Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • W10 by si nainstaloval jen blázen. To je nejspíš přímo dotované a zčásti naprogramované NSA, obsahuje to špionážní software, který je schopen prolézat obsah vašich soukromých dat a tato data odesílat. A vy s tím v licenčních podmínkách (které mají 50 stran a tunu doložek) souhlasíte !!!
    Zatím mám W7, ale pokud to takto půjde dál, přejdu na Linux (už s ním zkušenosti mám, v počítači jsem ho měl). Vždyť spousta her už se dělá pod linux - Pillars of Eternity, Tides of Nemenera, navíc pod Linuxem běží Dosbox, takže tam lze hrát tisíce her starých.
    • species
      Je mi to jedno, mam windows 10 a ani jsem ten sber dat nevypinal, mam uz PEKNOU radku let telefon s google systemem kterej spolehlive zaznamenava kazdej muj krok takze pokud se neco semele jsem v haji at uz v microsoftu vedej co stahuju za por*o nebo ne.

      Ty vole tady je vsechno zakazany slovo, je nekde nejakej seznam? Pac smysl to urcite nedava tak abych vedel
    • Já nenarážim na článek na Aeronetu (ano četl jsem ho), ale na úplně cizí fórum, kde si uživatel stěžoval, že mu jaksi z dokumentů zmizelo několik torrentů a torrentí klient uTorrent byl odinstalován. Což je už dost podezřelé chování. Až Vám začnout mizet fotky dětí při koupání v domění že je to pedofilní materiál, no... To začne teprve legrace.
      • Asharak
        A co třeba přečíst víc článků než jeden ._.
        http://pctuning.tyden.cz/software/ladeni-windows/36449-ladime-windows-10-nastaveni-soukromi-sluzeb-tipy-a-triky
      • Veskoslav
        Takové "uživatele" znám. Plocha jak prase, zaprasené celé registry, miliardy složek. Neznám nikoho, komu by Win 10 zlikvidovala torrent a že jej mají skoro všichni. Navíc sledování a tyhle srandy můžeš vypnout. Mimoto přečti si podmínky Google a celé. Mají cca 115 stránek. To co má MS je osekaná verze toho, co má Google.
    • nsa prispieva aj do vyvoja linuxu
    • TheGGG
      o tom děckým péčku a plánu na výrobu atomovky co máš v komplu už stejně ví jak GRU tak FBI
      • species
        neasi :D
    • 0011
      *7* a přečetl sis licenční podmínky steamu, originu a uplay ty komiku?
      • :) ne kazdy je lama, ktery musi mit steam, origin nebo uplay. Ne kazdy musi mit profil na shitbooku s tisicovkou virtualnich kamaradu. Ne kazdy se musi nechat nahravat v obyvaku konzoli nebo chytrou televizi. Ne kazdy musi mit vsechny svoje fotky nahrane v cloudu. Ne kazdy potrebuje mit zaple lokalizacni zarizeni neustale u sebe a preposilat svoje moudra stejne postizenym kamaradum. Nekdo proste nema lehkou mozkovou dysfunkci a sveho soukromi si vazi.
        • 0011
          Lama = nekrade hry? Všechno ostatní o čem píšeš nevyužívám, ale co děláš na herním webu, když i většina krabicovek je na 3 zmíněné platformy. Jestli já jsem lama a mám mozkovou dysfunkci tak ty si v tom případě pirátská socka nebo hraješ jenom retro? Dungeony jsou fajn, taky jsem je pařil, ale to neznamená, že nebudu hrát současné hry protože mám mentální poruchu kterou jsem viděl hodně u lidí co mají dlouhý vlasy berou LSD říká se té poruše "sežrali všechno moudro světa" ještě napiš něco o čipech v mozku a davové kontrole přes rádiové vlny a jsi komplet, takových "inteligentů" znám kvanta, neříkám že si zfetlá mánička ale chováš se přesně jako tyhle exempláře, na které mám tu smůlu pořád narážet. Pokud nejsi kokos, tak si na cloud nedáš věci, které nechceš aby nikdo nikdy viděl, i ostatní lidi mají mozek, nejenom pirátský socky který "vyhráli" a nemají "sledování" steamem, alespoň si obhájí krádež
        • Veskoslav
          Takže žiješ v jeskyni? Nemáš mobil či ho máš na předplacenku, nemáš bankovní účet a bydlíš na ubytovně, kde platíš hotově? Kreditku taky nemáš? Zdravotní pojištění taky nemáš? Evidentně disfunkci máš ty a nechápu, co děláš na herním fóru, když vlastně máš to "soukromí".
          • A jeste jedna zajimavost - kdybys v 89 lidem na Vaclavaku rekl, ze za 20 let budou vsichni nosit u sebe sledovaci zarizeni dobrovolne, jen za moznost si z neho zavolat, a jeste za nej budou platit, tak by si o Tobe vsichni mysleli, ze jsi blazen. Je videt, jak rychle se meni nazor lidi na to, co je a neni normalni.
          • Ne Veskoslave, mobil muze byt po vetsinu dne vypnuty a vecer si ho zapnes na precteni SMS. K bankovnimu uctu se da logovat pouze z mobilu, na kterem neni net. Na net chodis pres proxy server a nepouzivas google, ale jine vyhledavace. Platis hotovosti a ne kartou a na ubytovne nebydlim. Cloud nepouzivam, zalohuji pouze na NAS na lokalni siti a dulezite informace sifrujes TrueCryptem. Stoji to trochu pohodli.
    • nightborne
      Čéče, ty by ses na Novinkách vyjímal ;).
      • na rozdíl od tebe na Novinky nechodím. Holt každý čte to, co mu intelektuálně odpovídá....
        • nightborne
          Ještě neco o vrazích z Wallstreetu, prosímtě *1* .
  • Jen jestli ty hry lidem na win 10 nebezi lip, protože si po letech konecne reinstalovali Windows ..co?

    Jinak mam doma celkem dost krabicovek co nejakou ochranu mají, takze k win 10 me donuti asi jen ten DX 12 když bude za něco stat..teda ona to spsi bude nutnost, když clovek bude chtit hrat novy hry, jak uz to byva.
    • Me ohledne Win 10 prijde taky zajimavy ze nektery hry budou k dostani jen v tom jejich storu co ma win10, třeba fable legends. Rozumíte uz se nemluvi ze bude nejakej port z Xone na pocitace, ale ze bude port na win 10. Mikromek byl vždycky expert na to jak drobit nejakou konstatni věc. Takze to bude zhruba takhle..bude mit hry pro Steam, Uplay, origin, GoG a pak pro win 10. vlastne uz to je rozhodnuty, pac win 10 si vzal kazdej, jsou zadarmo. Pripomina mi to zapletku filmu Kingsman : Secret Service:)
      • tak to byl citelnej zamer, ze ms chce taky scuh obchudek a proto potrebuje nejak zprudka penetrovat trh

        hw, xbone a mobily, se jim moc nevyplaci, tak se radsi vrati k softwaru
        • A ještě do toho gaben s tim svojim Steam OS a PC konzolema. Si pomalu zacinam pripadat jak kdysi kdy jsem mel doma pet ruznejch konzoli abych si zahral všechno co me zajima, jen to ted mam v softwarovym provedeni. No jo, holt kazdej chce svůj dil kolace, a hraci at se třeba poserouu :)
          • jj, bylo by to krasny, kdyby byl jeden system, na kterym by se utkavali vsichni... jenze snaha parazitovat na praci jinych je vecna, ms v tom vynikal vzdy uz od pocatku svy existence, a k tomu je potreba nahnat ovecky do svy ohradky
  • rovnou jdu vyhodit cd s mass efectem.
    • tvrdy.mar
      Česká verze má jinou ochranu a již od roku 2009 má DRM-free No-CD oficiální patch.
      http://www.comgad.cz/download/420-mass_effect_cz_patch_102.zip
    • Mass Effect jednička funguje naprosto bez problému pod Win 10 *3*
      • nejde o to ci funguje ale nechci aby mi slo to pocitace to svinstvo securom o kterem jsem ani nevedel
        • vyhod to. Beztak to mas napaleny *2*
  • ms by nepustil ven system ktery špehuje lidi, jednoduše proto že windows maji nainstalovany i firmy a vladni instituce a kdyby ms smiroval cizi vlady a prislo by se na to, spousta lidi by šla sedet za špionaž
    • Ty asi musis byt hodne jednoduchy clovek. Velke firmy na Win10 nejedou a jen tak nepojedou. Migrace z XP na 7 se u nas planoval a realizoval dele nez 1,5 roku, nez se pretestovaly vsechny aplikace a jejich funkcnosti.
      • ps
        lol 1,5 roku na prechod widli jo. tak to svedci o jednoduchosti vasich ajtaku
        • Spis o tvy nehoprazny blbosti. Alktualne resim v nekolika firmach likvidaci XP, a narazim na desitky appek, ktery na nicem novsim proste nejedou. Posli mi par desitek mega, necham je prepsat.
        • otestovat kompatibilitu 400 aplikaci neni jednoduche, Tva poznamka svedci o jednoduchosti tvojeho mysleni
      • no tak to otestujou a prejdou na to pak, jak nikde nepsal jak rychle na to prejdou.
        • Nejdrive tak za 10 let, ale spise nikdy.
          • Nesmysly...
          • ve vaší firme určite, jinak ja psal o windowsu obecne, nejen o desitkach. o 7 se taky rikalo že špehuje a sam rikas ze to mate u vas ve firme tak co
            • vzdyt se vlastne shodneme tak proč na mne tak reaguješ
            • 7 pred tim, nez nainstalovaly prosly rozsahlym bezpecnostim auditem a veskera jejich komunikace je monitorovana/potencialne nechtena blokovana.
  • Jack1947
    No a co no, furt lepší než hry se SF, w8 a minut or (sec) *2*
  • Pete.palis
    Já jsem s W10 naprosto spokojenej ;)
    • Já je nedávno zpětně win 7, takže už jsem spokojenej taky :D
      • zpětně *nahradil*
    • nightborne
      Taky =).
  • 0011
    Mechaniku? Tu ani na novým kompu pořád nemám. Systém i hry mám koupené digitálně, Wokna jsem instaloval přes flashku. Uvažoval jsem o bluray akorát kvůli filmům. Všechny hry co měly securom jsem za pár šlupek koupil znovu digitálně, protože seškrábaný dvd CoP bych mohl při četnosti hraní za chvíli vyhodit. A desítky jsou nejenom na hraní super, ale chce to odpovídající hardware, upgrade na starším notebooku nemá smysl, hlavně kvůli absenci některých ovladačů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit