Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou zase věci nejdřív AC Unity 900p a 30fps a teď zase 2,35:1 a opět 30fps. Ani mě tak nezaráží snímky jako ty formáty a tipy rozlišení... To jsou zase novinky, který mi hlava nebere!?! *7*
  • misho8723
    Skoro polovicu obrazovky tvoria tie dva čierne okraje od zdola a od zhora .. koho to bol nápad a komu to vlastne prišlo ako dobrý nápad dávať do hry?.. a keď človek chce ich odstrániť, tak hra proste "odreže" z obrazu poriadny kus, v podstate len priblíži obraz a nie žeby prispôsobila obraz typu obrazovky.. ach jaj, títo Japonci
    A inak ani konzolové verzie nie sú na tom dáko lepšie.. framerate padá aj ku 20 fps, loadingy trvajú aj 30 sekúnd (na PC 2 - 4 sekundy)
    • zdroj, co jsem ted koukal na videa z PS4, tak jede vše jak po másle..
      • misho8723
        Na Giantbomb v tomto videu hovoria ( v čase 21:50) a je aj vidno ako v niektorých scénach je framerate fakt zlý (napríklad v čase 24:00) : https://www.youtube.com/watch?v=OkQr2IsHbO0&list=UUmeds0MLhjfkjD_5acPnFlQ
      • hra je promarne urcena na konzole ale bohuzel ze hry je dalsi tupy konzolovy port co nefunguje jak ma byt vyvojar tak pc verzi odlozim dokud nebude slapat tak jak ma
  • Někdo umí, někdo se vymlouvá a lže. Chtěl jsem si to koupit, pokud to bude dobrá hra, ale rozmyslel jsem si to, autoři si za to můžou sami.
  • Mato1987
    Dik, ja už som si to upravil podla http://forums.bethsoft.com/topic/1508646-debug-console-commands/
    už to hrajem, zatiaľ je to paráda !
  • Přesně tak.

    "Tvůrci tento krok vysvětlují snahou o to, aby hra běžela korektně a bez chyb"

    :D

    Prostě to udělali na konzole kde na víc než 30fps není výkon, PC verzi si ulehčili nějakým primitivním portem a obkecali to tady těma hovadinama. To s tím poměrem stran je další dobrý vtip (to je údajně na všech verzích?) a zase takové hloupoučké vysvětlení to snad není možný tohle. Prý filmovější. Až na to, že film se tvoří uplně jinak, realita se snímá kamerama, všechno tam funguje jinak. To je jako srovnávat auta s letadlama a pak říct, aby jste se v letadle cítili jako v autě, omezili jsme rychlost letu na 90kmh.
  • spokojenost, 30FPS stačí, Hra vy jelita není o FPS, kdy to pochopíte? Zrovna v tomhle typu her opravdu není na škodu 30FPS.
    • 30fps je ubohe minimum a nechapu ze pri prudke zmene pohledu hra spadne pod 30fps muze vytvaret filmovy dojem???????? Hra vy jelita není o FPS??? tohle je asi nejtrapnejsi veta na svete!!!! v roce 2014 si chci u hry uzit vysoke rozliseni a krasny obraz bez sekani ale bohuzel konzolovi hraci uz po tolika letech jsou na 30fps kde se pri otoceni nebo nejake akci fps propadne a hra se seka zvykly.
      • tak se jdi projít do lesa, to je aspoň to pravé rozlišení. Navíc tahle hra jede na nejdebilnějším enginu, takže se s nějakými omezeními dalo počítat. Stížnosti Bethesdě, že tvůrcům neposkytla jiný engine...
        • tak oni potrebuji aby to jelo i na konzole
    • Veskoslav
      V roce 2014 je 30 fps výsměch. Nechci být omezován jenom proto, že někdo zprasil konzolový port a konzole to na 60 fps a více neutáhnou.
      • pc je na paté koleji, já jsem rád, že si to na PC vůbec zahraji...
        • na PC vychází více her, než na všech konzolích dohromady. A většinu z nich si zahraješ v mnohem lepší grafice a plynulosti, bez debat.
          • 90% co vychazí exluzivně jsou odpady, takže zůstavám stejně u AAA her jako Alien:I, Dark Souls atd... Jednou vyjde Divinity a příběh je na úrovni základní školy...Ne děkuji, lepší kvalita než kvantita...
            • del0
              To je hezký, že umíš počítat, akorát si zapomněl, že kvalita je subjektivní. Navíc kritizovat příběh v Divinity a pak zmínit DS a Aliena je na Chocholouška... *15*
  • PC verzi je framerate automaticky uzamknutý na 30 snímků za sekundu. Tvůrci tento krok vysvětlují snahou o to, aby hra běžela korektně a bez chyb. Tohle je nejvetsi kravina dead rising 3 jsem hral s unlock na 60fps a za celou dobu hrani jsem nezaznamenal zadnou chybu ve hre je to jenom dalsi zpusob jak se tvurci vymlouvaji ze tahle hra je jenom dalsi tupy konzolovy port.
    • Mato1987
      netáraj, ja som si dr3 zaobstaral asi pred mesiacom za 20 euro a je to otrasný port, to sa jednoducho nedalo hrať, mi nevrav že si mal stabilných 60 fps....hra okrem toho často padá a je nestabilná...grafika taktiež stojí za jedno veľké prt.
      • i5-750/8g ddr3 1300mhz/gtx 660 oc a hra jela bez problemu na 60 na intel/nvidia to jede bez problemu ale bracha co ma pocitac s amd si hru nezahraje a pritom ma lepsi sestavu nez ja
        • Mato1987
          lol ja mám i5 3570k, 16 gb DDR3 ramky a dve gtx 670 a 60 fps to nedokázalo udržať stále, hra je odfláknutý pc port, padá to, seká to, graficky to tiež nie je nič svetoborné....
  • Veskoslav
    Neschopnost a debilita vývojářů. Nic jiného v tom nevidím. To nejhorší je, aby člověk udělal hru hratelnou jedině tehdy, když odvede práci za vývojáře a sám si odemkne či vylepší. Vadilo mi to u 1. verzí DS na pc a tady to nebude jiné. Nevidím důvod takové vývojáře podporovat penězi, když oni na to vesele kašlou a zaobalují to do sladkých řečiček jako filmový zážitek a jiné srandy.
    • Jako sdělení "filmovosti" nového AC mě zdvihlo ze židle, jako vymluvit se že místo toho, že to nezvládá hw tak se vymluví na filmovost aby náhodou nemuseli udělat dobrý port na pc, kvůli tomu je budu bojkotovat i kdyby vyšel patch, tak na uplay mám lepší hry (AC 2, broderhood,... takové už asi nevydají) a nemám důvod tohle podporovat, tak si to holt nezahraju, žíly mi to netrhá, naštěstí máme firmy jako cdprojekt, uvidíme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit