Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "Já kvůli tomu nebudu dávat 0 na MT jak někteří chytráci, mně to vlastně ani nevadí." 

  Ale rozhodně otom napíši ještě desítky negativních reakcí, kdykoliv někdo někde zmíní tuto hru.

  Víš, ono se to pak ve výsledku od těch metacritic odborníků, zas tak moc neliší.

 • Ten Empire of Sin mě tady mrzí. Fandil jsem mu a těšil jsem se, že se (snad) povede. A PES je tu podle mě trochu neprávem, když dopředu proklamovali, že to záměrně nevydávají jako plnohodnotný ročník a zdůvodnili proč...

 • uher

  Glutton je mamlas.

 • Jack1947

  Takže zase plácáš do větru,  všechno určitě nehraju jen hry co za to dle mě stojí ( ve vyjímkách některé které tolik ne). Nicméně zbytečná diskuse opět žádný argument krom toho že očividně jsem lhář a zloděj. Je to o úhlu pohledu protože, některé hry za to stojí i když nejsou populární. Co na tom že třeba na nějakou hru zapomenu za pár dní po dohrání... když mne bavila.

 • lito

  jj, stane se... a tam nahoře jsem chtěl napsat: nebudu.

  Popravdě, já už ani nevím(když to přeženu), jak vypadá logo EA. Fakt si nepamatuji, jako EA hru jsem hrál naposledy. Myslím si, že to bylo DA:I z 2014. Andromedu jsem nehrál, takže to bude fakt poslední Dragon Age. 

 • Derp_1337

  Haha

  Víš, že jsem si ani nevšimnul data vydání videa, než jsi mě na to upozornil? 😂 Teď, když jsi to zmínil, tak to video je dost očividné a stydím se, že jsem si toho nevšimnul.

  Ale ta inspirace na video určitě šla z více zdrojů (nejenom Cyberpunk). Ten herec totiž použil variaci na jednu hlášku od EA z které se stalo jedno méně známé meme. Proto mě jako první napadlo EA. Samozřejmě ta hláška mohla být jenom náhoda.

 • lito

  To bude dělané na základě jiné hry, ale budu tě štvát už...

 • Derp_1337

  To video se rovnou mohlo jmenovat "EA customer support". 😂

 • Pro odlehčení tématu: https://www.youtube.com/watch?v=aaEo_NuH1_M

 • Derp_1337

  Viděl jsi recenze na Godfall??? Průměrně 5/10. Prostě to je průšvih.

  Srovnávat jakoukoliv hru s takovýmhle průšvihem je trochu nepatřičné.

 • lito

  hele, já kvůli tomu nebudu dávat 0 na MT jak někteří chytráci, mně to vlastně ani nevadí. Jen když se chci ponořit do dystopie a já se u toho směji, tak je to takové divné a imerze je menší, jinak je mi to ve finále fuk. Spíše mně vadí, že mě moc nebaví stealth a  to psuedo RPG. To bych viděl jako větší problém hry.

 • lito

  přesně tak, tlusťoši musí zůstat. Viděl bych to na podpis CP2077. 

 • lito

  to je možný, já open-worldy hraji co nejméně, bohužel se tomu nedá úplně vyhnout a hrál jsem dva. Ghost of Tsushima a Cyberpunk. O fous je za mě lepší GoT. Jinak máš pravdu, je to o nějakém subjektivním nastavení, to ale neznamená, že si neuděláme srandu občas z fanboys CDP :D.

 • ja_nic_nevim

  Tobě ta hra musela dát nový smysl života. To je dost smutný. 

 • x_ander

  To už chystáš za slovo. Proč tam nezařadit ty vleké hry, když jsou opravdu dobré? A ty malé se tam taky neztratí. Když se i mezi "malými" hrami objeví nějaká pecka, do žebříčků se to dostane.  V dnešní době, když si na Steam každý může dát v podstatě co chce, tak má i malá hra šanci zazářit, pokud je opravdu dobrá. Letos jich tam tolik sice nebylo (s přivřenýma očima by se dal Hades označit za "malou indie" hru), ale v minulých letech se do žebříčků nejlepších her dostaly třeba Owlboy, Disco Elysium, Outer Wilds,  Dead Cells, Obra Dinn, konekonců i Beat Saber a řada dalších. To všechno jsou hry, které jsou z hlediska rozpočtu, marketingu, nákladů na vývoj, velikostí studia atd. naprosto nesrovnatelné z něčím jako je Cyberpunk, Last of Us nebo Assassins creed. A přesto se do těch žěbříčků dostávají v mnoha případech hodně vysoko.

 • No ono by to ale pak chtělo uplatnit i obrácně. Mezi nejlepší hry prostě vůbec nezařadit ty největší s tím, že tyhle přece každý zná a pro čtenáře zase bude mnohem zajímavější, když se dočtou o "nejlepších" hrách, které třeba ani neznají (a dostane se jim to takovým článkem do hledáčku) než když uvidí seznam o tlou2 a cyberpunku :-D

 • mousekrup

  Však proto jsem na konci napsal, ať definuješ podle čeho hodnotíš. Jasně, pokud si vytvoříš dostatečně úzké kritérium, tak do toho CB77 spadne. Ale prostě (jasně, podle mě) ta hra není na 5/10... máme tady horší hry ;).


  A ano, proto jsem taky mluvil o tom zklamání roku (pro někoho asi jo), ale rozhodně za loňský rok vyšla hra s horším open-worldem ;).

 • 0011

  Jo to s těmi brýlemi se mi stalo mám screenshot a hodně mě to pobavilo, připomnělo mi to jeden meme a u pár dalších momentů  jsem se taky zasmál, jinak mě spíš mrzí, že tam bugy jsou, ale zážitek mi to úplně nezkazilo.

 • V roce 2020 vyšel Godfall a ten odpovídá vizuálně tak 2010 až 2013. To vyšel Tomb Raider a ten je tak 100x hezčí než Godfall.

 • 2 nejhorší hry za mě tam jsou: FIFA21 a GODFALL. Takže souhlas. FIFA21 oproti FIFě 20 naprosto nesmyslný propad do "potáhni po křídle, nacentruj, dej gól" Navíc brankáři jsou ještě hloupější. A Godfall, to nemá cenu vůbec komentovat. Extrémně nudný příběh, extrémně nepovedený hrdina, vizuálně tak rok 2010, hlavně že to potřebuje 12GB VRAM.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit