Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak nerozumím tomu neustálému připojení k internetu, jinde píšou, že se lze normálně odpojit a hrát offline, tak jak je to?
    • ano v nastavení se dá odpojit a hrát sólo.
  • Draken69CZ
    Včera jsem vykadil něco s čím bych si hrál raději než s tímhle *15*
    • Hele některý lidi u internetu večeřej, slyšels vo tom něco? *10* *1*
  • WalkingWad
    Jak mám poznat, jak je ta hra dobrá, když skoro vše tu dostane 7/10 ? Někde tu už padlo, že hodnotící škála je 1 až 10, než 7 až 10.. *10*

    Pokud to je hra na 7/10 šel bych do ní hned, ale co jsme viděl na videích a četl, je to tak slabší 4/10.. samozřejmě soudím trochu předpojatě, ale hrál sem chvíli pár starších (a všechny staré) NFS a i kdyby tohle bylo 2x lepší než pár dílů před tím. je to pořád jen 4/10.. tak proč 7 ? Nevěřím tomu ani trochu... *7*
    • Odpověď je Lovec motýlů 7. *5*
    • Lukass
      Vsak to je tak 4 nebo 3/10! stupnice zacina od 5, ikdyz ti budou ti legracni zurnalisti tvrdit ze ne a ukazou na Hatred.
      Hra je odpad.
      • Uz zase tenhle blabol, ze hodnoceni her je zmanipulovane, zurnalisti po celem svete jsou proti nam spiknuti, apod. Kdo rika, ze recenze co tu vychazi reprezentuji nejaky nahodne vybrany vzorek vsecho co vyjde, aby to v prumeru davalo tech 5/10?

        Zkus se nekdy podivat kolik jen na PC vyslo her treba za posledni 2 mesice, viz. http://www.metacritic.com/browse/games/release-date/new-releases/pc/date?page=2
        Jsou jich stovky, ne jen tech cca 30-40 o kterych se pise na games a jinde, jenze o tech ostatnich se nikde nedoctes, protoze je vydavaji neznama studia, ktera nemaji na zaplaceni PR v magazinech a vetsinou jsou jejich hry silne podprumerne, tudiz nikoho nezajimaji, nikdo o nich nepise a nikdo s nimi neztraci cas. Je logicke, ze se pise aspon o tech trochu prumernych, tech co maji nejakou znacku, historii nebo jsou necim zajimave a inovativni.

        To same dnes u knih, vychazi jich silene mnozstvi, ale vetsina jich jsou necitelne braky o kterych nikdo neuslysi, protoze neni duvod o nich psat a mluvit.
  • Me bohate staci Driveclub. Nad NFS jsem uz davno zlomil hul.
  • Je asi zbytečný se ptát, jestli na vánoční hraní na XOne pořídit Horizon2 nebo NFS, že ?
    • Leda bys byl PCčkář, pak bys nahodil svůj 4K monitor a šel si zahrát v 60 FPS nějaké zbytky, které ti konzolisti nechali - např. NFS.
      • Je fakt, ze diky 60+ FPS nemame na PC ten spravny filmovy efekt
    • Horizon 2 je parádní hra a sám mám v tom nahráno přes 150 hodin. Je tam stále co dělat, hlavně v MP :) hrál jsem i tohle nové NFS z EA Access, ale nevím... Horizon 2 mi přijde na zabití času lepší :)
    • To je asi opravdu hloupá otázka. Horizon2 je ve všech aspektech hra na úplně jiné kvalitativní úrovni. NFS není tragický propadák, ale Horizonu nesahá ani po kotníky.
      • Cítím problém. NFS by z kvalitativního hlediska měl být tragický propadák. Ale něco zvláštního se stalo s hodnotovým systémem lidí, protože to zdá se většina toleruje.
  • "..atmosféře pouličních závodů po vzoru série Rychle a zběsile, kterou se tvůrci Need for Speed snaží navodit." Spíš si myslím, že Rychle a zběsile(2001) je od začátku po vzoru NFS(1994), ne? Nebo už to teď otočili?
    • Rychle a zběsile se podobal až Underground, který vyšel 2 roky po prvním filmu.
  • "Po nemastných neslaných Rivals..."

    RECENZE TISCALI na Rivals (BTW mne hodne bavil):
    Protočené arkádové pneumatiky zase začaly vonět originalitou a sympatickou nestydatostí. Rivals přinášejí do série Need for Speed překvapivě mnoho inovací a zábavy.

    S novou generací se vždy dozvíte, co na té přechozí bylo špatně... *5*
    • nightborne
      Nepsal to ten samej člověk...

      Krom toho to je normální, že se ohlídneš za něčím a už ti to nepřipadá tak dobrý, ne =)? A btw, přečti si recenzi na Oblivion a pak na Skyrim, ty dokonce psal ten samej autor =).
      • nightborne
        Tak tak, přiznal =). Jenom jsem to uváděl jako příklad, že se pohled s časem měni, je to tam pěkně vidět =).
      • A u Skyrim a Oblivionu to autor sám přiznal, že by chtěl revidovat původní hodnocení...
      • Rozumim, ale tady on zastupuje trochu nejen sebe ale i Tiscali, takže by měl trochu držet basu :)
  • oni proste zapomneli, jak se delaji kvalitni hry, ale ani jim to nemusi moc vadit, protoze i tak vydelaji vzdycky 10x vic, nez investuji, kvalita hry vubec neurcuje kolik vydelaj, smutny...

    ta hra je v podstate podprumerna, ale i tak 7/10, proc to proste nedostane treba 4/10, coz by i podle textu recenze odpovidalo mnohem vic?
    • hlavne to nejsou nudne okruhy a radoby simulace pro umaštene nerdy, kteri si k pc ješte musí porizovat volant. lol. kluka s volantem u stolu by žadna holka nikdy nechtela *1*
      • Tak na tohle jsem musel zareagovat... Nejenze mam u pc volant logitech gt 900 stupnu otaceni kvuli eurotruck simulatoru(ano jezdim s virtualnim kamionem) tak mam i komplet sestavu saitek pro flight cessna pro fsx letani(ano letam virtualne s cessnou 172) a ano mam dokonce i manzelku a ne virtualni. A nejsem umasteny nerd. Jen je zda se muj zivot bohatsi nez ten tvuj...
        • nightborne
          Na ježdění s virtuálním kamionem není nic špatnýho, z nějakýho důvodu je to hrozně příjemnej relax =). Vcelku se nemůžu dočkat, až si to zkusím na Oculusu třeba... (teď mi hlavně nikdo neřekněte, že to VR nepodporuje, nebo tak něco).
        • O tom, jestli jsi umaštěný nerd, rozhoduje sbor čtrnáctiletých šampónů, kteří mají nejvíce lajků na fejsbůku, dostávají každý rok od papínka ájfoun ze kterého pak v MHD pouštějí Bíbra, a vůbec jsou kůl úplně nejvíc.
      • much0J
        Zato tobě se na lofasu točí jedna holka za druhou viď? Já bych řek že vyhození volantu z okna udělá z každýho toho největšího alfasamce v celý vesnici!
        • nightborne
          Ale co když... co když...co když jsem volant nikdy neměl? Ach ne, jsem odsouzen k celibátu!
      • Chim
        Neboj maxi, i ty si jednou zašu... *3*

        ... a nezapomeň mě nahlásit.
      • Moji přítelkyni se líbí, že alespoň hraju hry pro dospělé. Volantem nebo mozkem. Každopádně, to co hraju těch pár hodin týdně je pro ni celkem irelevantní.

        Ale co já vím, můj věk začíná dvojkou, možná to vy děti máte jinak.
        • kdo hraje jen par hodin tydne neni hrač
          P.S.
          tvoje pritelkyne je pyča
          • Já taky tak trochu pracuju, a díky přítelkyni mám i jiné možnosti jak se zabavit. Takže pár hodin hraní týdně mi vyhovuje. A je úplně jedno jestli mě kdokoliv označuje nebo neoznačuje za hráče.

            Vzkaz přítelkyni přetlumočen. Posílá ti pusu na čelo.
            • Tím jsem samozřejmě chtěl naznačit, že mi na rozdíl od maxe není 14.
            • A hlavně seš strašně dospělej, protože tvůj věk začíná dvojkou, nezapomeň *15*
      • pche, volant? me nastole sedi HOTAS a vubec me to nesere *3*
        http://www.simflight.com/wp-content/uploads/2014/06/x55_Rhino-10.jpg
        • Mám na stole to samé :)
        • takže ani holky nepotřebuješ, máš hotas a ikonku Master race. Spokojenost???
          • naprosta *3*
            • co že přesně závidím?
            • ja bych spis rekl, ze zavidis *6*
            • lituji tě...
  • sry nechce se mi čist recenze ma to fps lock? jinak jasna koupe
  • Jak je to s AI a s multiplayerem, jakože závody s kámošem apod???
    • AI je neuvěřitelně tupá a klasický multiplayer nepřítomný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit