Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No to snad nie! co ked si taky clovek neskor spravi vodicak a bude praktikovat jazdny model v realu? *8*
  • Vypada to na dalsi prohru pro lidi, co uz par let marne cekaji na novej dil z Need for Speed serie, kterej by je skutecne bavil. Puvodni Most Wanted byl vlastne posledni nfs titul, ktery jsem dohral (i kdyz s mensim sebezaprenim). Pak to slo do haje. Hodne se mi ze zavodnich arkad libil burnout paradise city a dost lidi pise, ze tohle je podobne. To jako vazne? Obnovene nfs hot p. od Criterionu mi i pres pozitivni ohlasy vubec nesedlo. Ma tohle cenu vubec (pro fanouska paradise city) stahnout na zkousku?
  • Nechápu na co si všichni stěžují dle mého názoru se tento díl narozdíl od předchozích velmi povedl. Ano přiznávám, že jisté aspekty hry ničí pocit z rychlosti např. když narazím ve vysoké rychlosti do barikády policejních aut tak se zdemoluji nakaši. Ale jinak žádná výtka. Grafika je unikát, auta jsou pastvou jak vzhledově tak zvukově pro oči a uši a celkově mě hra baví.
  • Taky me to strasne bavilo ladit si a upravovat auta. Vyladit si auto na skvely driftovani po meste nebo zavodak ktery kdyz byl treba nedotacivy tak sem zmensil pritlak na kridle a srovnalo se to nebo me bavilo jenom poladit nakou ameriku a jenom se vozit po meste s tim ze sem obcas na to slapnul a nechal motor zarvat.
  • jo a ješte bych pridal ai souperu ktera necheatuje
  • Chomaco
    na zdraví
  • Posledni plnohodnotny tuning byl v Underground 2 ... jo to byla extaze kdyz sem spravne naladenym turbem a vstrikama vymack ze skyline dalsich 50 kW *14*
  • tak o to bych se hadal *3* ... kazdopadne tahle hra je tak jedine pro lidi co neumi ridit *1*
  • El-Bravo
    Chci NFS s jízdním modelem ze shiftu, free roam, plnohodnotný tuning a model poškození z burnout paradise.....Ano vím. chci hooooodně moc a asi se ani nedočkám *1* *3*
  • A co Cecha chytat za slovo mozem, ale Slovaka nie? to mas zvlastne nazory toto, ked vidim,ze niekto pise hovadinu uz na pohlad, tak zareagujem a je mi jedno akej je narodnosti, ty proste nevies, co je kvalitna hra, len sa zastavas gogantov, ako je EA, maju dost prostriedkov aj volnosti, aby spravili poriadnu hru, kludne nech ju robia aj 3 roky, ale nech stoji zato, nie tieto kazdorocne moderne trendy, kde vychadza novy diel serie.
    Tebe totiz unika dost podstatna vec v hernom biznise, tou neni samorejme nic ine ako BIZNIS!
    Oni tu hru doslova odflaknu, hodia to do krabic a cakaju ako si ty idioti s radostou pojdu kupit krasne nove a debilne NFS, neboj aj oni sami dobre vedia,ze ta hra stoji za hovno, tym tvojim vdacnym podporovanim ich neprinutis spravit poriadnu hru, len ich utvrdis v tom,ze tym blbom proste staci narychlo a nekvalitne splacana hovadina, daju si dohormady 1+1 a zistia, ze za mizive naklady im to vynasa nezanedbatelne prachy, potom pojde trh z hrami uz do hovien uplne, takze potom podakujeme takym dobrocinnym ludom, ako si ty!
  • tuhle hru bych si dokazal skvele užit a proparit hodne hodin kdyby to melo dobry jizdni model, destrukci a solidní AI bez podvadeni. Taky bych umel vymyslet zabavni multiplayerove mody.
  • dobra chujovina
  • Ja ti neviem, ale hodnotenie 6/10 mi nepride ako srackove hodnotenie ;) A pozeram, ze hovorit ze su vsetci podplateni je teraz v mode. Napriklad ako pokracovaniu Burnoutu by som tomu dal 7 mozno 8 z 10. Naozaj sa pritom bavim (maximalne hodinku, potom vypinam a idem hrat dishonored :), ale ako pokracovaniu NFS:MW skutocne suhlasim so 6/10, lebo pri originaly som stravil dlhu dobu a toto nie je dostojne pokracovanie.
  • No neviem, problem s optimalizaciou nemam. Ani ma to dokonca nesklamalo, ale porovnavat to s NFS:MW? :D Ani zdaleka. Ved je to totalne pokracovanie Burnoutu (kvalitna a zabavna hra) s licencovanymi vozmi. A aj ked na pokracovanie Burnoutu Paradise som sa tesil, radsej by som videl obstojne pokracovanie NFS:MW.
  • to mate proto že neumite ridit
  • Ano, hodnocení za 6 bych dal taky, ale ne z deseti, ale ze sta. Ale ani těmi šesti procenty bych si rozhodně nebyl jistý, protože na této hře nevidím vlastně nic pozitivního. Snad jen to, že jsou v ní (alespoň na pohled) auta, a já mám auta rád. A to je vše. Tak ubohou věc jsem viděl naposledy... ...ha! Přesně před rokem!
  • Kdyz nekdo v diskuzi vytahne ze stary needy byly lepsi a ne az tak arkadovy tak je mu casto receno ze to byla silena arkada vzdycky.. No nepamatuju si ze by v puvodnich needech nebo porsche byly stometrovy skoky nebo ze by zavody byly o tom ze neustale do neceho bouram aniz by me to nejak zpomalilo.
  • Hergot to je ale pitomá náhoda, stejný autor a stejné číselné hodnocení jako pro první Most Wanted před 6 lety v Levelu.. :D (to není narážka nebo něco ve zlým, fakt mě to překvapilo)
  • MikeiXX
    O tom ale prece vubec nesla rec. :) Jen jsem se pozastavil nad tim, ze jsi mel automaticky predsudek, jak ta hra bude nekvalitni a ze bys ji mohl obloukem minout.
  • Krtecek-GT
    Mě na hře vadí dvě věci:

    1) Vezmu EVO X, objedu pět závodů, trošku ho vybavím a pak musím vzít jiné auto a opět pět závodů jinak jezdím pořád stejné závody dokola za minimalní body. Hra sice motivuje vyzkoušet všechny auta, ale nepovažuji to za správné řešení.

    2) Moje GTX295 a Phenom 4x 960 nezvládají, pokles a škubání probíhá na nízké detajly a na střední uplně stejně. Při vysokých je to jen o trošičku horší, ale i tak mě to nebaví hrát kvůli škubání a spomalování fps při vjezdu do zatáčky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší