pod tím humorem se skrývala ta hořká pravda o problémech ve vztazích. No aspoň mě to navedlo na komika Louise C.K. *4*
  • Naopak, podle zdejších reakcí bych řekl, že dnešnímu seriálu stačí být vulgární a pubertální a má u mladší generace zaručený úspěch *3*.
  • no tyhle dva klucici xichty me iritovali kdekoliv se objevili, byt v epizodnich rolich, asi to vynecham, i kdyby to nakonec byo zivotaschopny *6*
  • Brenda Song
  • cr8gg
    a jde se tahat :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit