Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aspon přestanou dělat debilní ochrany co jsou stejnak vždy obejity a serou jenom ty co mají hru orginálně a navíc poškodí se disk a je po hře zlatej steam uplay orgin battlenet atd
  • To je celkem blbe ani nahodou, i kdyz ty ochrany taky zadna slava.
    http://aeronet.cz/news/analyza-windows-10-ve-svem-principu-jde-o-pouhy-terminal-na-sber-informaci-o-uzivateli-jeho-prstech-ocich-a-hlasu/
    • Aeronet je silně proruská propagandistická stránka... Za její propagaci by měl být na všech rozumných stránkách ban. Měl by se přerušit ten proud sr4ček, co nám sem rusové a rusofilvé posílají...
      • Ano treba pocuvat vsetky ostatne media ktore su silne proamericky propagandisticke, tie urcite oveckam len pravdu hovoria.
  • Jack1947
    No a co no, furt lepší než hry se SF, w8 a minut or (sec) *2*
  • Priznavam, ze mam spoustu originalek, ale ke vsem jsem si stahl "neoficialni patch" skoro hned po vydani *2*
  • ms by nepustil ven system ktery špehuje lidi, jednoduše proto že windows maji nainstalovany i firmy a vladni instituce a kdyby ms smiroval cizi vlady a prislo by se na to, spousta lidi by šla sedet za špionaž
    • Ty asi musis byt hodne jednoduchy clovek. Velke firmy na Win10 nejedou a jen tak nepojedou. Migrace z XP na 7 se u nas planoval a realizoval dele nez 1,5 roku, nez se pretestovaly vsechny aplikace a jejich funkcnosti.
      • ps
        lol 1,5 roku na prechod widli jo. tak to svedci o jednoduchosti vasich ajtaku
        • Spis o tvy nehoprazny blbosti. Alktualne resim v nekolika firmach likvidaci XP, a narazim na desitky appek, ktery na nicem novsim proste nejedou. Posli mi par desitek mega, necham je prepsat.
        • otestovat kompatibilitu 400 aplikaci neni jednoduche, Tva poznamka svedci o jednoduchosti tvojeho mysleni
      • no tak to otestujou a prejdou na to pak, jak nikde nepsal jak rychle na to prejdou.
        • Nejdrive tak za 10 let, ale spise nikdy.
          • Nesmysly...
          • ve vaší firme určite, jinak ja psal o windowsu obecne, nejen o desitkach. o 7 se taky rikalo že špehuje a sam rikas ze to mate u vas ve firme tak co
            • vzdyt se vlastne shodneme tak proč na mne tak reaguješ
            • 7 pred tim, nez nainstalovaly prosly rozsahlym bezpecnostim auditem a veskera jejich komunikace je monitorovana/potencialne nechtena blokovana.
  • rovnou jdu vyhodit cd s mass efectem.
    • tvrdy.mar
      Česká verze má jinou ochranu a již od roku 2009 má DRM-free No-CD oficiální patch.
      http://www.comgad.cz/download/420-mass_effect_cz_patch_102.zip
    • Mass Effect jednička funguje naprosto bez problému pod Win 10 *3*
      • nejde o to ci funguje ale nechci aby mi slo to pocitace to svinstvo securom o kterem jsem ani nevedel
        • vyhod to. Beztak to mas napaleny *2*
  • Jen jestli ty hry lidem na win 10 nebezi lip, protože si po letech konecne reinstalovali Windows ..co?

    Jinak mam doma celkem dost krabicovek co nejakou ochranu mají, takze k win 10 me donuti asi jen ten DX 12 když bude za něco stat..teda ona to spsi bude nutnost, když clovek bude chtit hrat novy hry, jak uz to byva.
    • Me ohledne Win 10 prijde taky zajimavy ze nektery hry budou k dostani jen v tom jejich storu co ma win10, třeba fable legends. Rozumíte uz se nemluvi ze bude nejakej port z Xone na pocitace, ale ze bude port na win 10. Mikromek byl vždycky expert na to jak drobit nejakou konstatni věc. Takze to bude zhruba takhle..bude mit hry pro Steam, Uplay, origin, GoG a pak pro win 10. vlastne uz to je rozhodnuty, pac win 10 si vzal kazdej, jsou zadarmo. Pripomina mi to zapletku filmu Kingsman : Secret Service:)
      • tak to byl citelnej zamer, ze ms chce taky scuh obchudek a proto potrebuje nejak zprudka penetrovat trh

        hw, xbone a mobily, se jim moc nevyplaci, tak se radsi vrati k softwaru
        • A ještě do toho gaben s tim svojim Steam OS a PC konzolema. Si pomalu zacinam pripadat jak kdysi kdy jsem mel doma pet ruznejch konzoli abych si zahral všechno co me zajima, jen to ted mam v softwarovym provedeni. No jo, holt kazdej chce svůj dil kolace, a hraci at se třeba poserouu :)
          • jj, bylo by to krasny, kdyby byl jeden system, na kterym by se utkavali vsichni... jenze snaha parazitovat na praci jinych je vecna, ms v tom vynikal vzdy uz od pocatku svy existence, a k tomu je potreba nahnat ovecky do svy ohradky
  • http://www.independent.co.uk/life-style/gadgets-and-tech/news/windows-10-automatically-sends-parents-detailed-dossier-of-their-childrens-internet-history-and-computer-use-10472226.html
  • tvrdy.mar
    Mass Effect CZ patch 1.02 je DRM free (ke stažení na stránkách Comgadu), BioShock je na Steamu (stačí zadat číslo), tak proč ta panika zrovna u těchto dvou titulů?
    • Panikarit netreba, na nelepsi strance supportu tpb je vsechno. Ovsem otazka je, proc pak platit za support nekomu jinymu. Prodam ti auto. Pojizdny, teda nekdy a nekde. Soused ti da totez gratis, a jezdi vsude a kdykoli ... hmm
    • Třeba proto, že spousta lidí si kupovala Bioshock v době kdy žádný Steam nebyl potřeba. Platit znovu za něco co už jednou mám, mě připadne na hlavu...
      • tvrdy.mar
        Stačí číslo z krabice BioShock zaregistrovat na Steamu. Není třeba nic platit.

        Oficiální DRM-free No-DVD patch pro český Mass Effect je zde: http://www.comgad.cz/download/420-mass_effect_cz_patch_102.zip
        • Tak to jsem nevěděl. Díky za info.
    • Souhlas. První Mass Effect mi funguje naprosto bez problému pod Win 10 (orig + DLC BDtS + patch 1.02)
  • S tym vyjadrenim o ukoncenim ery agresivnych drm rieseni by som bol opatrny. MS vyhlasil ze budu schopny kontrolovat v WIN10 ci bezi legalna alebo upiratena hra aj ked sa to ma tyka Xbox shopu (teda v podobnom duchu sa to nieslo). Tazko povedat co tym mysleli, asi ze sa to bude iba tykat hier od MS a kupene u nich. Len podstata je ze ta technologia vo WIN10 je alebo bude a mozu ju hocikedy spristupnit dalsim vydavatelom/developerom. Takze este mozno si budeme hovorit ake boli zlate casy ked jediny problem bola blbnuca Securom/SafeDisc DRM ktore sa dali "fixnut" no cd patchom. Aby to neskoncilo tak ze clovek si kupi legal hru, nainstaluje ale z nejakeho dovodu sa nespusti alebo bude blbnut tak sa to bude snazit uzivatel nejak riesit. Lenze system zahlasi ze ma piratsku verziu tak mu zablokuje ms konto, system a este posle hlasku do MS (vydavatelovy,BSA...) a ty ho zbuzeruju.
    • Všechno jde "ochcat" a i tohle půjde... nebál bych se.
      • A to já bych se zase bál... Všecko kolem w10 je zatím jenom bublina, fakta zveličená, ale sám Microsoft ve formulaci ujednání "zveličuje", takže si nabíhá... Ale celé je to o tom, aby správní lidé v rozhodující chvíli udělali správná rozhodnutí (whistleblower) - proto se bojím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit