Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Achjo, pod tohle se mohl podepsat mozna snad jen nejaky Filmovy dabel a hnup. Takovehle spineni dobreho filmu a hlavne SLYe. Pf at se stydi.

    To je jeste hnusnejsi nez videa predtim, animace postav komicka Rambo vypada jak levna napodobenina Ramba fujtajbl... to je rok 2014 i na BUDGET je to zalostne, pokud si zadna jina hra nezaslouzi kritiku pred vydanim u ramba by se sni setrit nemelo, tohle bude PITCHOVINA pravem. Spravna idiocie, a "tak to "nema byt". *11* *11* *11* *12* *16*
  • Měli by si trochu hlídat, kdo tu hru bude dělat, než takovouhle značku někomu prodají.... reps. práva na převod do herní podoby... *9* Nepopírám že to (možná) bude kopírovat příběh, ale to bude asi tak jediné, co to bude mít s filmovou trilogií společného...
  • To je tak strašně špatný, že mě to nutí uvažovat nad tím, jestli to není jen nějaký "fake" joke:-D
  • rambo bomba :) ale grafika vietcong a hratelnost PAC-MAN
  • oktavius66
    Ramba jako filmovou sérii mám rád. Ale mám takový pocit že tato hra RAMBA pošpiní... Nechci dělat dusno, ale na rok 2014 je to s tou grafikou a zpracováním trochu pod úrovní ne ? Co se mi na tom líbí, tak ta muzika co hraje v pozadí. Jako kdybych chodil do školy a bylo by to na mobil, tak bych se zabavil, to jo. Ale: žádná svoboda pohybu, divné zpracování a po hratelnosti z toho cítím fakt velký prů*er... No uvidíme co nám ti vývojáři naservírují.
  • to bude dalsi konzolova exkluzivita, ze je to tak exkluzivne hnusny? *6*
  • Rambo je uzasnej... Hned jsem si vzpomnel na film.
    A ta hudby v pozadi... mnam
    Nechci dalsi crysis, chci oldschool ramba )
    Uz jsem predobjedenal.
  • Jestli půjde plná verze dokončit do 15 minut, tak to dohraji! *8*
  • Aspoň už máme perfektního kandidáta na fail roku *15*
    • KIMCID
      Jan= fail roku?
      • Co máš proti Honzovi? *10*
  • Kdyby změnili tvář Ramba na Yankovicovu a udělali z toho tohle (viz odkaz) Tak je to super pecka

    https://www.youtube.com/watch?v=oAHutAeAjSI (nejlepší 03:36)

    *1*
    • Jj, UHF je vůbec super úlet :) A se skvělým soundtrackem!
    • kennyB
      Jj, Yankovic je je dobrej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit