Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporucuju vsem nerozhodnym - podivejte se na to a hlavne prehodnotte, jestli se ty prachy nedaji utratit za neco smysluplnejsiho nez je tahle tupa konzolovka portovana na PC. Sakra, nekdy mam pocit, ze jsme se omylem vratili do roku 2003-2004, protoze tohle je otres. Zlaty Daggerfall i se vsema chybama...
    • A já nemohu než souhlasit :-) Mě to připadá že od Morrowindu prodavaj pokazdy to same, jen trochu zlepsili grafiku. Nastroje uz meli tenkrat, dodelat novy svet neni uz neni takovy problem. O zbytek se postaraj moderi.
  • God-of-War
    já to přežiju *3* zejtra to už budu mít totiž doma
    • Vsak určite a me zejtra privezou GTA 5 na PC.
      Dovoz kámo :)Z budoucnosti :D :D
      • BombCZE
        To si nevěděl? V dnešní době je moderní dovážet z budoucnosti. :D
      • God-of-War
        já vám klidně vyfotim krabici:) pak mi tu budete brečet a slintat *3* váš problém
    • Jen jestli nekecas :) hodis na youtube video ?
    • zajímalo by mne odkud :)
      • God-of-War
        dovoz kámo:) na ps3 z Francie
        • a to už se to tam prodává před 11.11.11 ? nebo nějaká čorka ze skladů? (nic ve zlém) :D
          • Konzolové verze se zpravidla začínají prodávat klidně i o týden dříve. Vydavatel jednotlivé prodejce neuhlídá.
          • God-of-War
            to já fakt nevim hele:D známej mi to prostě nějakym záhadnym způsobem sehnal
  • Jak to tady tak ctu, tak jste pekne rozmazleni a zparchanteli :-). Porad grafika, grafika, animace, realismus - jdete s tim do pr. Je to hra, chapete? Zahrajte si treba zangband nebo dwarven fortress, ma to ascii grafiku a jak jsou to skvele a zabavne hry a predevsim, nesmirne bohate a propracovane, s uzadnymi hernimi mechanismy. A vite proc? Protoze se nikdo nemusi sr@t s grafikou. Proto muze byt v zangbandu stovky ruznych monster, protoze je nikdo nemusi realisticky modelovat a animovat, coz by v tom mnozstvi neslo. Ty hry co nejlip vypadaji jsou primitivni a uvnitr ploche, nezabavne a nudne, protoze kazda udalost tam musi byt peclive pripravena a stoji stovky hodin prace. Tohle je neprima umera. A tes byl vzdycky o dobrem HRANI, nikoli koukani. Jenze dnes vetsina hracu ani poradne hrat nechce a neumi, to je moc obtezuje. Se divejte radsi na filmy a nedelejte filmy i z her.
    • To je ale blbej názor. Nikdo na filmy koukat nechce, ale nějaká evoluce být musí. A to i ta grafická. A TES nebyly vždy o dobrém hraní. Arena byla sice plynulá, žádný pohyb po čtercích, ale hnusná, zabugovaná, opakující se nejprimitivnější questy a neznám nikoho, koho by bavila tak, že by jí dohrál. Vlastně jí v té době ani moc lidí nehrálo.
      Daggerfall přišel s nesmyslnými ohromnými random 3D dungeony, které taky hráče ničily a předčasně je nutily skončit. Přinesl pohyb i vertikálně, ale zachoval debilitu questů. Rozhodně nešlo o propadáky, ale ani o bůhvíjaký etalon dobrých her.
      Až Morrowind byla trefa a bomba. Proč? No jistě že především kvůli grafice, která drtila všechen dostupný hardware. Hudbě, zvukům, animaci postav (na tu dobu bezva). Rozhodně kvůli designu světa, který konečně nebyl random, ale vypiplali se s ním hezky ručně. Ty vlastní herní mechanismy byly totiž vesměs převzaté z předchozích dílů. Ať mi nikdo neřiká, že grafika a animace neni důležitá a že stačí bojovat se zavináčem v ASCII a má to výbornou atmosféru. To je kravina a nevim proč jsi na fóru o Skyrimu a neprocházíš svym Zangbandem nebo si nedáš Arenu.
  • Smím-li se zeptat, na co plánujete hrát Skyrim na PC ? Na kombinaci myši + klávesnici nebo pouze gamepadu ? :)
    • ale nekde jsem cet ze prej pro ty co chtej hrat na klavesnici nebude omezenej pocet tlacitek na pocet tlacitek u gamepadu, ze na klavesnici bude spousta "funkci" co na gamepadu nebudou, tak nevim
    • BoB.2
      Zkusím voboje tady ve Fight Clubu vychvalovaly Gamepad akorát to mířením je na prd když chci hrát za lučišníka, ale nejsem z těch co zavrhujou Gamepad vyzkouším a uvidím.
      • Přesně tak, nejdřív posoudit. Ale nejspíš si budu muset sáhnout do kapsy a pořídit si ovladač Microsoft Xbox 360 controller, ten je prý na něho nejlepší. :)
    • Nejde o ovládaní i když myš + klávesnice jsou nejlepší, alej jde hlavně O GRAFIKU. *16*
      • No, každému člověku jde vždycky o něco jiného, já tedy upřednostňuji hratelnost. Ale také se stane že hezká grafika se spojí s dokonalou hratelností, ale to jsou pouze některé vyjímky. ;)
    • mys a klavesnice, gamepad mi nikdy nesed, neumim s nim mirit a vadi mi i to rozhlizeni s nim
      • Jn, bohužel to nebude nic moc zážitek, protože je to vyvíjené primárně pro gamepad :(
  • ....tak toto hadam nemyslia vazne......nerozumiem a dufam ze je to len zly vtip......
    • ...a budu prelozene aj tieto fantasticke animacie do reci tela?? *3* ......
    • Hairy_Ass
      Je to v angličtině, ale měl by být i překlad, takže se netrap, že nerozumíš. *15*
  • To Vás teda někdo pěkně napálil. To není žádný Skyrim, ale mod do Oblivionu...
    • Blbost. Z videa skutečnou grafickou podobu nepoznáš a k tomu ty rozdíly jsou tam patrné i z toho ne moc kvalitního videa. Ty rozdíly jsou natolik patrné, že mě udivuje, že tu někdo stále nadává na grafickou podobu hry. No nevím, asi jste hráli Oblivion s modifikacemi na nové textury, nové efekty atd. Od Oblivionu je to jadnoznačně co do podoby posun. Jistě, není to posun typu Doom 2 a Crysis 1, ale revoluci snad vůbec nikdo nečekal, ne? *1*
      • mam ted rozehrany Oblivion i s vylepsenymi texturami a ten rozdil mezi Oblivionem a Skyrimem je obrovsky
    • Mód do oblivionu kde je perfektně udělanej interface(HUD)... Suprově namodelovaný drak... Nová animace obličeje a já nvm jak bych dlouho mohl pokračovat...
    • a tebe ne? :D
  • Počítam že to je jen z konzol verze je tam dost chyb??Jinak se těšim *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit