Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jeden z najlepsich trailerov v poslednej dobe, super zostrihany, husta hudba..
    celkom sa tesim, rozmyslam, ze si kupim stary syndicate..ano ano viem, ze toto nove neni so starym nic spolocne okrem nazvu a bla bla, ale nahodou to vyzera na fajn shooter s mnohymi moznostami gameplay a kvoli starbreeze verim ze aj putavym a dobre podanou stroyline
  • Ať žije kyberpunk..!
  • střih a ta hudba... jako na film od Luca Bessona!
  • Pan_Klobouk
    Trailer je paradni, bohuzel hra uz tak paradni neni. A hlavne to neni Syndicate, coz by nekteri mohli vnimat jako problem. ;)
    • tak tak, gameplay zatim nijak neuchvátil

      na původní syndicate jsem nedavno četl recenzi, když jsem si pročítal starý Levely. To bejvávaly časy. Ženský byly od rány, chlapi taky co k čemu, auta pořádný a hry jedna básen.
      • Hairy_Ass
        A pečený holuby nám létaly do pusy, co? *1* *1*
        • rozumbrado, zkus si někdy takovej starej magazín otevřít. Tenkrát se hry dělaly podle toho, co chtěli vývojáři, ne podle toho, co diktoval vrchní management. Zamysli se nad tím. To že mi tupá lůza dává mínus na tom nic nezmění.
          • Hele.. nesmíš se na ně zlobit :) Oni chápou pod pojmem starej magazín něco, co je rok starý a listuje se v tom leda tak šipkama doleva/doprava... takže ty reakce na to také vypadají. Jinak naprosto souhlasím. Na starý Syndicate ještě od Bullfrogu rád vzpomínám, u toho nového se nemůžu zbavit trochu pocitu.. že je to od EA a bude to variace na Crysis2.
            • Původní Syndicate taky dávali dohromady 4 lidi v garáži. Warran Spector, jestli se nepletu? Dneska je situace jiná, myslim, že vývojáři by měli možnosti, o kterých se jim dřív nesnilo. Dopadlo to ale tak, že se hry staly konzumačním produktem. Mass Effect a CoD jsou toho jasným důkazem.

              Vemte si, kam to dopracoval Splinter Cell, kam Hitman (nejlepší díly jsou prostě první a druhý, bez diskuze)
          • Hairy_Ass
            Takže u pro tebe označení "tupá lůza" není urážka, zajímavé. *3*
            • @Trol.diskuzni: Neotravuj, zmrde. Naprosto zbytecnej koment.
            • neni, tupá lůza je pro mě někdo, kdo se odmítá zamýšlet nad různými příčinami, následky a reakcemi. Pokud někdo vysloví názor, pak to beru. Ale tady na serveru to dopadá tak, že když někdo mluví proti vlvně, dostává automaticky minusy - (třeba pokud se někdo zastane CoD, nebo haní Mass Effect). Takoví lidé jsou pro mě jen tupá lůza, nedokáží adekvátně reagovat. Prostě ovečky. Je pro tebe pojem ovečky přijatelnější?

              Tebe a Cahira považuju za pasáčky oveček :-)
            • Trol.diskuzni
              Je to poněkud zvláštní způsob vnímání tohoto slovního spojení z jeho strany... *13*
          • Takže lidé s jiným názorem jsou tupá lůza? Nejsi trochu bl*ec?
            • Ne, komentující na Tiscali, kteří jsou jak nadržený na mínuska a ve většině případů je rozdávají rozumným názorům... To je tupá lůza.
            • Dej mi vědět až tu slušnost projevíš.
            • Jednak mám v sobě tolik slušnosti, že nikomu nenadávám a nedegraduju se tím. Za druhý jsem položil čistě pragmatické stanovisko. Taky svůj názor nikomu nevnucuju. A rozhodně se nebudu ponižovat dohadováním s takovým idividuem, jakým jsi ty.
  • ojééé, music by NERO *14*
    http://www.youtube.com/watch?v=VfEhQsRnesQ
  • 13_11
    „I never wanted this.“ / „I never asked for this.“ Možná až moc okaté. Má-li to však být pocta novému Deus, pak je vše v naprostém pořádku.
  • smejki
    Zvedlo mě to ze židle, to nemohu říct :-/
    • MrSanta
      *15*
  • Trailer super místy mi to připomínalo i můj oblíbený film Tron i hudbou. Hra pokud se nepokazí tak to bude jedna z těch které není škoda koupit.
  • Trol.diskuzni
    Zezačátku vcelku slibné... Jenže pak mi došlo, že to byla jen reklama. Po ní totiž následovaly dvě minuty čehosi v příšerné grafice - to asi měla být ta super new gamesa, hádám. *6*
    • jj hral jsem to coop demo a prusvih... :( jinak jsem se tesil ale je to hlavne marketing kdo tady vede
  • Na pohľad jasná kópia DeusEx3, obsahom i grafikou. Dúfam, že to prekvapí, zatiaľ sprostá vykrádačka. *11*
    • Jazz
      *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit