Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zde je jednodušší návod:

    Nekupujte tuhle sra*ku na PC
    • Raději kupte nějakou odladěnou pc-exluzivitu jako X-REBIRTH
      • Jistě ... pokud si chci zahrát survival horor, určitě prahnu po X-Rebirth, nebo Star Citizen ... ono tady těžko něco doporučovat když se tento žánr většinou PC vyhýbá :D ... že
        • Nebo si prostě počkat na Resident evil re.
      • Nebo počkat na Star citizen :)
        • Tak dneska jsem oslavil 55 narozky, takže nevím jestli se toho dožiji, snad muj vnuk si to zahraje...
  • Občas mě zamrzí že se nějaký titul na PC neobjeví ale pokud nehodlají poskytnout odpovídající port pak raději ať ho nedělají vůbec. Protože o takové srá.ory bych ani kolo neopřel. *6*
  • del nechceš si jít raději dělat domácí úkoly? Už mě fakt nebaví číst ty tvoje srajdy tady všude. Nerozumíš tomu, vážně ne.
    • a toho maxe by si mohl vzít s sebou, další nechytrý puberťák
      • vzdyt je to jedna a ta sama osoba,neverim ze muzou existovat 2 stejne pitomy individua *1*
  • Další perlička do Veskoslavovi knihy přeřeků. Takže si pamatujme, že 50-85 FPS je lepší jak 60FPS všude.
    • ty blbe ps4 verze wofla ma price 1080p ale rozliseni 1760x1080 60fps lock ktery skace sem a tam ale pri +30 to nepoznas takze nekdo kdo hraje 1920x1080 se vsim na ultra a ma 55-65fps si da ps4 nastaveni 1760x1080 a na high tak lehce ziska dalsich 15-25fps
      • *8* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Veskoslav
      Ano je. Průměrně totiž získáš lepší FPS než při 60. Ale chápu, že v 7. třídě ZŠ ti hrátky s čísly moc nejdou. Raději jdi pak na jazykové gymnázium, tam matika není. Jinak X rozhodně neběží ve FullHD, to má ve Wolfovi 1440*1080 a PS4 má rozlišení 1760x1080.
      • jaj 1440*1080 - kde bereš takové informace???
        • Veskoslav
          http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates
          http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-wolfenstein-new-order-performance-analysis

          Tam je dokonce ještě horší rozlišení pro X. Takže ještě "lepší". Doporučuji příště použít něco jako Google, Bing, Yahoo, Seznam či obdobný vyhledávač. Ušetří ti to spoustu práce, nejenom ve škole.
          • kde máš těch svojich 1440*1080? Neumíš používat google nebo co???
            • kde máš těch 1440*1080???
            • Veskoslav
              Neumíš číst? *7* Děkuji za plodnou diskuzi. Ukázalo se, že 13 dítě je fakt jenom 13 dítě. Mimochodem. WarThunder mám 110 fps průměr, když zapnu hru (filmové detaily, všechno na max při 1920*1080). Při střemhlavém náletu spadne naráz na 70-85 fps. Ale naprosto nepoznáš rozdíl. To samé je u 50-85 fps. Ale 30-60 poznáš. Tedy měl by jsi poznat.
      • pane vrátny klikej si ty svoje srance dál, ale že plácáš nesmysly až na půdu ti nikdo neodpáře. Ono se hrají hry na průměrné FPS? To si děláš snad srandu ne? Snad lepší něco stabilní než hrát s FPS dropy a mít vysoké průměrné FPS. Buď máš velice nízké průměrné IQ nebo jsi totální troll...
        • Drop FPS z 85 na 50 ani pomalu nepoznáš, ale 30 začíná být dost cítit, pod 20 už pro mnohé nehratelné.

          Já nevím, o co se tu vy mladší hádáte? Nikdy žádný FPS lock nebyl. Naopak se spousta výrobců HW předháněla, kdo zvládne více FPS v určité configuraci (programu i hardwaru)...
          • del0
            To víš, že to poznáš. Nejde o to, kolik máš max fps, ale o ten náhlý skok, když si zvykneš na určitou hodnotu. Např. v Quake3, když si měl většinu času 145fps a třeba to někdy spadlo na 100fps, tak to bylo znát a sakra hodně. Prostě ti přijde, že se to najednou seká, i když je to plynulý. *1*
          • Samozřejmě, že to poznaš, poznáš i z 60FPS na 50FPS, např. v Diablu 3 to jde krásně vidět...
            • díky za kompliment a mám je dokonce modrý .)
            • Veskoslav
              Ty poznáš propad z 60 na 50 fps? Tak to gratuluji, máš naprosto špičkové oči.
        • Veskoslav
          Šup si nachystat věci do školy;) Propad 50-85 lidské oko nepostřehne, ani kdyby ses na hlavu postavil. Navíc já si tam přidám tunu efektů či si je uberu. Konzole toto neumí, protože na televizi to prostě nejde vidět, že jsou hrany kostičkované atd. Navíc lock na Wolfovi je uměle vytvořený na konzolích, jinak tam by to lítalo ještě více. Ale pokud je někde 30 fps a následně 60 fps, tak je to rozdíl. To, že to tvůj mozeček nechápe, to je věc druhá. Takže si jdi obhajovat prasácký port někam na konzolové fórum, kde ti všichni budou přikyvovat, že pc scéna je k ničemu, když si přeje vyšší fps než 30.
          • ano i z 60 na 50 to jde poznat. Poznal si nekdy vubec ze se ve skutecnosti film pusteny na monitoru kouse? Pochybuju. A proto existuje madVR s motion interpolation. Doporucuju si neco nastudovat a protrénovat zrak.
          • Po par letech cs 1.6 poznas tyhle propady stejne dobre jako kam mirit rukou kdyz si utiras p*del. Oko to nepostrehne v pripade ze by to zazilo na "vlastní kuzi". Jakmile jsou ty fps promitany, tudíž na monitoru, velice dobre oko rozezna rozdil. Nejtrapnejsi je poznat rozdil mezi 60 a 30fps. 85 vs 50 jde tez krasne poznat jelikož 50 není cista plynulost.
          • *8* že ty tu trollíš?? že si nevšimneš lagu z 85 na 50 FPS? hoho, ty to rozjíždíš ve velkém to trolovaní...
            • je to tak jak píše Beam. Stabilní lock je lepší, proto taky konzole mají lock 30, ony by klidně možná mohli dosáhnout např. 45FPS, ale pro stabilitu hry je lepší lock na 30,...
            • C-BEAM
              musím súhlasíť s del, drop o nejakých 40% z 85 na 50 je dosť citelný a rozhodne je vidieť! Určite je lepšie mať stabilných 60. To že je priemerné FPS vyššie je v tomto rozsahu irelevantné, pretože ľudský mozog sa po určitom čase dokáže adaptovať aj na nižšie fps pokial je stabilné, v momente keď začne kolísať sa adaptácia rozhodí. Preto je lepšie mať stabilných 30 fps ako fps ktoré často skáče medzi 25 a 40.
            • hlavně, že o sobě říkáš, že nejsi troll *1*
            • Veskoslav
              Biologie lidského těla je v 7. třídě a lidské oko sem tam bere. Zeptej se paní učitelky, jak funguje. Mimochodem FC 4 bude mít na konzolích maximálně 1080 a 30 fps. Opět. A hrát FPS s 30 snímky, to už je dost na palici.
  • PC lamky si museli hned odemknout nesmrtelnost *15*
  • Ty vole! ako toto malo byt uz davno automaticky vyriesene priamo v hre! nie tu ponukaju navody na odomknutie fps!...kde sme sa to dostali..znovu *11*
  • Jednoduchy reseni, nekupovat!!! A pokud na hru nadavam, tak ani nestahovat, ne jak ze vetsina na hru nadava, a pak si ju stahne a hraje.
    • tak je rozdil bejt nasrate a platit nebo bejt nasrate a neplatit ne? Radeji bnudu nasratej a nebudu za to calovat *5*
      • Tvoje vec, ja hru na kterou nadavam hrat nebudu, stejne jako sem nehral COD Ghost, WD, Mordor atd. Tak nebudu hrat ani tohle.
        • Pokud na ní chceš nadávat, tak bys ji tím spíš měl hrát, aby ses osobně přesvědčil o jejích (ne)kvalitách.
  • zrovna kvuli 30fps u tyhle hry rozdmychavat flame war o "zprasenym portu z konzole" je vazne zbytecny..nereknu, kdybychom se bavili o fps typu cs, cod apod, kde "kazda ms rozhoduje", ale u tyhle hry nizsi framerate stimuluje receptory filmovym feelingem, cimz houstne atmoska.. jsem zaprisahlej pcckar, ale a priori soudy typu "konzole muzou za vsechno zlo na svete vcetne globalniho oteplovani (kt stejne neexistuje)" je preci jenom trosku tendencni a simple......kricet muzem, kdyz hori, ne kdyz se skrtne sirkou, fellazzzz....
    • Veskoslav
      A sirka nezpůsobí požár? 30 fps a jiné srandy jsou tu pouze a jedině z důvodů konzolí. Žádný jiný důvod neexistuje. Lhát o filmovosti a jiných srandách a ještě tomu i věřit, to je skutečně na palici.
      • a není to spíše ID enginem? Wofl a jeho FPS propady jsou u PC verze už legendární, PS4 jella stabilně na 60FPS, tady se vývojáři snažili něco dělat i s PC verzi, aby neměla propady a vy omezení hlupáci jenom hejtujete. Takhle má vypadat port hry na ID. enginu...
        • Veskoslav
          Obhajuješ neobhajitelné. Mimoto na PS4 Wolf padal také, stejné tak na X-ku. Jsou na to i videa. Rozhodně nejela PS4 stabilně na 60 fps. A když to řeknu takto, tak moje pc mělo stabilně 85 fps a to je o půl roku starší jak PS4. A omezený hlupák jsi akorát ty.
          • Prý 85FPS a já mám půlmetrového ptáka. Nemáš náhodou 280 radeona? Tak ten nedal ani 60FPS jelito. http://www.pcgameshardware.de/Wolfenstein-The-New-Order-PC-257248/Specials/Wolfenstein-The-New-Order-Test-Benchmark-1121737/
            • na konzolích Full HD a 60FPS, čili to samé co tvoje karta, která je jen o málo levnější než celá PS4. Za kolik si ji kupoval? 6? 7 Tisíc? Na nasrání co?
            • Veskoslav
              Víš, že 50-85 je lepší jak 60 všude? Navíc jsi docela opomenul fakt v jakém rozlišení to bylo na konzolích. To jsi ve 13 ještě nebral nic z matematiky?
            • bože ty kecáš. Takže máš raději 85FPS s propady na 50FPS než jakž takž stabilních 60FPS. Jo jasně, to vykládej tak Petrovi a jeho zázračnýmu patchi... xDDDDDD
            • Veskoslav
              290X Gaming jenom 60 fps a 760 lepší jak 280X OC? Vážně? Taky jsem ti napsal "průměr". Kouzelné je to, že průměru nedosáhnout 2/3 výsledků. Ale celkový průměr ti dá následně mnohem vyšší číslo než v reálu je. Wolf mi běžel něco mezi 45-55 fps. Ale stačí, aby párkrát vyletěl ke 100 a více (fps lock je u Wolfa na 60 fps, stejně jako měl Rage, ale dá se odemknout jednoduším postupem než je tady) a rázem se ti zvýší průměr. Takže ano, reálný průměr je u mě cca 50 fps, průměr, co mi spočítal program bylo 85 fps. Mimochodem myslím, že 3.6 vyšly další patche, co opravili a zvýšili výkon na AMD kartách až o 30%, to samé i u nVidie.
            • to jsi opravdu takovy debiil???????? ten test je z 21. kvetna ale pritom po par dnech vysel nvidia driver ktery me zlepsil vykon ve wolfikovi o 30%
          • presne to je jako koupit si ferrari ale nekdo ti rekne jezdi v nem jenom 50 protoze je to lepsi zazitek proste konzole nevladnou takovy vykon jaky vytrubovali do sveta jsem zvedavy na ps4 verzi planetside2 ktere ma byt pry srovnatelne s ultra nastavenim z pc chci videt ty velke akce jake zazivam ted kde je akce kde proti sobe stoji 70-80 lidi na kazde strane
            • steam forum a tvoje karta http://steamcommunity.com/app/201810/discussions/0/540742579608433158/?l=czech
              na youtube průměr kolem 50FPS, takže jsi usvědčen ze lži v přímém přenosu, 85FPS jsi si taky vysnil ve svém mozečku..
    • nejde ani tak o odozvu, ako o plynuly pohyb obrazu *3*
      30fps je strasne malo a obraz je jemne, ale frekventovane trhany a kazdy pohyb v hre tak posobi neprijemne, ked tak budes hrat hodinku a potom to zosynchornizujes na 60fps, tak pochopis o com pisem, ten pocit ulavy pre oci je citelny, aspon pre mna, ja som nato dost haklivy, uz 40fps je citit, ale stale je to este v norme, ak ide iba o chvilkovy prepad, ale 30 nie. *11*
      • tak to by mě zajímalo,jak to zvládáš u filmů,ty totiž běží v rozmezí 25-35 fps *3*
        • Neviem ako kolega ale ja to zvladam tak ze si film pustim v 60 FPS ako napr. vcera Edge of Tomorrow, v 25 FPS by to bola pri akcnych scenach rozmazana mazanica.
          • cos to vyblil za kravinu?
        • boze dalsi blbec *1*
          Filmy (cize prehravane video) a hry (cize realny render) neni jedno a to iste! uz si to vy technicky analfabeti zapametajte! nebudem to tu pisat stale dokola *6*
        • Veskoslav
          Opravdu nevidíš rozdíl mezi filmem a hrou? Jdi si popovídat s Maxíkem, ten to taky nechápe a del se k Vám může přidat.
  • to je defacto cheat a kdo se hrabe v konzoly aby si upravil hru tak by nemel dostavat achivmenty na steamu
    jinak nechápu tu nevdečnost, když se mi nelíbí jak to udelali tvurci tak nehraju? simple as that *7*
    • Veskoslav
      Nevděčnost? No že jsi poněkud jednoduchý, to už víme, ale až tak? *7*
    • přesně tak, ale zdejší přitroublá komunita si jenom stěžuje...
      • Vy dva jste se hledali až jste se našli, tipuju věk tak 20 maximálně.
        • Veskoslav
          20? Max psal, že mu je 14 a del na tom bude podobně.
          • mně je třináct, čili o dva roky mladší než ty Veskoslave...
            • promiň jestli sem ti přidal, vypadáš na svůj věk starší...
            • omg 13 tak to se ani nedivim tem tvojim kravinam co tu pises
            • Veskoslav
              Opět vedle zkus to znova dítko;)
  • W T F co to je za ospravedlnění jak sakra 30FPS zabrání chybám mezitím co 60 FPS ne? To je zase pitomej blábol když je ve hře chyba tak framerate je asi to poslední co jí způsobý leda tak se to bude hrát lépe jelikož 60FPS zajišťuje menší input lag, plynulejší obraz a jesli to je chyba tak jsou asi retardovaní. Prostě konzolářům si lžete že je hra filmovější jak chcete, ale na PC s 3x větším výkonem je 30FPS nepřijatelné a urážející lidskou inteligenci tečka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit