Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Netušíte zda tam budou něco jako kouzla nebo tam bude jen boj na blízko a střelné zbraně ?
    • mám pocit, že střelné zbraně právě nahradily magii a pyro, ale 100% si nejsem jist...
      • No to by nebylo moc super sice je pravda že normální magie se tam moc nedohodí ale takovou alchymii nebo něco jako voodo si dovedu představit
      • Tak to by byl ale pěkný dojeb
        • dojeb je koupit si konzoli
  • Jsem zvedav, zda se jim koncept DS podari vylepsit a privest k jeste vetsi dokonalosti, nez je. Generovane dungeony, ktere se nelze naucit a vzdy budou predstavovat vyzcu s kvalitni odmenou zni jako dobry recept. Dalsi krok by mohlo byt generovani unikatni AI pro kazde monstrum, aby byli mene predvidatelni, nebo adaptivni AI, ktera by dokazala reagovat ne herni stereotyp hrace samotneho.
    • Jeste uzsi koridor a vic kotoulu. *14*
      • A jeste rozsahlejsi prostory, strelne zbrane, kdo vi jak uz i tak dost rozmanitou hru jeste zpestri.
        • Pridal bych tam p2w, to zkvalitni kazdou hru.
      • dolan? Wallet Warrior? kašli na to pls
        • Nebud butthurt puso. Maminka ti koupi konzoli. *15*
          • tak se ponižovat *8* je mi tě líto chlapče...
            • *1* *1* *1* ty máš dost... za 800K dostaneš tak akorát nějakou podobnou katastrofu(viz link) a to si koupí člověk jedině bez vkusu...
              http://www.autorevue.cz/test-mercedes-benz-b-180-cdi---mala-hvezda
            • Nevim cos mel z matiky, ale 700 vic jak mega neni. Aspon u nas. Porad placas neco o nereseni penez ale nerekl jsi mi duvod, proc bych mel platit 3x tolik za neco co je horsi.
              Navic tvoje logika "neni apple ovce = nemuze mit drahy auto" je zvlastni. Takova homosexualni.
            • btw ty už jsi docela v koncích, když máš na Mercedesa, který nový stojí přes mega, tak nemusíš šetřit přece na mobilu ne? *1* *1* *1* ty nám tu lžeš chlapče, prostě tvoje matka uklízečka a otec na podpoře navíc než na toho činského křápa neměli, se s tím smiř...
            • hele socane, jak můžeš mit za tu cenu lepší mobil, když to má LagDroid *1* *1* *1* ??? *7* *7* *7*
            • A proc bych platil za nic ty joudo. Kdyz muzu mit mnohem lepsi ekvivalent na 1/3 cenu. Zbyly prachy muzu dat do jinych kvalitnich veci, treba muzu mit vykonne PC misto konzole nebo jezdit v MB misto chrochtavky. Jestli to teda chapes. A mit Mercedes misto kktin typu iphone se imho vyplati *3*
            • a zase jsi u ceny, ty takový boháč a pořád řešíš cenu :) zajimavé. Podle mě, to nebude s tím tvojim kontem, tak horké, že v každé druhé větě řešíš cenu. Lagdroid Socka detected *1*
            • "Nevaham zaplatit 20 litru za neco co ma hodnotu 6ti a smeju se ti" *3*
            • že ty jsi ten typ omezence, který se nechal nachytat na počty jader u mobilu. Čím víc jader, tím více addidas, bohužel se to ještě více seká a teď jak vyšel LagDroid 5.0 - ten tomu nasadil úplnou korunu. Ty takový boháč a používá Android, kde všichni doporučují nepouživát ani mobilní bankovnictví. Och, směju se ti *1*
            • Jako to ze mam penize znamena, ze bych je mel odevzdat Applu uplne za nic?
              To je jak koupit si Oktavku za 600 tisic, kdyz za 700 je MB CLA. *15*
            • proč řešíš cenu, máš penez, že nevíš, co s nima ne? Tak proč kupuješ andorid, jak největši socka a ještě takový odpad jako Xiamoi, která má jeden z největších reklamací...
            • Ano uz si bezim koupit iphone, ktery je urcite vyroben jinde nez v Cine... Oh wait! Uplne stejny krap, jen 3x predrazeny. *15*
            • se dalo čekat, ušmudlamá, česká socka vlastnící činský křáp s nejhorším a nejděravějším OS tady bude poučovat. Uživej si hlupáku Android.
            • Jen skoda, ze muj Intel je ve vsem lepsi nez amd v konzoli, muj Xixao je ve vsem lepsi nez iphone, 30'' ips je ve vsem lepsi nez jakakoliv televize ke konzoli, uz protoze na nem zobrazuju 1:1 bez rozmazu a penez mam vic nez si dokazes predstavit? Jsem snad ten kdo si nalhava ze ma 30 tisic za mesic? *15*
            • ale rozvíjí, jsi nechutný zavistivý mindráček, který nemá no konzoli ani iPhona či Maca, máš jedno ušmudlané stoleté PC a tam pirátiš nějaké hry a hraješ na pidi monitoru, peníze žádné, sex žádný, budoucnost žádná, takže zkoušíš si zvednout ego tady pomocí nějaké anonymity a Intel Master Race, no tvl, takový tragéd se nevidí. Liskni se a prober se z toho šoku ty fakane...
            • lol: tvoje reakce vubec nezapada do myslenky rozvijene timto threadem a je naprosto zoufaly vykrik do tmy. Bud zkus neco k tematu, nebo gtfo. Diky.
            • Prý iPhona *1* tam se ti zdá 30K jako nějaký zázračný peniz a bavíš se o iPhonu, taková socka ubohá, zavistivá se baví o iPhonu. Tomu říkám ironie...
            • víš, co si myslím, že netrolíš a myslíš to vážně. Neskutečné, co za existence se pohybuje...
            • Myslim to smrtelne vazne. Ty by sis koupil neco od amd, nebo konzoli misto intelu nebo pc, pak zjistil ze to stoji za uplny ho*no a kvuli tomu zacal flamovat a brecet na internetu a presvedcovat ostatni ze to tvoje je lepsi? Kdyz si za par korun navic muzes koupit daleko lepsi vec a nemuset si nalhavat? Trololol, plz. *5*
            • *1* to troliš nebo fakt si tak omezený. Doufám, že trolíš :)
            • Tezko se muzu ponizovat na internetu, mezi lidma co se verejne priznavaji ze kupuji konzole, iphony, amd atd. *3*
              Btw, mas pro to nejaky argument, nebo jsi pokrytec jak pan kenny a jen placas?
  • Lidi no tak proč tolik nenávisti proti hře kterou a) nebudete vůbec hrát a za b) která vás evidentně vůbec nezajímá a nic o ni nevíte ?
    • MrSanta
      Pethullův názor nemusí být daleko od pravdy. Já bych ještě doplnil že tu je část fanoušků Souls her, která se chová v diskuzích jako hova*a a to může některé slabší jedince vyprovokovat k nenávistnému komentáři.
      • ač pc-čkář, tak dobře vím odkud vítr vane, a že akce vždy vyvolává reakci a zdejší pc-master race je opravdu politovaníhodná, na druhou stranu myslím, že je stejně dětinské se nechat zatáhnou do těchto trapných rozborů.
        • Jsem konzolista ale musim uznat ze nejvic breceli vzdy konzolisti. See what I did here?
          • konzoli nemám, ale samozřejmě přemyšlím, že si koupim konzoli v setu s Bloodborne
            • Já teda konzoli nemám ale spoustu kamarádů jo ale stejně sem zastánce PC jako tady Dolan který je ale narozdíl ode mě lhář protože hry ve 4 k mu PC z roku 2009 nespustí. Možná tak PC z roku 2014. náký vyjebaný radeony 290 to neutáhnou tak nelži ty boháči co všechno máš
            • To musi byt urcite pravda, kdyz to napsal nekdo na internetu.
            • nemáš co závidět, ještě ji nemám a s takovým inteligenčním fondem, co v současnosti nabízíš opravdu nemůžeš čekat, že někdy dostaneš 30 tisíc .)
            • Zavidim ti neskutecne, tu lowend konzoli od amd. *14*
            • ježiš, kde žiješ, podobné peníze má v Praze i řidič autobusu, se vzpamatuj dítě :))))) a nezáviď
            • Ano, jsem dite co dostava kapesny od rodicu. A proto si ty na internetu vymyslis 30 tisicovy plat. Makes sense bro.
            • *5* samozřejmě všichni musí jako ty, kteří čekají na měsiční kapesné od rodičů, že já se tu bavím s nějakým dítětem?
            • Urcite, clovek ktery kupuje konzoli a fanbojuje ji na random forech vydelava 30 tisic. Trololol. *5* Dream on.
            • a čím si moje pc na sebe vydělá pověz? Opravdu neřeším, že si z výplaty odtrhnu 1/3 na konzoli, a když si budou chtít koupit nový PC, tak si koupím nový PC a rozhodně mě nebude limitovat nákup nějaké konzole za 10K. Vůbec tě nechápu...
            • Pulka kvalitniho pc, ktery si na sebe za par mesicu vydela. Pokud umis na pc pracovat a nejsi konzolista co umi jen drzet analog dopredu a strilet s autoaimem. Oh wait... *15*
            • hmm co to je deset tisíc panejo.... navíc jsem zvědavý na Deep Down a Silent Hill, takže budou asi tři a to už se vyplatí *1*
            • Schvaluji. Jedna hra za 11 tisic je kvalitni kup. *15*
    • většina těch hejtrů ji samozřejmě nedohrála, menšina ji pak hrála se zavřenýma očima ignorovali okolní svět, střipky ze světa, prostě hráči zvyklí, že jim příběh servírují přimo pod nos, samozřejmě ta menšina nenarazila na skryté lokace, NPC apod a pak tu máme další menšinu a hra jim prostě nesedla, ale nemají potřebu o tom někomu vykládat a pak tu máme ultimátní menšinu, kteří to považují za konzolovou hru, proto ji předem označují za tupou mlátičku na základě par videií z youtube...
    • kennyB
      Protože to hrát nebudou, nebo je na ně příliš těžká a moc je štve, že Souls hry jsou úspěšné...
      • Pethulla
        nebo je to proto, že to jsou oblíbené věci Hnisa a GGGčka a když oni můžou prudit u her které nebaví je, tak proč by ostatní nemohli hatovat u té jejich
        • kennyB
          Mám tyhle hry taky rád a prudím u her, které mě nezajímají??? Mohu také napsat, že se tu melou kraviny u her na konzole, tak proč by výše jmenovaní nemohli prudit u her, které je nazajímají???Argument opravdu vhodný mistra diskutéra *7*
          • Pethulla
            Heleď, proč se hned vzrušuješ? (jeden otazník úplně stačí k tomu abys poznal větu tázací, tři fakt nejsou potřeba). Tebe jsem přece vůbec nejmenoval. Já jen napsal svůj skromný názor, proč by to tak mohlo být. Nikde netvrdím, že můj názor je jediný správný - zas až takový Narcis nejsem.
            A k tvoji druhé otázce. Nejsi tady na Games žádný nováček, takže sám moc dobře víš, že většina diskuzí tady je zaplevelena naprosto hloupýma, zbytečnýma žabomyšíma válkama na téma PC vs konzole, kde si obě strany můžou směle podat ruce. Proč s tím odpovědní lidé nic nedělají je pak věc druhá.
            Jinak já se vždy považoval za takového obyčejného diskutéra, takže to žes mě nazval mistrem diskutérem mě zahřálo u srdéčka. Fakt děkuju, začínám uvažovat, že si tak změním nick. Hezký den.
            ___________________________
            Já u těchhle her trollovat nehodlám. Dark Souls jsem nějakou dobu hrál a chápu proč je ta hra tak oblíbená - leveldesign, skvělí bossové, atmosféra, jen to zkrátka není můj šálek kávy. Takže pokud
            se na Bloodborne (či jakoukoliv jinou hru) těšíte, tak se na nějaké ty prudící cypy vyprdněte a ignorujte je.
            • Protoze fanboying a flaming by v cesky vete znelo divne a protoze neni vystiznejsi slovo pro tyhle dve nejretardovanejsi a nejpokrytectejsi cinnosti co muzes na internetu delat, kdyz ti za to nikdo neplati.
            • MrSanta
              flamuješ, fanbojuješ *1* Ty vo*e, to je češtin *1*
            • A proc tu flamujes a fanbojujes konzole, kdyz ti to pripada jako hnus?
            • kennyB
              Otazníky píšu odjakživa tři, už ani nevím proč. Je fakt, že tahle válka platforem už začíná být hnus, možná proto už sem nechodím tak často jako dřív. Jinak moje odpověď nebyla myšlena ve zlém, i když tak možná vyzněla *3*
          • Jsi konzolovy butthurt, tak d3mentne zaslepeny ze nevidis ze vase banda konzolefagotu dela presne to samy. Ubohe.
            • https://imgflip.com/i/h1l45 *10*
            • Ty hlupacku, svet nefunguje stylem "my spamujem vase diskuze, ale vy nesmite ty nase"... Proste jste zaseli flame tak sklizite dalsi, vy ubreceni konzolisti.
            • kennyB
              Doporučuji přečíst na co jsi začal reagovat, tam se dozvíš odpověď. Možná ti ale dělá problémy číst něco, kde víc textu najednou, ta potom pardon...
            • Takze ti nedoslo, ze ty jsi taky ten jeden co to dela?Ty musis byt riadny kkt. *15*
            • kennyB
              Myšleno bylo, že to dělají obě "strany", tudíž hádat se, kdo začíná jako první je jako hádka ve školce. Mě stačí, že ty jsi ten jeden, který to také dělá a to mi stačí...
              Proč se sakra vždycky nechám takhle strhnout k něčemu, co stejně nikdo nevyhraje???
            • By me zajimalo jak tezke je pochopit ze jsi pokrytec, jestli nevidis ze tvoje parta homoboys dela presne to co nechces byt.
            • kennyB
              Hlupák nejsem, už jsem tu psal, že hraji i na pcčku, jen prostě nejchci být jako ty a tobě podobní. Pak nevím, kdo je tu hlupák, který nechce pochopit psaný text...
            • Nechces byt jako ja a koupit si kvalitni a hlavne vykonny hw za dobrou cenu? Ty jsi ale hlupak. *12*
            • kennyB
              Ano, jsem konzolovej butthurt, nechci totiž být jako ty...
            • Dolan, pls...
  • del0
    Výhoda téhle hry je, že poběží i na PS2, takže kvůli ní není třeba kupovat PS4. Oh wait... ono to jen vypadá jak z PS2. *15*
    • kennyB
      Oh wait??? Kdopak to tu jen psával???
    • Vogon
      Když chceš trolit, tak se aspoň snaž. Souls hry nepotřebují grafiku, aby své hráče zaujaly. Radši budu mít horší grafiku, ale nulové loadingy a plynulejší fps.
      Btw. Nejsi ty ten retard, co tu vždycky brečí, že ho zabil boss v tutorialu?
      • del0
        "Souls hry nepotřebují grafiku"

        Ok. Tak to potom díky za vysvětelní. Já jen, byl sem trochu zmatený. Myslel sem, že na grafice záleží. Oh wait... na grafice vlastně záleží jenom když se troluje u PC indie her a když se onanuje nad trailery od SONY, které ve finále nemají s gameplayem nic společného. *15*

        "Radši budu mít horší grafiku, ale nulové loadingy a plynulejší fps."

        Jaká to ironie, že čím dál více her na PS4 má target 30fps. *15* Nikdy mě nepřestane udivovat, jak se vy ko*otisti dokážete rozplývat i nad hov*em a leštit ho tak dlouho, že vypadá jak ze zlata.

        "Btw. Nejsi ty ten retard, co tu vždycky brečí, že ho zabil boss v tutorialu?"
        Já sem ten retard, který už v životě hrál mnohem těžší hry, než DS a hlavně skutečně skill-based hry. Akorát nemám potřebu si na tom stavět ego. Ale chápu, že dětem typu GGJoke, kteří ani neví, co je RPG, to může připadat cool.
      • Plynulejsi fps a souls seria, to je slusny humor :-)
        • co to mektáš. Dvojka jede na konzoli plynule 30 FPS a mě na 7870 jeden na 60 FPS S Gedosato+ Gem ve FullHD
          • O PC sa bavit nemusime, BB je konzolova exkluzivita a ani Demon's Souls, ani Dark Souls a ani Dark Souls 2 neboli na konzoly plynule...ale vsetky svorne vyzerali technicky slabo.
          • tomocz
            Ehm, plynulejší? Mám připomínat Blightown? :D
            • dyť jo *3* sám si se přiznal, že jsi vůl, který neumí reagovat a ani neví, proč reaguje, takže v pohodě *3*
            • tomocz
              Ano věděl a pak jsem změnil názor, když jsi mě nechal prozřít a připomenul mi, že jsem reagoval na špatný. Ale ty si pořád jedeš svou a ne a ne a ne uznat cokoli jiného :)

              Klidně přijď, ale než se ke mě dostaneš na dosah čehokoli, co mi jí urazí, tak tě nabodnu na své Dragonslayer Spear :D
            • a ještě nam to lže, dobře jsi věděl na koho jsi reagoval :) Pozor ať si nepřijdu pro tvoji hlavu .)
            • tomocz
              Ano, taky jsem udělal něco, co zdejší Souls fanboys nedokážou - uznal svou chybu se zařazením reakce ke špatnému komentáři, který měl být o pár kroků výše. Ale ty, jako správný Soulsák musíš být neustále vulgární a nadávat nám, kdo nesdílí tvou víru. Za chvíli budou radikální Soulsáci horší, než radikální muslimové... :D
            • bohužel tady jsou vulgarity zcela na místě, nerad je používám, ale jasně píší, že dvojka se výborně optimalizovaná jak na pc tak na konzole a ty začneš s Blighttown, prostě debilita od debílka a zase tu máš nějakou tu vulgaritu, nemůžu si pomoci. Promiň :)
            • tomocz
              Ano, zase jen dokazuješ, že DS fanboy nedokáže být slušný, jakmile někdo zkritizuje jeho modlu. Inu, možná jsem mohl reagovat na kolegu nahoře, který mluví celkově o Souls, to máš pravdu. To však neomlouvá tvou vulgárnost.
            • bavím se idiotku o dvojce nebo ti ta idiocie brání číst, všichni ví, že jednička byla na konzli špatně optimalizovaná, na PC jsem měl celou dobu plynulých 30 FPS i v prvním díle...
      • to je ten rádoby expert na RPG hry, master- RPG- player hod kostkou s 30 letou zkušenošti.
    • boha ty si vtipny.... :D
    • myslíš si, že jsi vtipný? Mám pro tebe špatnou zprávu. Děláš tu ze sebe dlouhodobě blba a trosku,ale pokud ti to nevadí, tak pokračuj *3*
      • del0
        Tak to já si už dám pozor, pane anonyme. Když ten váš názor na mě má tady takovou váhu... *15*
    • komu jsi nastavil prd*l tentokrát? Žádná hypster kiddos omalovánka na glitchstarteru nebo benchmark nad kterým bys moh onnvat?
  • Vám nevadí, že to bude to samý jako Deepshit Souls hry? Stejný herní mechaniky, stejná cena, stejný bugy apod.? Všechno stejný, avšak nějakým záhadným způsobem to u těchto her nevadí. Je to tím, že jsou tak strašně moc "hardcore" a strašně moc "promyšlený" a "vymakaný"? *2*
    • bugy. Jezisi marja, co te vubec zajimaj nejaky bugy? vzdycky byly a vzdycky budou. Reknu si "bug" a jdu dal, zadnej problem. U techto her to nevadi, protoze jsou v podstate naprostym umenim se spetkou poezie, ktera je naprosto mimo tve chapani, ty bugu.
      • Někdy mě překvapuje, co všechno jsou lidi schopní odpustit Souls sérii jenom proto, že to je Souls série.
        • mna zas ten hejt len aby bol niekto zaujimavy
    • nie nevadi
    • takže víš krásný hvno o všech změnách a rozdílech mezi DS a BB? Díky bohu, že ple*s jako ty nemá PS4, ale smrdí u PC.
      BTW:Proč sem vůbec lezeš, určitě ti do p2w Boty vyšel další skin.
      • Těžko můžu hrát Dotu, když si z ní sám dělám srandu, bukvo. *2*
        • del0
          To je úplně jedno. Prostě si dovoluješ kritizovat DS, tak si PCtard, co hraje dotu, honí si fps, nemá vkus a má rád omalovánky. Někdy si řikám, jestli GGJoke není jen trollbot. *15*
  • Nevýslovný luxus, v dnešní době omalovánek je to vzácnost vidět kvalitní fantasy

    #WoWnerdscryalot *3*
    • hashtag není cool akorát ze sebe děláš ještě většího pomatence
  • z psychologickeho hlediska depresivní hry zajimaji lidi co nemají pod kontrolou svůj testosteron s lehce agresivními sklony a sebemrskačskými tendencemi...to proto, že si ty hrůzy chtějí dobrovolně způsobovat
    • z psychologického hlediska se tomu, cos napsal, říká projíkovat svoje vlastní představy a touhy do druhého. z hlediska teorie argumentace se tomu říká nepodložené tvrzení. z hlediska komunikačních strategií se tomu říká špatný trolling. a konečně z hlediska čistě lidského se říká: co to ten max zase plácá za voloviny?
    • je rozdiel medzi depresivne a temné-melancholicky atmosfericke hry ake su napriklad souls hry...hry posobia na kazdeho inak...mne pride depresivny napriklad sunset overdrive alebo borderlands aj ked nehovorim ze su to zle hry
    • TheGGG
      Maxiass Fík zase utekl z cvokárny, SAKRA že už konečně neprovedou tu lobotomii, i když to by asi kutali víc než trplaslíci v Morii
  • TheGGG
    A pak se PCtardi budou strašně divit, až se zase nas*ru na diskuzi o PC, přitom jsou tu nasr*tí a trollujou u hry kterou stejně nikdy hrát nebudou. PCfanatik skoro horší než ruský agresor.
    • miker17
      ...nějak ti to trollení poslední dobou nejde.
      • Je rozdiel trolling a pravda...my s GGG sme pravdolaskari na sposob Havla a nase pravdive vyroky o pc scene su ako humanitarne bombardovanie
        • Pokud by bylo hlasovani a nejstupidnejsi/nejubozejsi komentar-vyhrals.
        • Tak si vy pravdolaskari kupte indulonu a jdete prudit nekam jinam *3*
        • Nemá cenu si jich všímat, na PC jim vyšel simulátor vytírání prdl.e a tak zas brečí a soudí podle YT.
        • To neni nejaky slovensky web kde bys mohl hnisat??opravdu musis psat tady blbosti??
          • Ne a ano
      • TheGGG
        Netrolluji, to PC tardi se sem sbíhaj a brečí, že na PC za 50 000,- mají jen kartičky
  • podle videa sem sy myslel ze je to hra z roku 2000, este ze mam svuj herni notebuk a muzu hrat hry na full max detaily
    • ty jedeš duško
  • Ano, ano ! Generované dungeony, to je sen všech hráčů !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit