Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně je paradoxní, že tyhle DRM protipirátský systémy naopak k pirátství motivovaly. Kdo příčetnej by si koupil hru s omezeným počtem instalací.
    • ten obrázek z Bioshocku tu pěkně pasuje zrovna tuhle hru jsem si šel do obchodu koupit držím krabičku v ruce a ptám se prodavače jestli to má nějaké DMR on říká že určitě... pokládám že zjistím na netu jaké přesně a když jsem četl co to je za hrůzu obloukem jsem se pak všem hrám s secure a pod. v obchodech vyhýbal!
  • Další bod pro piráty... a opět si za to vývojáři mohou sami...
  • TheGGG
    win 7 zatím bohatě stačí. Netřeba riskovat pok*rvení všeho
    • 0011
      Hele u windows 8.1 byl u některých testovaných her na tom samém hardwaru nárůst FPS o 30%, takže 8.1 jsou na hraní lepší než 7, já už mám teda desítky a jsem s nimi spokojený taky, FPS před upgradem a po něm jsem neměřil
      • U mě FPS u GTA V je lepší na W10 a max spokojenost celkově krom Mozilly u které mi blbne asi flash... zamrzá a pak padne.
        • Veskoslav
          Protože končí podpora flasha a nechává se postupně umřít.
      • narůst First Person Shooterů ? ty stejně nehraju
        • V tomhle případě FPS = Frames Per Second
        • 0011
          Frames per second pane intelektuále....
  • Je jenom zarážející, že stejně nereagoval MS u Windows Vist, Windows 7 a Windows 8 v dobách kdy se tyhle ochrany šířily jako mor.
    Tahle "reakce" je jenom kladná póza MS, který si potřebuje přihřát polívčičku s W10. Jak se vynořují nové zkutečnosti, čím dál tím víc se mi zdá W10 jako OS opravdu jen pro hraní her a lehké internetování. Všude možně čtu, jak se z W10 záhadně ztrácejí soubory které by se mohly týkat jakékoliv formy pirátství.
    • na hry myslíš kvůli dx12? pořád ani trochu nevytlačili šťávu z 11, u 12 to bude obdobné
  • ale zahrajeme, naprosto bez problemu, staci je "vymeducínovat" a vse jede jak ma
  • Keyz
    +1 pro Warez.

    Stačí hru vyléčit crackem a není problém...Ale stejně se všude budou cpát složité ochrany.
    https://www.youtube.com/watch?v=765KSJ95GUg
  • Ale zahrajete. *1*
  • A když byly tyto hry vydány tak to na starších Windows starostlivým pánům z Mrkvosoftu nevadilo? Asi ne.... *13*
    • No diť píšu. Byly toho plný fóra že to bourá Windows, ale lobování to obhájilo a tak MS řeklo že problém neexistuje a mlžilo se a mlžilo a penízky od výrobců SecuROMu putovali k MS. Situace nějakou takovou ochranu asi potřebovala. Jenže s nárůstem digitální distribuce již jaksi SecuRomu pár let hrajou housličky a (výpalný za ladění Win aby securom běžel bez pádů už nebylo tak velký) tak se rozhodlo, že pro tu minoritu titulů ve kterých se ještě používá nemá cenu ohrožovat OS a konečně na plnou hubu říct, že je to šajze který bourá Windows. A ťím že to řeknou takhle ještě vypadají, že "se starají" o kvalitu jejich produktu a nenechají si ho (zadarmo) rozežírat tak agresivní DRM ochranou jakou tyto dvě jistě byly.
  • tvrdy.mar
    Mass Effect CZ patch 1.02 je DRM free (ke stažení na stránkách Comgadu), BioShock je na Steamu (stačí zadat číslo), tak proč ta panika zrovna u těchto dvou titulů?
    • Panikarit netreba, na nelepsi strance supportu tpb je vsechno. Ovsem otazka je, proc pak platit za support nekomu jinymu. Prodam ti auto. Pojizdny, teda nekdy a nekde. Soused ti da totez gratis, a jezdi vsude a kdykoli ... hmm
    • Třeba proto, že spousta lidí si kupovala Bioshock v době kdy žádný Steam nebyl potřeba. Platit znovu za něco co už jednou mám, mě připadne na hlavu...
      • tvrdy.mar
        Stačí číslo z krabice BioShock zaregistrovat na Steamu. Není třeba nic platit.

        Oficiální DRM-free No-DVD patch pro český Mass Effect je zde: http://www.comgad.cz/download/420-mass_effect_cz_patch_102.zip
        • Tak to jsem nevěděl. Díky za info.
    • Souhlas. První Mass Effect mi funguje naprosto bez problému pod Win 10 (orig + DLC BDtS + patch 1.02)
  • S tym vyjadrenim o ukoncenim ery agresivnych drm rieseni by som bol opatrny. MS vyhlasil ze budu schopny kontrolovat v WIN10 ci bezi legalna alebo upiratena hra aj ked sa to ma tyka Xbox shopu (teda v podobnom duchu sa to nieslo). Tazko povedat co tym mysleli, asi ze sa to bude iba tykat hier od MS a kupene u nich. Len podstata je ze ta technologia vo WIN10 je alebo bude a mozu ju hocikedy spristupnit dalsim vydavatelom/developerom. Takze este mozno si budeme hovorit ake boli zlate casy ked jediny problem bola blbnuca Securom/SafeDisc DRM ktore sa dali "fixnut" no cd patchom. Aby to neskoncilo tak ze clovek si kupi legal hru, nainstaluje ale z nejakeho dovodu sa nespusti alebo bude blbnut tak sa to bude snazit uzivatel nejak riesit. Lenze system zahlasi ze ma piratsku verziu tak mu zablokuje ms konto, system a este posle hlasku do MS (vydavatelovy,BSA...) a ty ho zbuzeruju.
    • Všechno jde "ochcat" a i tohle půjde... nebál bych se.
      • A to já bych se zase bál... Všecko kolem w10 je zatím jenom bublina, fakta zveličená, ale sám Microsoft ve formulaci ujednání "zveličuje", takže si nabíhá... Ale celé je to o tom, aby správní lidé v rozhodující chvíli udělali správná rozhodnutí (whistleblower) - proto se bojím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit