Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NFS Run jsem dele stahoval nez hral a tohle uz nestoji ani za to si to stahnout, to si radeji nainstaluju NFS 2 SE
  • jeto totalni zumpa hra onicem ,nrchapu jak se tohle muze prodavat max doporucuji koupit na torretu a jeste vam ta rakovina sere misto na hdd.
  • To víš cody pleskoslav a Walter skoumají hloubku svého teplého bratrství *6*
  • LOL, protože hodnocení o IGNorantů má nějakou váhu. *15*
  • To by mne zajímalo, od kdy tě kojili. Protože mě kojili taky, ale asi jiným mlékem.
  • Zrovna trojka a čtyřka Burnoutu patří mezi mé nejoblíbenější a hrozně bych byl rád za nějakou reedici na PSN, XLIVE (mám pocit, že čtyřka vyšla na X360, ale nikoliv na PS3). Už kvůli Crash módu. Ale jezdit smykem tam šlo. Neříkám, že to byl nejlepší nápad - dodnes si pamatuju, jak jsem s formulí (nejrychlejší auto hry tuším) vymetal zatáčky, tam každé utržení do smyku znamenalo rychlou výměnu spodního prádla. Každopádně Hot Pursuit má k ovládání á la Burnout rozhodně blíž než Most Wanted.
  • kubi-wan
    To je zas úroveň diskuze, pánové... nedivim se, že sem tolik lidí přestává chodit.
  • Erien
    Nuda a zklamání bohužel. Jízdní model mají všechny auta stejný a otřesný. Model poškození kvůli licencím je mizerný. Pochvalu zaslouží jen za grafiku a skvělý zvuk. Kdo má silnější telefon nebo tablet doporučují zkusit mobilní verzi je mnohem lepší.
  • Odulin
    Slušná recenze. Needy jezdím od dema I. dílu a asi už mě jen tak nic nepřekvapí. V nových Most Wanted jsem projezdil na volantu zatím tak 3 hoďky a celkem spokojenost. Ono záleží, co od toho člověk čeká...a já už nečekám skoro nic.:) Líbí se mi grafika a s ovládáním se taky moc neperu, takže si celkem dobře arkádově zajezdím...nic víc nic míň. Za mě by to byla pěkná 6 - hrát se to dá v pohodě, ale v paměti mi to asi moc neutkví.:)

    Btw. jen pro připomenutí, toto je 19. díl série. To je v p*deli:)) Nejraději mám samo 1. generaci (1-5 díl) a pak Shifty;)

    A ještě poznámka k iOS/Android verzi, která se podle mě na poměry platformy povedla. Jezdím každej den před spaním a nemůžu si stěžovat.
  • kubi-wan
    Já bycho moc chtěl, aby na GoG hodili NFSII Special Edition, s tim jsem si taky dost užil, ale na ničem vyššim než jsou Win 98 se mi to nikdy nepodařilo rozběhat :(
  • hmm nic překvapivého takové hodnocení, ale co takle zkusit nějaký pořádný článek z buildu 342 z Project C.A.R.S který vypadá a podle všeho i hraje famózně Ps: na mobilni verzi games se nejde přihlásit
  • NumberFiveAlive
    At radsi hodej NFS III Hot Pursuit a NFS V Porsche Unleashed (nelepsi dily tehdy jeste skvele serie, petkou to skoncilo xD) na GOG nebo tak neco. Je to hnus jak zacali vydavat tyhle shity jako na bezicim pase po vzoru fifa/nhl etc.
  • Myslím, že *6* FUS RO DAH !!!! *16*
  • Názor jo? Tomuhle já neříkám nazor, ale otevřené napadaní. Homofobe :-D
  • dany_x360
    ty 0 zasra*á.. jen poukazuju na to že ať je to jakákoliv verze tak stojí prostě za h*vno. názor ti neberu, jen tu neplácej něco o verzích když si hrál jen 1 verzi a nemůžeš srovnávat ;) ;)
  • tvůje bába je deb*l , strč si ten xbox do tvý prd*le pokud je tam ještě místo a nemáš tam zrovna strčenýho Č*raka . mám na to jinej názor než tady ty všechny ovce , 50% těch oveček to ani nehrálo a budou tady něco psát .

    PS: je to diskuze , a já za sebe říkám že se mi hra líbí .

    tak může napsat další teploušek že sem deb*l !!!!! *16* *16* *16* *16*
  • ..ale tak, ruku na srdce, kdo byl tak naivní a čekal že to dopadne fantasticky ?

    navíc musím říct, že momenty kdy to neopatrně a i JEMNĚ trhnu do nějaké překážky, načež následuje sekvence "CRASHED" je na rozflákání všeho co kolem sebe v pokoji mám ... a to mám ocelové nervy.
  • dany_x360
    tak seš deb*l nebo co? :D:D:D co sem se*eš jakou máme verzi.. já sem to hrál na xboxu, normálni verzi co jde do obchodu a je to pro mě odpad jako pár posledních nfs.. a jak pišeš stary NFS MW s pár novejma věcma.. a kde sou ty stary věci ty chytrolíne! jako aspon základní tuning, garáž, propracovanej blacklist apod.. už se vzbuď *5* *6* *7*
  • Konecne adekvatna a seriozna recenzia *3* Pokial sa tvorcovia motivovali aj doposial udelovanymi hodnoteniami, necudujem sa, ze seria NFS nabrala tak nestastny smer aky nabrala...
  • nevím co proti tomu všichni máte ??? máte verze od skidrow apodobně špatný cracky atd , tak proto se vám to chová jak se to chová , když čtu komentáře tak jako bych hrál uplně jinou hru , pro mě to je most wanted v novém kabatě s pár novejma věcma . hraju to líbí se mi to tak at ti co sem jim to nelíbí do p*če k*rva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší