Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sierpe
    starý dobrý Commandos! I pro mě do dnes nezapomenutelná a jedna z nejlepších her. Myslím že by ají byla velmi úspěšná v prodeji...no snad se někdy dočkáme..
  • Vzpomínám, vzpomínám...a když to přenesu na dnešek...tak takhle pekelně těžká hra se neobjevila X let...SAVE po pěti krocích a pět nepřátel znamená LOAD...těch rozbitých myší
  • Souhlas s autorem, Commandos i pro mě snad nejlepší hra, hlavně dvojka.....tu jsem odehrál snad 10x :D
    Vždycky za nějakou dobu si to stejně musim nainstalovat a odehrát zase znova. :)
  • Jo to byla parba (a tech nadavek pri hrani), prvni misi s prehradou bych snad dohral poslepu i dneska :))

    Ani westernovi Desperados pozdeji nebyli spatni. Dneska by se tomu nejspis rikalo "zastarala hratelnost a gamedesign" protoze to bylo tezke a muselo se u toho premyslet
  • ZvacA
    Jinak, kdo ještě má na disku původní C, tak bych odkázal na fanouškovský balík dalších ( prozatím) 8 misí. Osobně jsem neměl ještě možnost vyzkoušet, ale vypadá to dobře a soudě už jen podle těch lokací a umístění jednotek i těžce. http://www.moddb.com/mods/commandos-strike-in-narrow-path
    • Mato1987
      Díky moc, určite ich oprobujem :)
  • Keyz
    Ein Verletzter! Alarm! Alarm!
    Ty kecy byli skvěli. *15*
  • Jo ty vzpomínky. Zejména na misi s úkolem spáchat atentát na generála SS, to byla slušná noční můra. Ale sakra zábavná! Grafika i level design v té době byly naprosto precizní. Dnešní mladí hráči by u toho vzteky mlátili hlavou do zdi, o tom si nedělám iluze ...
  • commandos 1 a 2 byly pecky, commandos 3, byla narychlo splacana rychlokvaska.... nicmene hry to byly vicemene tezsi , rozhodne nic pro COD kiddos today.
    • Keyz
      Dvojka nebyla tak těžká,bylo tam hodně možností a každý již uměl používat věci.Zase měla skvělé mise a pěně to fungoval.Sice více akce ale pořád žádná sranda.
      Například když jsem v 1 sebral kulomet tak to nebyla výhra,Vystřelil dávkou a pak pauza a pak zase vystřelil.Ve 2 když jsem sebral nějakou těžkou zbraň tak jsem toho mohl hodně zničit.
      Hlavně v prvním díle byla mála granátů apod.
      I když dneska by asi 2 byla pořád obtížná.
    • ZvacA
      Ono zase přenesení O'Haraova týmu do přímých bojových situací mělo šťávu. Máš recht, že u C3 bylo vidět, hlavně počtem misí, že vývoj nešel podle plánu a finální titul byl asi trochu dál od toho, co se původně zamyšlelo, ale i tak to není špatná věc, přestože je to pravda takový osekaný, akčnější datadisk ke druhému dílu než přímo plnohodnotná hra (alespoň v rámci série). Ovšem prvky "stealth" byly zachovány a tak i takový atak na Stalingrad se nehrál zle. Ale, ať už to s třetím dílem každý vidí jakkoliv, když tenhle trailer měl premiéru, slina ukápla asi každýmu - http://youtu.be/0L12CKWNeCc :)
  • ZvacA
    Když se, tuším dva roky zpátky, po netu objevila kachna, že se chystá další Commandos hra, málem si slušná řada lidí učůrnula, včetně mě. Je pravda, že z té informace začalo vylézat vše možný, od zasazení tématem do moderní éry, po limit starých prvků, až to skončilo verdiktem, že žádný Commandos ve finále nebudou. Ovšem, už jen ta zpráva způsobila solidní boom a to nejen u nás. Divím se, že se někdo bojí nazávat na sérii dalším dílem, když by jim lidi utrhli za pokračování ruky. Je fakt, že dneska už by to asi nebylo přijímaný s patřičnou důvěrou a s každou novou informací by zapracoval skepticismus o tom, jak to přestává být Commandos hra, ale doufat, že by to dotyční nepodělali (i kdyby to měla být jen malá skupinka veteránů z Pyro) a přinesli by Commandos, tak jak si ho lidi pamatují, se určitě může. Obecně by tahle hra měla mít svý místo na pamětní videoherní desce a přestože takový Strike Force už byl vzhledem k předchůdcům netradičným experimentem, osobně jsem si užíval i tento poslední díl a pokračování by bodlo jako sůl. Pokud bychom se ho tedy někdy snad měli dočkat, tak hlavně ať je zachována tématika druhé světové, A´t se tam flákne přenesená kombinace herních možností druhé dílu, obtížnosti prvního a ve vylepšeném enginu, který poháněl trojku, ať to má solidní hratelnost a hudební taktovky se znovu chopí Pascual [ http://www.youtube.com/watch?v=4tloope-_-o ] a mohla by být všeobecná spokojenost.
  • http://www.kickstarter.com ---> a jdeme posíláme... a určo by to tak šlo myslím si, že by se našlo dost lidí co by jim za to zaplatilo aby to vydali... (No neříkejte, že by jste nepřispěli kdyby se to tam oběvilo *3* )
    • Ano ale bohužel viz. článek:

      "Nabízel by se Kickstarter, jenže Pyro jsou ze Španělska a na Kickstarter můžete jen pokud máte firmu v Americe nebo Anglii."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit